Łukasz Szewczyk17.11.2018 (9:53)7 komentarzy

Ildar Gaynutdinov zwycięzcą "World of Dance - Polska" (wideo)

Za nami wielki finał tanecznego programu telewizji Polsat- "World of Dance - Polska". Kto najbardziej zachwycił jurorów i wygrał 100 tysięcy dolarów?
Ildar Gaynutdinov -zwycięzca pierwszej edycji "World of Dance - Polska" / Fot. Polsat
Zwycięzcą pierwszej edycji "World of Dance - Polska"został Ildar Gaynutdinov.
W finałowy odcinku pokazał swoją wrażliwą i emocjonalną stronę. - Zatańczyłeś fenomenalnie - ocenił Michał Malitowski. - Te twoje elastyczne ciało... szok! - dodał juror. Edyta Herbuś zwróciła uwagę na scenografię i efekty wizualne. - Cały czas wzrastasz - mówiła wzruszona, nawiązując do skrzydeł na ekranie."World of Dance" to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego producentką jest znana aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez. W show do rywalizacji w świecie tańca stają profesjonaliści, którzy tworzą zapierające dech w piersiach choreografie, jakich jeszcze nie było. Polska edycja programu jest pierwszą w Europie i drugą na świecie. Jak dotąd, show mogli oglądać widzowie amerykańskiej stacji NBC, gdzie program szybko stał się hitem.

W polskiej edycji solistów, duety i formacje oceniali specjaliści i pasjonaci tańca: zwyciężczyni tanecznej Eurowizji i mistrzyni Polski formacji tanecznych Edyta Herbuś, wielokrotny mistrz świata w tańcach latynoamerykańskich Michał Malitowski oraz taneczny guru od hip-hopu Rafał Roofi Kamiński. W roli prowadzących zadebiutowali aktorka Olga Kalicka i tancerz Karol Niecikowski.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Zdecydowanie był najlepszy! Wygrał zasłużenie.
 7  
Polska edycja a dwa pierwsze miejsca zajęli Rosjanie....słabo.
 2  
Litości,ktoś na serio ogląda takie programy?
 2  
Polecam nowy serwis filmowy, jest wszystko co trzeba - pokazywarka.pl/cinemateka
 8  
Złotą cebulę w kategorii "komentarz" masz w kieszeni!
 2  
To im się udała ta premierowa edycja...
Osobiście uważam, że Ildar i ci, którzy zajęli 2. miejsce, to naprawdę fajne chłopaki.
Natomiast nie oszukujmy się, ale w powszechnym odbiorze skład tego finału na pewno zawiódł większość widzów, a także - co dało się odczuć, widownię na żywo.
I powtórzę raz jeszcze, zupełnie nic nie mam do tych Rosjan. ale mogę iść o zakład, że jury w kolejnej edycji nie popełni tego "błędu" i kolejny raz nie wywinduje tak wysoko uczestników zza naszej wschodniej granicy, choćby obiektywnie którzyś z nich prezentowali wybitny poziom.
Co by bowiem kto nie uważał, to w takich programach większość chce oglądać rodzimych zwycięzców, a jeśli już obcokrajowców, to niekoniecznie z tych krajów, z którymi od wieków nie łączą nas ciepłe relacje.
 1  
Oczywiście w polskiej edycji już kacapy czy banderowcy szaleją.
 0