Łukasz Szewczyk17.10.2018 (13:10)6 komentarzy

Drugi sezon "Drunk History- Pół litra historii" w Comedy Central. Kalisz, Kasprzyk, Karolak, Chabior, Warnke

Comedy Central Polska zdradza datę premiery drugiego sezonu "Drunk History - Pół litra historii".
Drugi sezon "Drunk History- Pół litra historii" w Comedy Central. Kalisz, Kasprzyk, Karolak, Chabior, Warnke
Pierwszy sezon polskiej edycji popularnego na świecie formatu "Drunk History" odbił się szerokim echem i wzbudził wiele emocji. Dlatego stacja Comedy Central Polska zdecydowała o realizacji kolejnej edycji, w której gwiazdy pod wpływem alkoholu opowiedzą o kolejnych zabawnych, mniej i bardziej znanych wydarzeniach z dziejów Polski oraz przybliżą sylwetki sławnych Polaków. Uzupełnieniem opowieści będą inscenizacje kostiumowe, w których aktorzy muszą dopasować grę aktorską do opowieści snutych przez narratorów. W tym sezonie widzowie poznają m. in. historię romansu polskiej szlachcianki i Napoleona oraz złamania szyfru słynnej Enigmy. Gwiazdy opowiedzą również o dwóch wspaniałych Polkach, Marii Skłodowskiej-Curie i Poli Negri oraz zdradzą kulisy chrztu Polski.
W nowych odcinkach w roli narratorów pojawią się m. in. Ewa Kasprzyk, Marcin Bosak, Laura Breszka, Janusz Chabior oraz Katarzyna Warnke, Ryszard Kalisz, Joanna Kołaczkowska, Tomasz Karolak i Aleksander Milwiw-Baron. Z kolei w inscenizacjach historycznych widzowie zobaczą: Katarzynę Bujakiewicz, Leszka Lichotę, Michała Meyera
czy Magdalenę Koleśnik, która za rolę Haliny Szwarc w pierwszym sezonie "Drunk History" otrzymała nominację do nagrody Misie 2018.

Nowe odcinki drugiego sezonu "Drunk History - Pół litra historii" emitowane będą od 5 listopada, od poniedziałku do czwartku, o godz. 22:00 na antenie Comedy Central. Reżyserem drugiego sezonu "jest Jan Macierewicz. Producentem wykonawczym pozostaje ATM Grupa S. A.

"Drunk History - Pół litra historii" to polska edycja popularnego na świecie formatu, w którym udział biorą gwiazdy filmu i telewizji, muzycy, komicy oraz osobistości ze świata show biznesu i polityki. Amerykańska edycja doczekała się już sześciu sezonów. Format realizowany był także w innych krajach, m. in. w Wielkiej Brytanii, Brazylii, Argentynie i na Węgrzech.

Komentarze (1 - 6 z 6)

"Dlatego stacja Comedy Central Polska zdecydowała o realizacji kolejnej edycji, w której gwiazdy pod wpływem alkoholu opowiedzą o kolejnych zabawnych, mniej i bardziej znanych wydarzeniach z dziejów Polski oraz przybliżą sylwetki sławnych Polaków."... to już bez alkoholu nie da się opowiadać o "zabawnych wydarzeniach" ?
 3  
Historię Tuska i Wałęsy trzeba jednak opowiadać na trzeźwo, bo ona już jest pijackim bełkotem
 0  
za to nowa historia PISana wlasnie nawet pod wplywem duzych ilosci lsd jest nie do lykniecia :)
 1  
Proponuję by Durczok zaprosił do programu Kwaśniewskiego, Junckera, Kopacz, Olbrychskiego. Chętnie bym popatrzył na dyskusję.
 0  
A gdzie Kwachu,Olbrychski oni w tym temacie są przecież ekspertami?:)
Akoholik Aleksander,który robił łachę średnio trzy razy dziennie,w pięć pięć lat ułaskawił większą ilość kryminalistów (komunistów) w historii Polski.
 1  
do tego towarzystwa jeszcze ten żul tati ze swoją wiśniową ambrozją ;D

buuuuuuuuuuuaahahahahahaha!
 1