Łukasz Szewczyk19.10.2018 (16:45)3 komentarze

Więcej kanałów HD w sieci TOYA. Już 136 stacji HD w ofercie

Sieć TOYA, już po raz kolejny w tym roku, zwiększa ilość kanałów HD w ofercie telewizji cyfrowej.
Najwięcej zmian nastąpi w zakresie pakietów tematycznych. Pakiet Koneser dla miłośników muzyki poważnej, baletu, opery i jazzu, nie tracąc nic ze swego unikalnego charakteru, zostanie wzbogacony o nowe gatunki: koncerty największych gwiazd muzyki rozrywkowej, rockowej, filmowej oraz starannie wyselekcjonowanej muzyki dla nastolatków. Te nowe treści będą prezentowane na antenach czterech kanałów HD należących do światowej grupy Stingray: iConcerts (poz. 780), C Music (poz.788), Loud (poz. 781) i Juicebox (poz. 787). Wszystkie kanały z pakietu Koneser będą dostępne także w darmowej aplikacji TOYA GO, umożliwiającej ich oglądanie na komputerach i urządzeniach mobilnych w domu i poza nim.
Istotne zmiany nastąpią także w pakiecie Nocnym, zawierającym programy dla dorosłych. Kanały Hustler i Private TV zostaną zamienione na wersje HD. W ofercie TOYA, po zmianie znajduje się aż 136 programów HD.

- Warto zauważyć, że obecna modyfikacja oferty telewizji cyfrowej to dopiero wstęp do poważniejszych zmian, które nastąpią 3 grudnia. Wówczas z pakietu Wygodnego wycofamy aż 22 kanały tzw. duble SD, które oczywiście nadal pozostaną dostępne w wersji HD. W tym samym terminie pakiet Oszczędny, zostanie uzupełniony o 5 wersji HD już istniejących kanałów. Dla niewielkiej już liczbyabonentów, korzystających z odbiorników SD, kontynuujemy akcję bezpłatnej wymiany odbiorników na cyfrowe - mówi Jacek Kobierzycki, Dyrektor Generalny TOYA.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wow, a UPC ma tylko 130 kanałów HD
 3  
W netii jeszcze mniej kanałów HD tu króluje SD
 5  
Ciekawe kiedy Toya usunie te Double o których mowa wyżej.
Jak narazie wszystko jest bez zmian...
 0