Łukasz Szewczyk14.11.2018 (12:21)4 komentarze

Michał Fajbusiewicz powraca. Nowy program w Crime+Investigation Polsat

Legendarny dziennikarz kryminalny Michał Fajbusiewicz powraca do telewizji Crime+Investigation Polsat
"Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni" / Fot.  Crime+Investigation Polsat
"Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni" / Fot. Crime+Investigation Polsat
W nowym, 6-odcinkowym programie Fajbusiewicz spotyka się z czołowymi pisarzami kryminalnymi w Polsce. Każdy odcinek to wyjątkowa rozmowa o zbrodniach - tych popełnionych w rzeczywistości, które od lat analizuje Fajbusiewicz, jak również tych, które rozgrywają się wyłącznie w głowach pisarzy i na łamach kryminałów przez nich pisanych. Co jest najbardziej przerażającego w prawdziwej zbrodni? Jak świat fikcji literackiej i prawdy się przenika? Czy istnieje zbrodnia doskonała?

Premierowe odcinki programu "Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni" w środy o godz. 22.30 na antenie Crime+Investigation Polsat . Gościem pierwszego odcinka będzie Katarzyna Bonda (28 listopada). W kolejnych rozmowy z Wojciechem Chmielarzem (5 grudnia), z Katarzyną Puzyńską (12 grudnia), z Małgorzatą i Michałem Kuźmińskimi (19 grudnia), z Martą Guzowską (26 grudnia), z Igorem Brejdygantem (2 stycznia).
To kolejna po "Z archiwum 997", "Cała prawda o zbrodni" oraz "Skazani: wyznania zza krat" seria na kanale Crime+Investigation (CI Polsat) z udziałem najbardziej znanego dziennikarza kryminalnego w Polsce - Michała Fajbusiewicza. Jego programy - w tym legendarny "Magazyn kryminalny 997" - na przestrzeni ostatnich 30 lat miały wielomilionową widownię i dzięki pomocy widzów udało się odnaleźć ponad 300 sprawców makabrycznych zbrodni.

To również trzecia lokalna produkcja - po "Polskich zabójczyniach" i "Opowiem ci o zbrodni" - na Crime+Investigation Polsat w tym roku. Za realizację "Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni" odpowiada Jolanta Gwardys z firmy produkcyjnej Kompania Mediowa, a ze strony A+E Networks producentem nadzorującym jest Agnieszka Kubiak.

Komentarze (1 - 4 z 4)

wspaniały człowiek, szkoda tylko, że teraz ma program w tak niszowej stacji i że został potraktowany jak śmieć przez prawdziwego śmiecia - kurwskiego z tvp(iSS)
MójKutasSmakujeNajlepiej 14.11.2018 (16:50:34)
 13  
Głupi jesteś kut...sie skakał za wysoko i Kurski sprowadził go do parteru.
 3  
Treść komentarza może zawierać obraźliwe słowa - kliknij by wyświetlić.
chyba cię pôjebâło... najpierw podpisali umowę na nowe 997, a po emisji 1 odcinka - wycofali i nie zapłacili... to cała tvpiss kurwskiego, kałczyńskiego i tych innych śmieci
MójKutasSmakujeNajlepiej 14.11.2018 (17:43:27)
 8  
Kanał niedostępny w Netii i tyle mam do oglądania .
 1