Łukasz Szewczyk05.11.2018 (15:53)39 komentarzy

Canal+ z ekskluzywną umową 20th Century FOX. Kinowe hity po raz pierwszy w TV, także w 4K

Platforma nc+ odnawia ekskluzywną współpracę z jedną z największych amerykańskich wytwórni filmowych 20th Century Fox Film. Kinowe przeboje 20th Century Fox Film będzie można nadal zobaczyć po raz pierwszy w polskiej telewizji wyłącznie w Canal+. Także w jakości 4K.
Canal+ z ekskluzywną umową 20th Century FOX. Kinowe hity po raz pierwszy w TV, także w 4K
Dzięki kontynuacji współpracy, widzowie Canal+ jako pierwsi będą mogli zobaczyć w polskiej telewizji największe hity filmowe 20th Century Fox Film. Produkcje emitowane w Canal+ będzie można zobaczyć również za pośrednictwem usług nc+ GO i nc+ GO TV oraz w ramach oferty player+.
- Ekskluzywna współpraca z 20th Century Fox Film umacnia pozycję CANAL+ jako lidera treści premium na polskim rynku telewizyjnym. Unikalna oferta 4K produkowana przez różne jednostki 20th Century Fox Film, która trafi niebawem do naszych abonentów, jest kolejnym efektem naszych znaczących inwestycji w rozwój tego segmentu treści - mówi Manuel Rougeron, Prezes Zarządu platformy nc+.

Ekskluzywnie i po raz pierwszy w polskiej telewizji wybrane hity filmowe 20th Century Fox Film zostaną wyemitowane w jakości 4K Ultra HD. Na liście premier 20th Century Fox Film w 4K znalazły się Oscarowe produkcje, takie jak "Kształt wody", "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Król rozrywki", czy "Wojna o planetę małp". W jakości 4K będzie można zobaczyć również osadzony w komiksowym świecie bohaterów X-Men film "Logan: Wolverine" oraz kryminalne "Morderstwo w Orient Expressie". Wśród hitów 4K znajdą się także propozycje dla miłośników science fiction i kina akcji filmy: "Obcy: Przymierze" i oraz najnowsza część serii z Dylanem O'Brienem w roli głównej - "Więzień labiryntu: Lek na śmierć". Na antenie Canal+ 4K Ultra HD widzowie zobaczą również dramat "Pomiędzy nami góry" oraz świetną komedie "Babskie wakacje" i szpiegowski "Kingsman: Złoty krąg". Platforma nc+ nie zapomni również o dzieciach, dla których w 4K pośród innych rodzinnych hitów pokaże m.in. doskonałą animację "Fernando".

To pierwsze filmy 20th Century Fox Film, które będzie można wkrótce obejrzeć w technologii 4K na kanale CANAL+ 4K Ultra HD. W przyszłości lista będzie poszerzać się o kolejne hity i kasowe produkcje.

Najwyżej ocenione komentarze - zobacz wszystkie

No i pięknie ,brawo NC+
 86  
A ktoś mówił, że bez Ligi Angielskiej nie ma po co mieć NC+ Ja i tak bym nie odszedł, bo są również filmy. Trochę szkoda, że po tylu miesiącach działania kanału 4k dopiero jakieś konkretne info, ale to było do przewidzenia, że z biegiem czasu będzie więcej materiału na kanale 4k. Więcej Ligi Angielskiej, więcej filmów w 4k tylko się cieszyć. Do Cyfrowego Polsatu i tak bym nie przeszedł, bo to platforma dla ludzi, którzy dają się nabierać na ich reklamy. Tak naprawdę platforma nic nie oferuje czego nie ma NC+ Oprócz ogromnej ilości kanałów powtórkowych, kiepskiej jakości większości kanałów. SuperHD z genialnym studiem z celebrytami. No i nie zapominajmy o KSW, czyli idioci- celebryci, którzy za pieniądze się okładają po ryjach - czekamy na Panasiewicza, który zaraz po skomentowaniu meczy Ligi Mistrzów wyjdzie ze studia i będzie się bił w KSW.
 73  
I o to chodzi !
 38  
@johny'B Chłopie co Ty za głupoty wypisujesz ?Na pewno jeszcze wierzysz w to ze jak posmarujesz antenę sosem chili to będziesz miał ostrzejszy obraz
 30  
Ja mam ustawiona antenę na 95%. Antena 110 cm. Nawet jakbym miał na 30% nie będzie różnicy. Zrozum jedno w cyfrowej telewizji sygnał albo jest albo go nie ma. Te procenty mają jedynie wpływ na stabilność przekazu. jeśli sygnał spadnie poniżej jakiegoś progu to obraz zacznie przerywać a następnie zaniknie całkowicie. Tyle w temacie.
 30  
@johny'B Podaj adres to ustawię Ci antenę tak żeby nie śnieżyła. Mam też jakbyś chciał na sprzedaż 21calowego Samsunga CRT. Prawie jak nowy. Byś oglądał prawie jak w kinie. Przejściówkę z hdmi na euro przy zakupie telewizora dorzucę gratis.
 22  
johny'B
Dobrze ustawiona antena i zwykłe HD w zupełności wystarczą żeby obejrzeć film.
A co ma do rzeczy w przekazie cyfrowym dobrze ustawiona antena. Myślisz że jak będziesz miał 100% to będzie ładniejszy obraz niż przy 50%. To nie przekaz analogowy gdzie ustawiało się na śnieg.
W przekazie cyfrowym obraz albo jest albo go nie ma.
Pewnie masz tv HD i dlatego obraz 4k nie jest ci potrzebny.
To nie chodzi o to, że liczy się jakość obrazu a nie jakość produkcji. Oko analizuje obraz, mózg jakość projekcji. Jeśli obraz jest ładniejszy ogląda się lepiej. Oczywiście jeśli obraz jest merytorycznie słaby to i 8k tego nie poprawi.
 22  
[email protected] Szkoda czasu na tego oszoołoma. Chyba ma antenę siatkową jeszcze i odbiera kanały analogowe, chociaż nie działają już chyba 5 czy 6 lat :D
„Dobrze ustawiona antena” Daje dobre HD to teraz wiemy dlaczego HBO ma słabą jakość mamy źle ustawione anteny omfg Haha
@ Rychu i co tam masz na tym Netflixie? Ja miałem kilka miesięcy i nie ma cudów. Te ich seriale to w większości chłam, choć znajdzie się kilka dobrych.Filmów też jest dużo, ale też nie są to filmy z górnej półki, chyba, że jakieś starsze. Jest wszystkiego dużo, ale stawiają raczej na ilość a nie jakość. Dla przykładu Bright, który miał być hitem a okazał się średni, żeby nie powiedzieć słaby. Co do jakości i obrazu i dźwięku Ok tu jest dobrze. Telewizję mam nie po to by oglądać filmy, bo oglądam również sportowe wydarzenia na żywo, rownież w 4k. Cena którą płace w zupełności mi odpowiada za to co dostaje w zamian. Jeśli ktoś ma stabilność finansową nie przeraża do podpisanie umowy na 24mc. Bo chcę mieć te kanały.
 21  
Z Netflixem jest ten problem ze my za cenę tego co płacą Amerykanie dostajemy niewielki ułamek biblioteki Netflix. Gdyby była dostępna cała biblioteka to byłoby co oglądać. Niestety tak nie jest. Dlatego korzystanie z usług tego operatora jest nieopłacalne.
 18  
NO I FAJNO
 16