Łukasz Szewczyk24.10.2018 (13:37)5 komentarzy

Facebook aktualizuje Messengera. Jakie zmiany?

Facebook wprowadza nową, uproszczoną wersję Messengera dla systemów iOS oraz Android. Ta aktualizacja to odpowiedź na głosy użytkowników, którzy oczekiwali prostszej i łatwiejszej w obsłudze aplikacji.
Messenger dla systemu Android
Messenger dla systemu Android
Najważniejsza modyfikacja to zastąpienie dziewięciu zakładek z dotychczasowej wersji trzema: Chat, People oraz Discover, z jednoczesnym zachowaniem wszystkich funkcji aplikacji. Zwiększą się również możliwości personalizacji poprzez dodanie gradientów kolorystycznych w konwersacjach.
Messenger - nowe możliwości personalizacji
Messenger - nowe możliwości personalizacji
Wprowadzane zmiany, które zostały wstępnie zapowiedziane podczas konferencji F8, wkrótce trafią do wszystkich 1,3 miliarda użytkowników Messengera na całym świecie. Początkowo zostanie uproszczony interfejs, a w dalszej kolejności pojawią się nowe funkcje, jak na przykład "Dark mode" ograniczający ilość światła generowanego przez aplikację.

Messenger dla systemu iOS
Messenger dla systemu iOS

Komentarze (1 - 5 z 5)

o ja pierd... to tam były jakieś zakładki?
 12  
Czyli zmieni się TYLKO kosmetyka, dalej będzie to aplikacja z badziewiami która zamula telefon
 8  
Nie używam... Kiedyś wystarczyły smsy i rozmowy tel. A teraz na kiblu nawet się tam odpisuje. Świat się kończy.
 12  
Zmień telefon, bo nic nie zamula.
 0  
[email protected] tak a smsów na kiblu nigdy nie pisałeś? Jest postęp technologiczny i każdy powinien się z tego cieszyć, a nie się tego bać. Kiedyś były smsy i gg, teraz jest pełno wszystkiego i ogólnie jest to na plus, bo jest wybór, a przede wszystkim jest to tanie, bo internet już tyle nie kosztuje co kiedyś, to samo tyczy się rozmów telefonicznych czy smsów. A to, że dzieciaki wolą siedzieć w telefonach niż wyjść na dwór, to już jest inna sprawa. Jednak nie jest to regułą. Ostatnio przechodziłem koło starej szkoły, a pogoda była taka jak teraz czyli wietrznie i deszczowo i zastanawiałem się czy ktoś będzie na boisku. Ku mojemu zdziwieniu było dość sporo osób i mimo deszczu i watru grali w piłkę. Przypomniały mi się stare czasy kiedy się grało w deszczu śniegu, błocie... nie ważne, każdy chciał grać.
 6