Łukasz Szewczyk26.10.2018 (18:48)9 komentarzy

Patryk Mirosławski awansuje na dyrektora operacyjnego Eleven Sports w Polsce

Decyzją zarządu Eleven Sports Network Patryk Mirosławski został powołany na stanowisko Chief Operating Officer stacji w Polsce.
Patryk Mirosławski / Fot. Kamila Karwańska
Patryk Mirosławski / Fot. Kamila Karwańska
Mirosławski, który współtworzył stację ELEVEN SPORTS, od maja 2015 roku pełni w niej rolę szefa redakcji i komentatora. Od tej pory będzie odpowiedzialny również za całość działań związanych z produkcją kanałów nadawcy.
- To naturalny wybór biorąc pod uwagę ogromny wkład Patryka w rozwój stacji oraz jego wiedzę o firmie i o specyfice produkcji w telewizji sportowej - powiedział Krzysztof Świergiel, CEO oraz członek zarządu ELEVEN SPORTS w Polsce. - Styl naszych kanałów, bogata oprawa najważniejszych wydarzeń, interesujące programy studyjne to w dużej mierze jego zasługa. Jesteśmy przekonani, że z Patrykiem na nowym stanowisku zawsze będziemy oferować kibicom atrakcyjny dla nich produkt - dodaje.

- Przez 3 lata działalności naszych kanałów na polskim rynku udało nam się sporo osiągnąć, ale wciąż chcemy się rozwijać zarówno pod względem produkcyjnym, jak i redakcyjnym. Myślę, że jeszcze wiele razy pozytywnie zaskoczymy naszych widzów - zapowiada Patryk Mirosławski.

Dotychczasowy Chief Operating Officer Ralf Manthey, zdecydował się przyjąć ofertę The United Group, firmy działającej w branżach telekomunikacyjnej i medialnej w krajach Europy Południowo-Wschodniej.

Komentarze (1 - 9 z 9)

To niezły awans. A zastanawiałem się dlaczego ostatnio mnie komentował. Wiedzieliście, W ten gość ma 28 lat!?
 4  
Należy mu się
 7  
Pamiętam go jeszcze ze SportKlubu, to jest człowiek zaangażowany w to co robi. Myślę że Eleveny zawdzięczają mu sporo jeśli chodzi o promocję kanałów w Polsce, zwłaszcza w początkach działalności.
 8  
Fałszywy cwaniaczek. Takie mam wrażenie od czasu Sportklubu.
 8  
Bez bycia cwaniakiem daleko się nie zajdzie.
 7  
Gościu ani mnie nie ziębi ani nie grzeje. Nie oszukujmy się, że w Eleven większość to jacyś amatorzy nie wiadomo skąd, z Grzywaczem na czele. Jednak w każdej telewizji są ludzie, którzy są na poziomie i tacy, którzy za komentowanie meczy itp nie powinni się brać. Chociaż ostatnio Polsat ze swoimi komentatorami, którzy komentują Ligę Mistrzów przebija wszystkich. Już nie wspomnę o gościach w studiu typu Panasewicz, dawno takiej żenady nie widziałem. Co z tego tego, że jest najnowsze studio itd, jak odwalają tam taką żenadę, że aż wstyd. Jednak to u nich standard.
 17  
Cwaniak czyli miglanc,kombinator jak by nie robić a zarobić.
 1  
Ale Was dupy bolą, będziecie gryźć, szarpać sypać solą. Aplikowaliście na to stanowisko i Wam je zabrał?
Ech... Oby tylko ktoś nie miał lepiej od Was... Bo jak ma to cwaniak...
Złóżcie CV w Eleven, udowodnijcie że lepiej pasujecie na to stanowisko i przestańcie robić z siebie wyborców PiS.
 4  
zazdrośnicy. A koleś nawet nawet, bym go brał.
 2