Łukasz Szewczyk20.11.2018 (19:44)52 komentarze

Świąteczna oferta NC+ z prezentami. Canal+ 4K, HBO, HBO GO, Cinemax, FilmBox za 0 zł

Platforma nc+ przygotowała świąteczne oferty promocyjne. Abonenci mogą otrzymać w prezencie opcje dodatkowe CANAL+ 4K Ultra HD, HBO, HBO GO, Cinemax, FilmBox, Multi Man Pack czy kolekcję Fox Play i National Geographic Play na cały okres obowiązywania umowy lub otrzymać obniżkę ceny abonamentu o połowę przez nawet 6 miesięcy.
Święta w NC+
W ramach oferty świątecznej, abonenci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne z opcją dodatkową Canal+ otrzymają na cały okres obowiązywania umowy:

w pakiecie Comfort+ z Canal+ (89,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies. składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 122 kanały, w tym 66 w HD.
w pakiecie Extra+ z Canal+ (99,99 zł./mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies. składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 160 kanałów, w tym 93 w HD.

w pakiecie Superpremium+ (129,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 105 zł/mies. składający się z dostępu do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, HBO GO, pakietu pięciu kanałów FilmBox, dwunastu kanałów Multi Man Pack oraz dostęp do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 165 kanałów, w tym 98 w HD.

Abonenci zawierający nowe umowy na pakiety telewizyjne bez opcji dodatkowej Canal+ otrzymają:
w pakiecie Start+ (79 kanałów, w tym 33 w HD) obniżkę ceny abonamentu o połowę do kwoty 9,99 zł/mies. przez 6 miesięcy (później 19,99 zł/mies.)

w pakiecie Comfort+ (114 kanałów, w tym 58 w HD) obniżkę ceny abonamentu o połowę do kwoty 19,99 zł/mies. przez 6 miesięcy (później 39,99 zł/mies.)

w pakiecie Extra+ (59,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 60 zł./mies. składający się z pakietu dwóch kanałów Cinemax, pakietu pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 152 kanały, w tym 85 w HD.

Dodatkowo każdy klient nc+ może skorzystać ze świątecznej promocji na usługi telefonii komórkowej i przenosząc numer od innego operatora przez cały rok będzie płacił tylko połowę ceny za abonament telefoniczny.

Wszyscy abonenci usług telewizyjnych nc+ otrzymują darmowy dostęp, w wymiarze zależnym od wybranego pakietu telewizyjnego, do mobilnej telewizji nc+ GO, oferującej dostęp do nawet 119 kanałów TV na żywo, w tym 8 kanałów Canal+ oraz tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie, które można oglądać w aplikacji na urządzeniach mobilnych oraz w oknie przeglądarki na komputerach i laptopach. Oferta kanałów dostępna w nc+ GO jest uzależniony od posiadanej oferty telewizyjnej.


Nowe świąteczne oferty nc+ wspiera kampania reklamowa realizowana w telewizji, stacjach radiowych, mediach online i punktach sprzedaży nc+. Spot telewizyjny jest kontynuacją poprzedniej odsłony kampanii, w której bohaterowie planowali skok rabunkowy, odwlekany ze względu na ciekawe transmisje sportowe, które każdy z członków gangu chciał obejrzeć danego dnia. W obecnej odsłonie kampanii bohaterowie ukrywają się przed pościgiem i zostają zaskoczeni przez Mikołaja, który na życzenie jednego z nich przyniósł w prezencie największą paczkę filmów i seriali od nc+ na święta.

Komentarze (1 - 10 z 52)

Qrw... skąd oni te ceny biorą???
 22  
Najlepsza oferta świąteczna nc+ bo CP to cieniutko
 13  
Mam Netflix i HBo go i reszte waszej tv gdzieś
 8  
Ramówki są kiepskie w HBO i Canal+ dlatego nie kupuję, a co nie jest to winą Cyfrowego Polsatu, czy NC+ no ale..
Brakuje mi w NC+ lepiej zbudowanego pakietu/pakietów, a napewno dekodera typu Evobox, bo po co ten 4k skoro brak konkretnej treści i co za czym idzie więcej stacji.
Hymm ogólnie brak nowości i tak bym to ują, dobranoc.
DonKapustoZasmarzonelli 20.11.2018 (21:45:57)
 13  
Gdzie te filmy w 4k. Ja widzę tylko pomocnika Kupidyna.
 22  
Tak i dostęp do mobilnej NC+ GO ograniczony na godziny w zależności od pakietu heheheh NIE DZIĘKUJĘ ! Po za tym po zakończeniu umowy cena może być dużo większa ! NIE DZIĘKUJĘ Mam pełny Premium w Cyfrowym Polsacie ze smartem (wszystkie kanały kompletnie łącznie z całym sportem, Elevenami, HBO, Cinemax, Filmboxy, Polsat GO, VOD, Evobox) za 54 zł miesięcznie i po zakończeniu umowy nadal mam tą samą cenę, tylko muszę mieć telefon w Plusie, jedyny wymóg a że u mnie Plus ma zawsze pełny zasięg to trzymam.
 9  
Ceny urwane z choinki heheheh Za starych czasów można było wytargować dużo taniej , a teraz nadal kosmos. Słońce wchłonie ten twór.
 19  
Ofertę krytykują jedynie Polsatowscy fanboje, obecni abonenci NC+ dobrze wiedzą, że to najlepsza oferta dla nowych klientów od lat, przebija oferty utrzymaniowe, przez co pewnie podnosi ciśnienie obecnym abonentom, mnie również.
 8  
Ramówka kanałów premium dnia dzisiejszego:
C+ Film - Tam i z powrotem (2001 rok),
C+ Family - Stary gdzie moja bryka (2000),
C+ - Płytki facet (2001)
HBO nie wiele lepiej jak nie gorzej, nieraz na 3 x HBO 3 x seriale. Nie jest to nic warte. Wszystkie filmy leżą na necie i tylko czekają aby je obejrzeć. Cena = cena internetu!
 13  
king_empajer @ Gdzie Ty masz w CP cały sport ?
 2