Łukasz Szewczyk14.11.2018 (19:18)4 komentarze

Music Box UA zwiększa zasięg w kablu

Spółka PasjaTV, oficjalny dystrybutor kanału Music Box UA, poinformowała o znaczącym powiększeniu zasięgu kanału, włączając go do oferty kolejnego czołowego dostawcy usług telekomunikacyjnych.
Music Box UA
Od października 2018 roku kanał Music Box UA dostępny jest w ofercie sieci Multimedia Polska, w pakietach telewizyjnych SuperBox i MaxBox na pozycji 204.
Tym samym Music Box UA w Polsce jest już obecny w sieciach: Vectra, TOYA, Inea, WP Pilot, Telewizja Kablowa Chopin, Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Winogrady", Sat Film, JMDI, Sat Mont Serivce oraz u wielu innych operatorów kablowych. Kanał obejmuje swoim zasięgiem ponad milion gospodarstw domowych, a zasięg ukraińskiej stacji muzycznej jest nieustannie powiększany o nowe telewizje kablowe.

Ukraińska telewizja muzyczna Music Box UA nadaje 24/7, bez przerw na reklamy, w formatach HD i SD. Na antenie prezentowane są teledyski, nowości, listy przebojów, hity z całego świata oraz programy poświęcone show-biznesowi, klubom tanecznym, celebrytom. Music Box UA to jeden z najbardziej popularnych na Ukrainie kanałów muzycznych. Najczęściej oglądany przez widzów w wieku od 14-49 lat.

Kanał Music Box UA jest kanałem bezpłatnym, niekodowanym. W formacie HD kanał dostępny jest za pośrednictwem światłowodu, a format SD z satelity Astra 4A (4,8°E), częstotliwość 11,766 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 3/4, DVB-S/QPSK.

Komentarze (1 - 4 z 4)

To czekamy na WAS w EAST&WEST :) !
 6  
Banderowska muzyka w polskim kablu??? Oł jeaaa!!!! ;)

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahaha!!!!!
 17  
po co ta zapchaj dziura ma być można dać coś innego .np national geopaic ,filmnet
 3