Łukasz Szewczyk07.11.2018 (12:28)18 komentarzy

Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu: Telewizja na start przez 6 miesięcy bez opłat

Od 7 listopada w Cyfrowym Polsacie dostępne są świąteczne promocje oferty telewizyjnej. Klienci będą mogą skorzystać z pakietów dopasowanych do swoich potrzeb i preferencji, w tym z oferty z kanałami Polsat Sport Premium i transmisjami Ligi Mistrzów UEFA, wszystko przez 6 miesięcy gratis oraz z opcją ON THE GO bez dodatkowych opłat.
Cyfrowy Polsat
Jak co roku na Gwiazdkę Cyfrowy Polsat przygotował dla swoich klientów specjalne propozycje. W ramach promocji świątecznych wszystkie pakiety telewizji satelitarnej, nawet w cenie 20 zł, klienci otrzymają na 6 miesięcy bez żadnych opłat. Gwiazdkowe oferty dostępne są z umową na 24 miesiące. Ponadto z okazji zbliżających się świąt klienci mają możliwość zakupu telewizora Samsung UHD SMART TV 55" w atrakcyjnych ratach.
Cyfrowy Polsat GO na urządzeniach mobilnych bez dodatkowych opłat
Oferta telewizyjna Cyfrowego Polsatu zawiera nowe i znane widzom popularne stacje sportowe, kilkadziesiąt stacji filmowych, liczne programy edukacyjne, rozrywkowe, informacyjne, dla dzieci oraz pakiety dostosowane do potrzeb całej rodziny. W prezencie z każdym z nich klienci otrzymają także opcję ON THE GO, czyli dostęp nawet na 3 urządzeniach mobilnych (np. smartfonach, tabletach) do serwisu Cyfrowy Polsat GO w cenie abonamentu przez cały okres trwania umowy.

Świąteczna oferta Cyfrowego Polsatu
Serwis Cyfrowy Polsat GO z opcją ON THE GO to: ponad 100 kanałów dostępnych mobilnie, w tym kanały HBO, Cinemax, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów i Ligą Europy UEFA; tysiące programów i filmów na życzenie; dostęp do treści nawet na 3 urządzeniach mobilnych jednocześnie; możliwość pobrania wybranych programów na dysk urządzenia mobilnego, przy wykorzystaniu np. domowego Wi-Fi, i oglądania ich wszędzie, nawet poza zasięgiem Internetu.

Do wszystkich ofert klienci mogą również wybrać:
• nowe dekodery HD z rodziny EVOBOX z wbudowanym modułem Wi-Fi - EVOBOX LITE lub EVOBOX HD w cenie już od 1 zł,
• dekoder EVOBOX PVR dający możliwość nagrywania nawet do 3 programów jednocześnie i oglądania w tym czasie kolejnego, w cenie już od 1 zł,
• Multiroom HD - ten sam pakiet kanałów można oglądać nawet na 4 telewizorach już od 5 zł miesięcznie.

Święta na całego
W świątecznej ofercie Premium Max Plus abonenci mają dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Cyfrowego Polsatu (pakiety Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, Eleven Sports HD, Rozrywka HD) oraz pakietu Polsat Sport Premium z rozgrywkami Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA - to wszystko przez 6 miesięcy bez opłat, później za 120 zł/mies. To propozycja dla fanów klubowych rozgrywek piłkarskich. Kibice po raz pierwszy w Polsce mogą oglądać wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA na żywo oraz wybrane spotkania Ligi Europy UEFA. Wszystko to na nowych kanałach sportowych Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2 w jakości Super HD oraz w czterech serwisach telewizyjnych premium w systemie PPV, dostępnych bez dodatkowych opłat.

Komentarze (1 - 10 z 18)

I zaczęło się ...
 8  
Czyli tradycyjnie, złapanych już abonentów mają w d.... Im podsuwają umowy 36 miesięczne do skorzystania z pakietu Polsat Premium Sport... Szkoda słów i przedłużania umów
 16  
sam familijny max hd za 50 pln to obecnie bardzo droga oferta. cena jaka byla 39.90 to byla cena uczciwa.
 14  
A co dla starych abo Polsatu i Netii na święta za wierność do operatora !??!
 9  
Dobrze ,że nie przedłużyłem umowy z polszmatem,Jeszcze 2 miesiące i nara.
 7  
W NETII dalej Halloween , coś cieniutko brak nowych kanałów i prac nad lepszą jakościowo telewizją a stały abonent się nie liczy .
 6  
NO I ZACZEALO SIE NC+ DAJE WSZYSTKIE KANALY FILMOWE I SPORTOWE ZA 99zl A POLSATU OFERTA TA SAMA CO ROK TEMU NIC SIE NIE ZMIENILO.
 4  
Buhahaha. Oferta świąteczna, w której jest WSZYSTKO TO SAMO I W TEJ SAMEJ CENIE co przed świętami hahahaha. Je*ane naciągacze!!!
 10  
Narzekacie a macie pół roku za darmo, więc 1/4 czasu abonenckiego. To znaczy 25% taniej.
Zawsze tak było, że nowi dostają lepszą ofertę.
 4  
A program poprowadzi HGW.
 2