Łukasz Szewczyk17.10.2018 (22:37)2 komentarze

Nowy program "Nino o biznesie" w Wirtualnej Polsce

"Nino o biznesie" to nowy program wideo WP, przygotowany przez redakcję money.pl. Prowadząca Nino Dzhikiya zaprasza ludzi ze świata biznesu, motoryzacji i nowych technologii. Emisja w każdy poniedziałek.
Nino Dzhikiya
Jeden odcinek programu składa się z trzech krótkich rozmów, z których każda trwa 3 minuty. Konkretnych odpowiedzi nt. aktualnych problemów, tajników prowadzenia firm czy rozwoju osobistego udzielają czołowi biznesmeni, menadżerowie, innowatorzy. Gościem pierwszego programu był Maciej Panek, szef Panek Carsharing. W kolejnym będzie rozmowa z Mateuszem Juroszkiem, prezesem STS Zakładów Bukmacherskich oraz Fundacji Sport Twoją Szansą.
Emisja w każdy poniedziałek na WP oraz money.pl. W pierwszym sezonie powstanie 12 odcinków. Program prowadzi Nino Dzhikiya, wicedyrektor obszaru biznes w Wirtualnej Polsce, wcześniej redaktor naczelna money.pl. Dzhikiya od lat jest związana z mediami biznesowymi. Zarządzała serwisem o nowych technologiach Inn:Poland. Publikowała w czołowych polskich gazetach: Dzienniku Gazecie Prawnej, Rzeczpospolitej, Newsweek Polska.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Jej co za imię i nazwisko, skąd pochodzi?
 0  
Jedno jest pewne. To były ZSRR ;)
 0