Łukasz Szewczyk16.11.2018 (18:10)13 komentarzy

KSW 46: Khalidov kontra Narkun. PPV za 40 zł w Cyfrowym Polsacie oraz Ipli

Ruszyła sprzedaż telewizyjnego dostępu do gali KSW 46. W pojedynku wieczoru, w rewanżowej walce zmierzy się ikona sportów MMA Mamed Khalidov ze swoim pogromcą, Tomaszem Narkunem. Dla abonentów Cyfrowego Polsatu i IPLI gala będzie dostępna w systemie PPV w cenie 40 zł.
KSW46
W sobotę (1 grudnia 2018 roku) w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna gala KSW. Widzowie po raz kolejny będą mogli obejrzeć aż 9 walk w klatce. Emocji nie zabraknie nie tylko podczas walki wieczoru. Karta walk jest niezwykle mocna i wszystkie pojedynki zapowiadają fantastyczne widowisko. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.
Walką wieczoru będzie nazywane "najważniejszym rewanżem w historii KSW" starcie legendy sportów walki Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 Sub) i Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 Sub) w wadze półciężkiej. W pierwszym pojedynku fighterów, niepokonany od 20 starć Mamed Khalidov uległ szczecińskiemu berserkerowi po efektownej walce. Po prawie 9 miesiącach od tamtego momentu przyszedł czas na rewanż, a nadchodzący pojedynek jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportów walki w tym roku.

Emocji dostarczy również pojedynek o pas w kategorii piórkowej, w którym zmierzy się niepokonany dotychczas mistrz KSW kategorii lekkiej Mateusz Gamrot (14-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) oraz japoński mistrz walki w parterze i były mistrz wagi piórkowej Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 Sub). Polak będzie miał okazję zostać pierwszym mistrzem KSW posiadającym dwa tytuły jednocześnie.

W kolejnym pojedynku w Arenie Gliwice naprzeciw siebie staną były mistrz KSW "Rekin" z Łodzi, Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 Sub) oraz zadziwiający kolejnymi występami 20-letni Francuz, Salahdine Parnasse (11-0-1, 1 KO, 4 Sub), który był jednym z odkryć minionego roku w organizacji KSW.

Po roku przerwy do klatki powróci Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub), który na pewno będzie chciał pokazać swój stary dobry styl. "Diabeł Tasmański" zmierzy się z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce'em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub).

Następne ciekawe widowisko w kategorii piórkowej stworzą Roman Szymański (10-4, 1 KO, 3 Sub) i Brazylijczyk Daniel Torres (8-3-1NC, 4 KO, 1 Sub), który dotychczas jest niepokonany w starciach z Polakami.
Kolejnym niezwykle interesującym pojedynkiem w wadze lekkiej będzie walka byłego pretendenta do pasa, Grzegorza Szulakowskiego (9-2, 2 KO, 5 Sub) z uwielbiającym wyzwania Marianem Ziółkowskim (19-7-1, 5 KO, 12 Sub). Nieobliczalny "Szuli" zastępuje w karcie walk Gracjana Szadzińskiego, który doznał kontuzji ręki podczas przygotowań do gali.

Podczas Gali KSW 46 w Gliwicach rękawice skrzyżują były mistrz kategorii piórkowej Artur Sowiński (18-10-2NC, 6 KO, 7 Sub.) i Kamil Szymuszowski (16-5, 2 KO, 4 Sub). "Kornik" wraca do kategorii lekkiej i w tym limicie odbędzie się walka.

Widzowie zobaczą też pojedynek 25-latka z Gdańska, Sebastiana Przybysza (4-1, 2 KO, 1 Sub) oraz Antuna Račicia (21-8-1, 13 Sub). W walce w kategorii koguciej Polak spróbuje zatrzymać rozpędzonego "Killera" z Dubrovnika.

W walce otwierającej galę KSW 46 w kategorii półśredniej zmierzą się wrocławianin Michał Michalski (6-3, 2 KO, 1 Sub) i niepokonany Krystian Kaszubowski (6-0, 1 KO, 1 Sub).

KSW46 w Cyfrowym Polsacie
Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD. Zamówienia można składać m.in. w internetowym Centrum Obsługi Klienta oraz w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 16 listopada na kanale 222.

KSW 46 w Ipli
Walkę rewanżową Narkun vs Khalidov i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 46 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI - największego serwisu rozrywki internetowej - na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą lub przelewem.

Komentarze (1 - 10 z 13)

ha.ha.ha.........
 13  
Już pędzę. Wezmę ze trzy, żeby dla innych nie starczyło.
 20  
Stać mnie to biorę w ciemno, Bravo Polsat, bravo ppv , bravo Ja.
A bidota i fanboye drogiej i okrojonej w sport Nc niech minusuja moją wypowiedź.
 25  
[email protected] a dlaczego okrojonej? każdy ogląda i placi za co chce
 15  
[email protected] a dlaczego okrojonej? każdy ogląda i placi za co chce
Byle co zjadł, byle co gada !!! :-D
 8  
Akurat NC+ jest w sporty wszelkiego rodzaju bardzo bogata, ma praktycznie wszystkie piłkarskie rozgrywki polskie i europejskie, siatkówkę, koszykówkę, ręczną, golf, sporty zimowe, MMA, żużel, czego dusza zapragnie. A co do PPV to oni już dawno powiedzieli, że nie chcą krzywdzić swoich abonentów dopłatami za pojedyncze relacje. W NC+ każdy wie, za co płaci, wszystko masz w ramach abonamentu.
 1  
Ja mam TV 3D to se kupie trzy, aby w 3D oglądać.
Zrobiłem badania i wyszło mi, że w/w szoł kupuje około 2 tys. abonentów i 1 tys. knajp.
 9  
Polsat powinien pomyśleć o KSW w PPV w jakości UHD na dużych telewizorach dla fanów
 2  
40 DYCHY TO MOGE ZAPLACIC ZA WALKE DONALD TUSK VS JAROSLAW KACZYNSKI NA ZASADACH MMA ,,,RESZTA TO OKLEPANE KOTLETY
 11  
KO - prosto w MORDĘ!
;D

#lubię to!
;D
 2