Łukasz Szewczyk29.10.2018 (11:06)31 komentarzy

Grażyna Torbicka z nowym programem w TVN Fabuła

Grażyna Torbicka, niekwestionowany autorytet w dziedzinie sztuki filmowej, powraca na telewizyjne ekrany. W swoim nowym programie, przygotowanym we współpracy z TVN Fabuła, porozmawia z zaproszonymi gośćmi o kulisach ich pracy twórczej.
Grażyna Torbicka w TVN Fabuła
Tej jesieni na antenie TVN Fabuła zadebiutuje nowy program z Grażyną Torbicką w roli prowadzącej. Bohaterką pierwszych trzech odcinków będzie Agnieszka Holland, kolejnych dwóch Małgorzata Szumowska. Wśród omówionych tematów znajdą się nie tylko najważniejsze tytuły w dorobku reżyserek. Prowadząca odsłoni przed widzami kulisy pracy za kamerą oraz przybliży sylwetki kobiet - filmowców, których dorobek został doceniony zarówno przez publiczność jak i krytykę. Z jakimi dylematami borykają się na planie? Co inspiruje je podczas pracy nad kolejnymi projektami? Jak zmieniła się rola filmowca na przestrzeni ostatnich lat? Każdy odcinek będzie wyjątkową okazją do spojrzenia na rolę artysty we współczesnym świecie.
- TVN Fabuła to nie tylko bogaty wybór filmów i seriali. Naszym widzom proponujemy unikalną możliwość, by poznać kino oczami twórców i zajrzeć za kulisy najważniejszych produkcji kinowych i telewizyjnych. Program Grażyny Torbickiej jest więc idealnym dopełnieniem oferty naszego kanału. Będą to rozmowy inspirujące nie tylko ze względu na zaproszonych gości, ale również postać samej prowadzącej, która jest ekspertem w dziedzinie kinematografii - mówi szefowa TVN Fabuła, Małgorzata Jopek.

Emisja pierwszego odcinka programu "Grażyna Torbicka Zaprasza" w środę (7 listopada 2018 roku) o 11.00 w TVN Fabuła.

Komentarze (1 - 10 z 31)

"TVN Fabuła to nie tylko bogaty wybór filmów i seriali." Szkoda, że powtórka goni powtórkę! To takie połączenie TVN i TVN7, aaa i reklamy non-stop!!! Dziękuję, już od dawna nie oglądam!!!
 3  
A to dziadostwo jeszcze nadaje????
 4  
Co ta torba tam robi?
 2  
jak to co? gôwno
MójKutasSmakujeNajlepiej 29.10.2018 (16:49:32)
 6  
no popatrz, pisy same sobie odpowiadają i się minusują. marnie juz z wami.
 2  
też ją wy..bali z TVP ? O.k
 4  
Ale ta kobieta ma klasę, jest profesjonalna i ma wielką wiedzę. Zupełnie przeciwnie do posłusznych baranków z obecnej TVP. Wszyscy obecni zatrudnieni (rozdanie pisiaków) w tej TVP, mogą jej buciki wiązać co najwyżej. Nawet namiastki jej poziomu NIGDY nie osiągną. To dlatego patrząc na obecną TVP, chce się pawia puścić. Na dokładkę płacę marnotom abonament (bo takie jest prawo) i nie oglądam tej marnoty robionej dla ciemnoty z discopolo.
 2  
dodam też, ze nie oglądam TVN, Trwam, i innych mózgo trzepaczy z paradokumentami, które uważam za największe zło telewizji.
 5  
Kanał faktycznie powtórkowy, ale widzowie lubią powtórki. Badania pokazują że maja jedną z największych widowni. Takie czasy, takie społeczeństwo.
 4  
TY chyba z choinki się urwałeś.Uważasz ze w tvn nie ma posłusznych baranków Tuska,mistrzostwa w Rosji na pewno oglądałeś na zdf.
A w m jak miłość widzisz Kaczyńskiego
 2