Łukasz Szewczyk19.10.2018 (15:15)brak komentarzy

Filmowe hity wytwórni DreamWorks na antenie teleTOON+

Należący do platformy NC+ kanał TeleTOON+ poszerza współpracę z wytwórnią filmów animowanych DreamWorks.
Kanał dziecięcy teleTOON+ rozwija ofertę programową o wartościowe i unikatowe treści z legendarnej wytwórni DreamWorks. Dotychczas widzowie teleTOON+ mogli oglądać przygody bohaterów tego studia w animacjach: "Turbo FAST", "Krudowie u zarania dziejów", "Pan Peabody i Sherman Show" oraz "Przygody Kota w Butach".
Jesiennym hitem ramówki teleTOON+ jest spin-off pełnometrażowej bajki "Trolle: Impreza trwa!". Animacja powstała na podstawie kinowego hitu "Trolle", który zgromadził w kinach miliony widzów na całym świecie, a wpływy z biletów wyniosły ponad 339 milionów dolarów. Obraz nominowano do najlepszych nagród filmowych - Oscara® oraz Złotego Globu za najlepszą piosenkę oryginalną pt. "Can't Stop The Feeling!". Dzieci pokochały baśniowych bohaterów: Poppy, Mruka i Brydzia, co skłoniło twórców do wyprodukowania linii zabawek sygnowanych bajką "Trolle".

W serialu animowanym "Trolle: Impreza trwa!" Poppy i Mruk wraz z całym miasteczkiem organizują imprezy taneczne w swoim fantastycznym leśnym domu. Dzieci będą bawić się w rytmie trollowej muzyki i poznawać kolorowy świat trolli zawsze gotowych na nowe psoty. Animację można oglądać w teleTOON+ od poniedziałku, 22 października codziennie o godz. 7:40 i 16:10 oraz od poniedziałku do piątku o 20:50.

W październiku widzowie teleTOON+ mogą również śledzić losy odważnej dwunastolatki Lucky, która po przeprowadzce z dużego miasta na ranczo, odkrywa moc nowych możliwości. Jej życie zmienia się po spotkaniu dzikiego rumaka - Ducha. "Mustang - duch wolności" to kolejna nowa animacja od DreamWorks, którą można oglądać w teleTOON+ w październiku. (od poniedziałku do piątku o godz. 09:50 oraz 17:55).

Z kolei w listopadzie stacja teleTOON+ wyemituje serialową kontynuację filmu wytwórni DreamWorks "Dom". Na dzieci czeka duża dawka humoru oraz niezrównanych emocji, a to wszystko w rytm wesołej muzyki pop. W każdym odcinku serialu "Dom: Przygody Ocha i Tip" widzowie zobaczą szalone przygody głównych bohaterów. Emisja w teleTOON+ od poniedziałku, 12 listopada o godz. 8:25, 12:45 i 21:20 (poniedziałek-piątek).

DreamWorks to jedna z największych amerykańskich wytwórni filmowych i światowy gigant w dziedzinie animacji. Studio założone m.in. przez Stevena Spielberga i Jeffreya Katzenberga, byłego szefa Walt Disney Pictures, stworzyło animowane filmy, które stały się kinowymi hitami i są znane przez miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Wśród nich warto wymienić tytuły takie jak: "Shrek", "Kung Fu Panda", "Madagaskar", "Uciekające kurczaki", "Megamocny". DreamWorks to także doskonałe filmy fabularne, m.in. "Szeregowiec Ryan", "American Beauty" czy "Piękny umysł", które weszły do kanonu światowej kinematografii.