Łukasz Szewczyk23.11.2018 (11:48)23 komentarze

Cyfrowa prenumerata Wyborcza Premium od 9 zł z okazji Black Friday

Z okazji Black Friday Gazeta Wyborcza przygotowała specjalną ofertę promocyjną dla nowych i obecnych prenumeratorów cyfrowych.
Nowa Wyborcza.pl
Na Black Friday Gazeta Wyborcza przygotowała specjalną ofertę na cyfrową prenumeratę Wyborcza Premium. Do wyboru są dwie oferty:
• pakiet Wyborcza Premium za 9 zł miesięcznie z gwarancją stałej zniżki (zamiast 29,99 zł)
• pakiet Wyborcza Premium za 15 zł kwartał (zamiast 83,70 zł)

Z oferty mogą skorzystać nowi oraz dotychczasowi prenumeratorzy, którym w przypadku skorzystania z promocji, dostęp do Gazety Wyborczej zostanie wydłużony.
W ramach cyfrowej oferty Wyborcza Premium czytelnicy otrzymują zawartość cyfrowego pakietu Wyborcza (m.i.in. nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów Wyborczej na wielu urządzeniach; dostęp do magazynów Wyborczej, kilkadziesiąt innych ekskluzywnych tekstów tygodniowo dostępnych wyłącznie dla prenumeratorów, możliwość komentowania artykułów). Dodatkowo wersja premium obejmuje: nielimitowany dostęp do aplikacji Wyborcza, możliwość czytania Gazety Wyborczej jako e-book, dostęp do 7 dowolnych artykułów z Archiwum Wyborczej co miesiąc, dostęp do tekstów z magazynu "Książki. Magazyn do czytania" w internecie, unikalne treści dostępne w aplikacjach "Książki. Magazyn do czytania" i "Wysokie Obcasy Extra" oraz zniżki na książki i ebooki znanych autorów.

Promocja obowiązuje do końca weekendu.

Komentarze (1 - 10 z 23)

Jak by dopłacali może ktoś by się skusił :)
 3  
Nie sądzę . że ktoś by się skusił , poza tym padają na ryj bez POparcia, więc z czego dopłacą ?
 6  
Frustracja wyznawców jest doprawdy wzruszająca.
PiSowskie szmatławce nie mają szans nie tylko z poziomem prenumeraty cyfrowej, ale nade wszystko z zerową opiniotwórczą rolą.
Intrygujące, że bolszewia z Nowogrodzkiej rości sobie jakiekolwiek ambicje intelektualne.
Wiara w wodza i jego nieomylność wystarczy. Poza tym ten elektorat przecież nie tylko nie czyta, ale jest przodownikiem we wtórnym analfabetyzmie.
Z Bogiem współwyznawcy
Jarosław (d. Maciej)
Małgośka37 popierająca dobry kurnik w ROADMIU 23.11.2018 (19:49:59)
 6  
Pisiate, nikt Was nie potrzebuje żeby zwiększyć sprzedaż cyfrową GW, bo ma największą w całym kraju. Pisowskie szczekaczki są impotentantami pod tym względem.
 6  
Martwią mnie osoby ,które są skłonni płacić za takie manipulacje.
 1  
A mnie martwią osoby które są skłonne wierzyć w propagandę pro-rządowych mediów.

Gdyby nie takie media jak GW największy przekręt jak afera KNF nie ujrzała by światła dziennego.
 0  
Pisiate, nikt Was nie potrzebuje żeby zwiększyć sprzedaż cyfrową GW, bo ma największą w całym kraju. Pisowskie szczekaczki są impotentantami pod tym względem.
Duża ilość czytelników GW nie świadczy ani o wysokim poziomie merytorycznym tej gazetki, ani o wysokich wymaganiach jej czytelników. To tak jak z oglądalnością programów telewizyjnych czy słuchalnością stacji radiowych - wysokie słupki mają niekoniecznie te z ambitną zawartością...

Nas, wyznawców PiS-u, wcale nie martwi, że konserwatywna prasa (nazywana przez lewaków "pisowskimi szczekaczkami") ma mniej czytelników niż GW. My wiemy, że konserwatywna prasa jest adresowana do ludzi bardziej wymagających, odpornych na niepatriotyczną, lewacką propagandę. My, wyznawcy PiS-u, zamiast się martwić, wolimy cieszyć się z tego, że prasa konserwatywna jest wierna swojej grupie docelowej i nie próbuje schlebiać niskim wymaganiom lewaków w celu zwiększenia sobie czytelnictwa!

Czytelnicy GW banalnie łatwo dają się nabrać na lewacką propagandę i są święcie przekonani, że wszystko w Polsce jest źle, wszystko to wina PiS-u itd. Tak jakby mieli klapki na oczach i nie dostrzegali rzeczywistości, w jakiej żyją...

PS. Kończę pisanie komentarzy pod tym artykułem i więcej do niego nie zajrzę, bo nie i już!

Tyle na temat i BEZ ODBIORU, bo i tak do tego artykułu więcej nie zajrzę i niczego nie odbiorę!
Maciej z Radomia popierający PiS i dobrą zmianę w mediach narodowych 24.11.2018 (13:40:04)
 1  
Oczywiście, oczywiście, w koło Macieju to samo.
Dla Was najlepszym wzorcem najwyższej wartości gazety będzie jak sprzedaż będzie równa zero. Wówczas poziom merytoryczny takiej gazety będzie tak wysoki, że nikt nie odważy się jej kupić, żeby przypadkiem nie być mądrzejszym od gazety


buuuuuuuhahahahahahahahahahaha
 5  
Gazeta Wyborcza jest kolejnym medium, które powinno się zdekoncentrować, zrepolonizować i tak dalej. Najkrócej mówiąc - PRZEWIETRZYĆ!!! Tak żeby się upatriotyczniła i przestała pisać krytycznie o naszej partii rządzącej.

PS. Jestem zwolennikiem PRZEWIETRZANIA mediów i nie obchodzi mnie, że jakiś lewak bez przerwy zarzuca mi, że jestem Maciejem.

Oczywiście, oczywiście, w koło Macieju to samo.
Dla Was najlepszym wzorcem najwyższej wartości gazety będzie jak sprzedaż będzie równa zero. Wówczas poziom merytoryczny takiej gazety będzie tak wysoki, że nikt nie odważy się jej kupić, żeby przypadkiem nie być mądrzejszym od gazety


buuuuuuuhahahahahahahahahahaha
Kilka dni temu pewien lewak (ten, który sobie zarejestrował nicka johnyB) żalił się, że jakiś pisior zarejestrował nicka tati. A tu proszę - tati we własnej osobie, z zarejestrowanym nickiem! xD xD xD
buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów 25.11.2018 (8:48:16)
 3  
@Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów

Macieju, komuchu, szkoda czasu na darcie japy przez Ciebie. Drugiej Rosji w tym kraju nie zrobisz.
Jesteś żałosnym starym pierdołą, wielbicielem rządów twardej ręki, bo nikt Cię new nauczył zapracowania i dbania samemu o siebie.
Zabawne że Maciej deklaruje że kończy i Ty się pojawiasz. To jest tak prymitywne że nie wiem czy śmiać się czy płakać.
 4