Łukasz Szewczyk29.10.2018 (11:06)31

Grażyna Torbicka z nowym programem w TVN Fabuła

Grażyna Torbicka, niekwestionowany autorytet w dziedzinie sztuki filmowej, powraca na telewizyjne ekrany. W swoim nowym programie, przygotowanym we współpracy z TVN Fabuła, porozmawia z zaproszonymi gośćmi o kulisach ich pracy twórczej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 31)

"TVN Fabuła to nie tylko bogaty wybór filmów i seriali." Szkoda, że powtórka goni powtórkę! To takie połączenie TVN i TVN7, aaa i reklamy non-stop!!! Dziękuję, już od dawna nie oglądam!!!
 2  
A to dziadostwo jeszcze nadaje????
 3  
Co ta torba tam robi?
 3  
jak to co? gôwno
MójKutasSmakujeNajlepiej 29.10.2018 (16:49:32)
 7  
no popatrz, pisy same sobie odpowiadają i się minusują. marnie juz z wami.
 1  
też ją wy..bali z TVP ? O.k
 3  
Ale ta kobieta ma klasę, jest profesjonalna i ma wielką wiedzę. Zupełnie przeciwnie do posłusznych baranków z obecnej TVP. Wszyscy obecni zatrudnieni (rozdanie pisiaków) w tej TVP, mogą jej buciki wiązać co najwyżej. Nawet namiastki jej poziomu NIGDY nie osiągną. To dlatego patrząc na obecną TVP, chce się pawia puścić. Na dokładkę płacę marnotom abonament (bo takie jest prawo) i nie oglądam tej marnoty robionej dla ciemnoty z discopolo.
 1  
dodam też, ze nie oglądam TVN, Trwam, i innych mózgo trzepaczy z paradokumentami, które uważam za największe zło telewizji.
 4  
Kanał faktycznie powtórkowy, ale widzowie lubią powtórki. Badania pokazują że maja jedną z największych widowni. Takie czasy, takie społeczeństwo.
 5  
TY chyba z choinki się urwałeś.Uważasz ze w tvn nie ma posłusznych baranków Tuska,mistrzostwa w Rosji na pewno oglądałeś na zdf.
A w m jak miłość widzisz Kaczyńskiego
 1