Łukasz Szewczyk08.11.2018 (16:36)12 komentarzy

Nowe kanały TV w sieci Vectra, wśród nich wPolsce.pl. Łącznie już 131 stacji w jakości HD

Vectra poszerza listę kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości i wprowadza do swojej oferty nowe programy. Obecnie oferta Vectry liczy już 131 kanałów w jakości HD.
Nowe kanały TV w sieci Vectra, wśród nich wPolsce.pl. Łącznie już 131 stacji w jakości HD
Od 8 listopada 2018 roku w ofercie vectry dostępny jest Nat Geo People HD (pozycja w dekoderze numer 510, od pakietu Platynowego). Jest to kanał dokumentalny prezentujący historie pełnych pasji osób, które inspirują i dzielą się swoim doświadczeniem z widzami. Wśród emitowanych treści dominują materiały skierowane do kobiet: "Dolce vita według Davida Rocco", "Czworo niemowląt na sekundę". Ramówka obejmuje jednak także bardziej uniwersalne treści, do których zalicza się "Weterynarz z powołania" i "Zawód: lekarz". Dostępny w pakiecie Platynowym na pozycji #510.
Nowością jest także Telewizja wPolsce.pl (pozycja numer 825, od pakietu Złotego) - kanał publicystyczno-informacyjny prezentujący programy poświęcone historii, polityce oraz problemom społecznym. Wśród emitowanych treści wyróżniają się magazyny, w których pojawiają się interesujące treści oraz charyzmatyczni prowadzący.

Od dzisiaj w ofercie znajduje się także kanał TV Okazje.pl (pozycja numer 712, od pakietu Srebrnego) - kanał telezakupowy prezentujący produkty z różnych kategorii. Codziennie, w godzinach od 6:00 do 22:00, widzowie mogą oglądać i zamawiać między innymi artykuły odchudzające, sprzęt sportowy, a także akcesoria dla domu.

Od 30 października 2018 roku w ofercie Vectry dostępne są także kanały TV4 HD (pozycja numer 125, od pakietu Stalowego) oraz Polsat Film HD (pozycja numer 316, od pakietu Złotego).

Komentarze (1 - 10 z 12)

Co to za debilne programy ten Nat to kolejne powtórki, platynowy kiedyś się dużo różnił od złotego a teraz to w ogóle nie opłaca się tego wybierać, sprzęt też słaby
 1  
Nat Geo People HD tego się nie da oglądać! Po pierwsze reklama, za reklamą, po drugie słaba oferta programowa. Nawet na liście tego nie mam.
 3  
Wstyd mi za vectre. U nas w zakładzie psychiatrycznym nikt tego nie ogląda. W ogóle nie mamy Vectry. Tylko Polsat i koniecznie w HD. To ja heniek z Łodzi
 12  
No super nowości szczena opada jaka kablówka takie nowości !!!!! A gdzie kanały sportowe z grupy POLSAT a konkretnie POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT SPORT FIGHT HD, gdzie kanały sportowe na Ligę Mistrzów i Europy!!!!! PO PROSTU VECTRA ROBI SWOICH ABONENTÓW W C...A !!!!!! OGÓLNIE VECTRA TO KABLÓWKA TOTALNE DNO I WIELKA PORAŻKA !!!!!!
 1  
No i teraz pół roku spokoju z nowościami akurat prawie do rozwiązania umowy z beznadziejną KABLÓWKĄ jaką jest VECTRA kto nie musi to z daleka od TEJ KABLÓWKI bo VECTRA TO KABLÓWKA NAPRAWDĘ TOTALNA PORAŻKA !!!!!
 4  
Ty i twoje komentarze to jedna wielka porażka...
 4  
Mam świadomość, że wielu istotnych stacji jeszcze brakuje w ofercie ale dodanie nowych kanałów zawsze jest na plus. A jeżeli komuś nie do końca pasuje oferta Vectry to zawsze może odejść. Na szczęście konkurencja na rynku jest duża i każdy z pewnością znajdzie najlepszą opcję dla siebie.
 9  
@Dawid Bydgoszcz- BRAWO TY
 0  
Nowe kanały to jakieś nieporozumienie. A co do kanałów polsatu typu polsat sport news i całej reszty to vectra po prostu nie doda, bo nie wie jak zakomunikować swoim abonentom że musieli by dokupić pakiet z pełną ofertą kanałów polsatu plus dodatkowo oczywiście opłata za dostęp do polsat sport premium... A tak nawiasem mówiąc, vectra wogóle nie dba o swoich stałych abonentów a tym bardziej o posiadających pakiet platynowy
Yanusz kierownik działu... 9.11.2018 (8:16:33)
 2  
@Yanusz kierownik działu.... I tutaj masz 100 procentową rację że VECTRA ma stałych abonentów powiem krótko i na temat w DUPIE !!!!
 2