Łukasz Szewczyk09.11.2018 (15:01)55

Kolejna ekskluzywna umowa NC+. Hity filmowe i wybrane seriale NBCUniversal premierowo w Canal+, także w 4K

Kolejną telewizyjną umowę licencyjną na wyłączność, w ramach której hity kinowe i wybrane seriale NBCUniversal (NBCU) będą dostępne tylko w Canal +, w tym również w 4K.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 55)

Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
NO I FAJNO TYLKO TERAZ TRZEBA DAC CANAL+ ZA 20zł DO KAZDEGO PAKIETU NC+ I DO CYFROWEGO POLSATU.
 42  
Miłośnicy nc+ mogą to odebrać, jako celowe umniejszanie działaniom podejmowanym przez ich platformę. Niemniej jednak, jak przeczytałem jakie to hity dzięki tej umowie będzie można zobaczyć w Canal+, to powiem tylko tak, co wielu osób na pewno nie zdziwi, ale poziom kinematografii w ostatnich latach bardzo spadł.
Bo może na papierze niektóre tytuły robią wrażenie, ooo Mumia! ooo Oblicze Greya... ooo niby jeszcze coś... Ale tak naprawdę to wszystko, to są bardzo słabe filmy, które po prostu dobrze marketingowo próbuje się sprzedawać, ileś osób nabija kinową frekwencję, ale tak naprawdę to są słabe filme, tak samo jak i ósma czy która już tam część Szybkich i Wściekłych.
Żeby nie było... oferta HBO wcale nie wydaje mi się dużo lepsza, ale mimo wszystko jest wyraźne lepsza od tej Canal+,.a przynajmniej ma więcej i głośniejszych hitów kinowych + nieporównywalnie lepsze seriale.
 23  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Pęcznieją z zachwytu co niechybnie skutkować będzie wybuchem.Rougeron, Ty i twoi miałcy pomagierzy nie potraficie zrozumieć w szerokim kontekście specyfiki naszego pięknego kraju a tym samym skutecznie w nim działać.Bo też nie można skutecznością nazwać prymitywne dojenie ciągle ubywających abonentów z kasy, w sytuacji gdy cena oferowanego produktu jest nieadekwatna do jego wartości.I choćbyście nie wiadomo jak zaklinali rzeczywistość to są fakty.Tak że wzorem swego poprzednika który nie zrozumiał oferty zwijaj majdan i nie staraj się kreować wirtualnej rzeczywistości w sytuacji kiedy konkurencja zaczyna Ciebie - Was deklasować.
 34  
Najlepszy kontent tylko w nc+. Gratulacje.
Nadworny oszołom zaraz zacznie płakać, że go nie stać, ale wystarczy się roboty czepic...
 63  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
Dokładnie. Dziadowskie kino francuskie, wysyp polskiej mizerii, kino świata klasy B i oczywiście powtórki, powtórek, powtórek. Czasem po prostu nie ma czego obejrzeć. Człowiek pstryka pilotem - to już było, tamto też.. do tego jakaś program o piłce na kanale filmowym. Żenada.
 47  
Przecież większość z tych filmów już została przemielona kilkadziesiąt razy na C+
 1  
Do @johny'B najlepiej bedzie jak pstrykniesz sobie w ten pusty łeb
 59  
Treść komentarza ukryta z powodu zbyt niskiej oceny - kliknij by wyświetlić
ty pstryknij sobie jeszcze więcej plusów nclizusie ;D
 46  
@johny'B zazdrości tym którzy mają C+4K, bo niestety ta technologia jeszcze długo do niego nie dotrze. Dziwię się, że mu w ogóle prąd podłączyli od Plusa i ma dostęp do internetu, a może z agregatu jadą. Niestety w tym wieku bym nie liczył na Polsat4k i możesz tego nie doczekać. Wiem że byś chciał Polsat4k i reklamamy w 4k żebyś wiedział czy pranie się dobrze wyprało.
 50  
Dla takich jak ty, nie liczy się jakość filmu, tylko jakość obrazu.... Bele co, byle w 4K. 4 pancerni w 4K i już się pucujesz! ;D Jak znam życie pewnie masz na stanie 100 watowy Subwoofer, żeby cała wieś słyszała, jak wracasz z remizy do chałupy ;D


a teraz daj mi 4k minusów, a sobie 4k plusów!
;D
 2