Łukasz Szewczyk19.10.2018 (21:34)91 komentarzy

Gazeta Wyborcza przypomina "Głosuj. TY sam wiesz JAk". Specjalna okładka

W sobotę (20 października 2018 roku) Gazeta Wyborcza ukaże się ze specjalną okładką związaną z niedzielnymi wyborami samorządowymi.
Znalazło się na niej hasło "Głosuj. TY sam wiesz JAk" zachęcające do pójścia do urn wyborczych. Okładka wydania nawiązuje do popularnego plakatu "KonsTYtucJA", który dołączany był do numerów dziennika.
Gazeta Wyborcza - 20.10.2018
"Gdy każdy z nas poświęci niewielką część nadchodzącego weekendu na namówienie do głosowania choć jednej osoby, będzie to sukces nas wszystkich, obywateli" - napisała redakcja "Gazety Wyborczej" do swoich czytelników w specjalnym newsletterze. - "A kiedy już sami zagłosujecie i namówicie znajomych, zapraszamy na Wyborcza.pl. W niedzielę wieczorem będziemy mieć specjalne wydanie serwisu ze znakomitymi gośćmi, studiem wyborczym na żywo (także na naszym Facebooku), szybkimi analizami i - co pewnie najciekawsze - wynikami z całej Polski. A więc do głosowania!"


Okładka sobotniego wydania "Gazety Wyborczej" to kolejne profrekwencyjne działanie redakcji, która przed tegorocznym głosowaniem w wyborach samorządowych prowadziła akcję "Wyborcza na wybory".

Komentarze (1 - 10 z 91)

Lokowane produkty ....
 28  
Adam Michnik a raczej Aaron Szechter to komunistyczny bękart i wróg wolnej Polski.Zły żyd o zdeformowanej psychice, antypolski działacz i podstępny chazarski cwaniak. Agent Mossadu. Wielki przyjaciel i obrońca ruskich generałów Jaruzelskiego i Kiszczaka; W Magdalence przy wódce podzielili pomiędzy siebie Polskę. Cała jego bolszewicka rodzina zawsze stała po ciemnej/czerwonej stronie...O j c i e c --- Ozjasz Szechter,pierwszy sekretarz komunistycznej partii zachodniej Ukrainy; Skazany w 1934 roku w procesie łuckim na więzienie za próbę zmiany przemocą ustroju Polski na komunistyczny oraz chęci oderwania części terytorium Rzeczypospolitej...i przyłączenia ich do ZSRR...M a t k a --- Hinde Michnik-Rosenbusch młodzieżowa działaczka socjalistyczna i współorganizatorka komunistycznej organizacji pionierskiej im. Lenina w Polsce.Wykładowca w szkole Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego.Nauczycielka fałszywej historii i autorka podręczników szkolnych chwalących Stalina...B r a t --- Stefan Michnik...tajny informator UB/SB o pseudonimie "Kazimierczak".Rezydent Informacji Wojskowej w Jeleniej Górze.Prokurator oprawca - sądowy morderca Żołnierzy Wyklętych i innych Polskich Patriotów. Nigdy nie został ukarany. Ścigany za przestępstwa ludobójstwa ukrył się w komunistycznej Szwecji i tam mieszka do dziś; Takie indywidua --- jak Szechter/Michnik, Grundbaum/Gronkiewicz, Stoltzman/Kwaśniewski, Bucholtz/Balcerowicz, Nusselbaum/Niesiołowski, Langman/Lewandowski czy Rotenschwanz/Frasyniuk....i wielu im podobnych...to chazarska swołocz i czerń zza wschodniej granicy która usadowiła się jak pluskwy za czasów Stalina na naszej ziemi aby mu służyć...trzymać Polaków za twarz i żywić się polską krwią. To pasożyty których trzeba się pozbyć za wszelką cenę - raz na zawsze!
 15  
@bambo w domu wszyscy zdrowi?
 10  
Nihil novi.  GW chce decydować, które skojarzenie są dobre, a które złe i karalne. Ale to już było. Stalin decydował, kto jako dziecko popa ma iść do łagru, a które może zostać marszałkiem. A Goering decydował kto jest a kto nie jest Żydem. Taka to demokratyczna mentalność, ot co.
 13  
Cóż najwyższą kasta Michnik chce decydować na kogo ma motloch głosować.... Szechter jeden ;
 8  
@Bodziosmrodzio

Zaaplikowałeś ? :D

pbs.twimg.com/media/DqAnqmxWkAA1S-k.jpg

:D :D :D
 4  
Gdyby komuniści i złodzieje wystawili jako kandydatkę maszynę do robienia cukrowej waty to ona zostałaby prezydentem. Warszawka to bolszewicka shithole, gdzie komuchy, sb-eki, pospolici kryminaliści i banda lemingów terroryzują garstkę uczciwych mieszkańców. Tego, kto przeniósł tam stolicę powinno się powiesić za nabiał.
 2  
Masz Warszawo co chciałaś!!!--------------------------------

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/44474702_1926817517622413_7350993250460631040_n.jpg?_nc_cat=100&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=dc12bdac3ff43a8b63abe19cd78512eb&oe=5C87F044
 1  
Skowyt po wyborach pisowców BECENNY.
 0  
mateuszek kłamczuszek bredzisz czlowieku pis ma ponad 7 % przewage i to nad koalicja po-n czyli odliczajac jakies 6-7 procent poparcia nowozalosnej peło nie przekroczylo nawet 20 %
 11