Łukasz Szewczyk26.10.2018 (12:33)71 komentarzy

Nowa TV rezygnuje z serwisu informacyjnego "24 godziny". Kiedy ostatnie wydanie?

Nowa TV zamyka codzienny serwis informacyjny "24 godziny". Powodem decyzji są względy biznesowe, wynikające ze słabego dotarcia platformy naziemnej, które uniemożliwiło zbudowanie widowni "24 godzin" na poziomie, zapewniającym rentowność programu.
Nowa TV rezygnuje z serwisu informacyjnego "24 godziny". Kiedy ostatnie wydanie?
Jak przekonuje nadawca, "24 godziny" wypracowały silną markę, cieszyły się uznaniem widzów i były mocną pozycją w ramówce Nowej TV. Codzienny serwis informacyjny jest jednak projektem bardzo kosztownym a MUX 8 nie osiągnął zasięgu, który został obiecany nadawcom, i nie zapewnia wyników, które gwarantowałyby rentowność produkcji programu newsowego.
W związku z zamknięciem projektu "24 godziny", Nowa TV rozstaje się z zespołem tworzącym program. Właściciele i zarząd telewizji Nowa TV dziękują wszystkim pracownikom i współpracownikom "24 godzin" za dwa lata intensywnej i pełnej zaangażowania pracy, której efektem był "codzienny, wiarygodny i rzetelny, serwis informacyjny".

Ostatnie wydanie "24 godzin" wyemitowane zostanie 30 listopada 2018 roku.

Komentarze (1 - 10 z 71)

Straszna lipa, to symbol porażki wszystkich stacji z MUX8, bo to ostatnia stacja, na której wiadomości zostały.
 33  
jak dla minie to koniec tej stacji; ich wiadomości oglądałem prawie codziennie, a teraz Nowa tv wyrzucam ze swojej listy
 22  
Szkoda bo WP też nie dawno zlikwidowal swój serwis. Gdyby na MUX 8 był tvp sport HD to z pewnością było by też większe zainteresowanie widzów aby mieć ten kanał. A że tvp nie mogło się dogadać z Emitelem co do kosztów swoich kanałów na MUX 8 to tvp sport na MUX 3 zamienili za tvp rozrywkę.I gdzie pewnie w swoim gabinecie Kurski się cieszy ze znika kolejny serwis nie koniecznie przychylny władzy..
Dobrze ze są jeszcze Tvn 24 i Superstacja bo Polsat News już i tak skręca w prawo.
 8  
I bardzo dobrze, wszystkie lewaki na bruk, tadlopodobne i inne nieudacznika.
 17  
ciesz się prawaku
 3  
Ten program ogląda @dojna zmiana razem ze swoimi licznymi wcieleniami z M2 ;D

buuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahhaah!!!
 2  
c.d

"Jak przekonuje nadawca, "24 godziny" wypracowały silną markę, cieszyły się uznaniem widzów i były mocną pozycją w ramówce Nowej TV."Wszystko cacy, ale zamykamy! ;D Toż to jakiś nowy model biznesowy, dajcie i Nobla z ekonomii! ;D
 31  
O jak miło. Kolejna "gwiazda" bez pracy.
Gdzieś czytałem, że ma dosyć dziennikarstwa politycznego i stawia na lifestylową chałturę.
 9  
Ja jeszcze tego kanału nie oglądałem w ogóle, chociaż mam swój tuner sat.
 3  
Cały MUX8 to porażka, gdyby dali w tym samym paśmie co reszta MUX to sprawy by się potoczyły zupełnie inaczej.
 8