Łukasz Szewczyk23.11.2018 (11:50)9 komentarzy

UPC na Black Friday: Tańszy internet i TV, pakiety z HBO, Polsat Sport Premium i Eleven Sports

UPC Polska, największy w Polsce operator telewizji kablowej, przygotował specjalne oferty dla klientów z okazji Black Friday. Zniżki do 30 proc.
Siedziba UPC
Klienci zainteresowani szybki internetem (do 300 Mb/s) w pakiecie z telewizją (pakiet Select) będą mogli skorzystać z oferty za 69,99 złotych miesięcznie (zamiast 89,99 zł). Za 10 złotych więcej, czyli za 79,99 zł miesięcznie (zamiast 129,99 zł) abonent otrzyma dodatkowo dekoder z nagrywarką oraz dostęp do pakietu Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów (kanały + serwisy PPV).
Z myślą o bardziej wymagających widzach przygotowano pakiet za 89,99 zł miesięcznie (zamiast 149,99 zł). Wybierając ten pakiet klienci otrzymują dostęp do internetu (do 300 Mb/s) oraz do wyższego pakietu telewizyjnego Max wraz z dekoderem wyposażonym w nagrywarkę. Dodatkowo klienci zyskują opcje dodatkowe do wyboru: dla fanów sportu (Polsat Sport Premium + Eleven Sports) lub dla kinomanów (kanały HBO + serwisy HBO GO i HBO OD)

Black Friday w UPC - oferta na internet z TV
Black Friday w UPC - oferta na internet z TV
Przygotowano także specjalną ofertę dla klientów zainteresowanych samym dostępem do internetu, w ramach której abonent obniżono o 20 zł miesięcznie.

Black Friday w UPC - oferta na internet
Black Friday w UPC - oferta na internet
Oferta dostępna jest na internetowej stronie operatora i obowiązuje do 26 listopada 2018 roku. Instalacja 1 zł

Komentarze (1 - 9 z 9)

UPC - te 3 litery oznaczają jakość!
 11  
niech lepiej uzupełnią załatają dziury w ofercie tv najpierw m.in. Eleven Sports 4, AMC, H2 HD.
 20  
Kiedy jakieś nowości programowe w ofercie TV?
Od kilku lat zero wartościowych pozycji.

Dodaliście francuski kanał informacyjny i wPolsce.pl ?
Dla kogo to jest? Pytam się!
Ludzi za debili macie?
 12  
Mogli by dać VH 1 Classic.
 4  
W piątek zadzwonił do mnie naganiacz z UPC i proponował za prawie 40 zł Polsat Sport Premium. Jestem długoletnim abonentem UPC, uczciwie płacę rachunki. Poza tym czułem sie dotknięty tym, że abonentom, którzy mieli internet 60 Mbit/s podniesiono prędkość do 150 Mbit/s. Ja zaś płacę teraz więcej i mam dalej 120 Mbit/s. Nie dałem się namówić na tę ofertę. Wobec tego cena za Polsat Premium spadła na koniec do 19,99 zł. Również odmówiłem. Rozmowa się zakończyła. Za pół godziny wszedłem na swoją pocztę, a tam bez łaski oferują Polsat Premium za 19,99 zł. perfidia UPC nie zna granic. A nuż naiwniak da się złapać na wyższą cenę.
 6  
Oferta tylko dla nowych klientów. Co z tego, że jestem już 5 lat z nimi. Stali klienci w UPC płacą więcej!
 11  
Adsem … zgodziłeś się na takie warunki to nie narzekaj, często i gęsto są promocje, ja np. wg tej oferty płacę mniej, dolicz sobie ceny np. multiroom który zapewne masza to już 10 zeta, my prime za 10 zeta, cinemax i filmbox. mi za to co teraz płącę razem chcieli zaoferować gołą ofertę, nowi też tak taniutko nie mają doliczając inne opcje do tego zapewne jest jakiś zapis że po roku inne stawki :D
 1  
Dzisiaj tj.wtorek zrobili na jeden dzień otwarte okno Polsat Sport Premium +serwisy.
A media2 coś ostatnio ma przestoje ostatnie info sprzed paru dni.
 3  
Na Facebooku też dziady nic nie pisały. Udostępniają a w ogóle nigdzie nie informują.
 1