Łukasz Szewczyk23.11.2018 (11:55)23 komentarze

Black weekend w nc+: Dekoder 4K Ultra BOX+ za 1 zł

Platforma nc+ przygotowała specjalną ofertę na black weekend dla wszystkich fanów filmów, seriali i sportu w 4K.
nc+
Teraz podpisując nowe umowy na pakiety telewizji nc+, dekoder 4K Ultra BOX+ można otrzymać bez opłaty aktywacyjnej z czynszem najmu 1 zł miesięcznie na okres 24 miesięcy.
Dekoder 4K UltraBOX+ / Fot. nc+
Dekoder 4K UltraBOX+ / Fot. nc+
Promocja na dekoder 4K Ultra BOX+ łączy się z ofertami świątecznymi nc+, w ramach których klienci zawierający nowe umowy na usługi telewizyjne na 24 miesiące z opcją dodatkową CANAL+ mogą otrzymać w prezencie: pakiet trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox, dwunastu kanałów Multi Man Pack oraz kolekcję Fox Play i National Geographic Play na okres 24 miesięcy.

Wśród treści 4K oraz 4K HDR dostępnych na platformie nc+ można znaleźć m.in. wybrane mecze LOTTO Ekstraklasy, Premier League, LaLiga i Bundesligi oraz hity filmowe, seriale, produkcje oryginalne CANAL+, widowiska muzyczne i programy dokumentalne. Dzięki ekskluzywnym umowom zawartym przez nc+ z amerykańskimi studiami filmowymi 20th Century Fox Film oraz NBCUniversal International, abonenci CANAL+ zobaczą jako pierwsi w polskiej telewizji hity kinowe tych producentów w jakości 4K.

Treści 4K i 4K HDR są emitowane na należącym do platformy nc+ kanale CANAL+ 4K Ultra HD oraz są dostępne w kolekcji CANAL+ 4K bezpośrednio na dekoderze 4K Ultra BOX+.
Kanał CANAL+ 4K Ultra HD można teraz otrzymać za 0 zł/mies. w prezencie przez 6 miesięcy przy zawarciu umowy na 24 mies. na pakiet Comfort+ z CANAL+ lub Extra+ z CANAL+. Po okresie promocyjnym opłata za kanał wyniesie 10 zł/mies. (lub możliwość rezygnacji). Natomiast w pakietach Superpremium+ i Vip+Max za 0 zł przez cały okres trwania umowy.

Komentarze (1 - 10 z 23)

Wiele razy już o tym pisano, lecz przypominanie o tym zawsze jest zasadne.Sposób traktowania abonentów których "chwycili" wcześniej urąga zasadom nie tylko przyzwoitości, ale też potwierdza prymitywno chamską strategię tej platformy, chołdującej zasadzie, wyrwać jak najwięcej kasy.Faktem pozostaje też traktowanie klientów na zasadzie wydmuszki intelektualnej, co powinno być przestrogą dla nowych osób podpisujących umowy.I to m.in. jest powodem podupadającego wizerunku tej firmy, a w konsekwencji lawinowo odpływającej rzeszy abonentów.Czas zejść na ziemię, a nie egzystować w alternatywnej rzeczywistości, jesteście ciency jak Bolek.
 57  
Czy ten dekoder działa ze staymi kartami Cyfry+ (cameleon)?
 22  
Czy ten dekoder działa ze staymi kartami Cyfry+ (cameleon)?
Nie.
 7  
@nminusik - a sprawdziłeś czy taka oferta jest dostępna dla stałych Abonentów? Ja tak i udało mi się dzisiaj załatwić wymianę na dekoder 4K bez jakichkolwiek negocjacji za 0zł!
Fajnie jest pisać jak to dobrze ma nowy i źle stały Klient, zamiast sprawdzić czy coś dla Ciebie może mają.
 23  
Panie Kloss, tak sprawdziłem i mimo drogiego abonentu majà mnie gdzieś więc nie pisz bzdur.
 28  
kloss, dymany naiwniaku, odpowiedzi jednoznacznej udzielił Wojnc-. A może Ty jesteś wyzyskiwano-zaprogramowanym lemingiem infolinii, co mogłoby tłumaczyć taki wpis.Tak czy siak pamiętaj że lizusostwo nie sprawi że osiągniesz zamierzony cel.Wrzuć tu skan swojego "dokonania".
 21  
Dodam,że dla kart Cameleon,nie ma możliwości oglądania kanału 4K. tylko wymiana na kartę Cayman która działa w 4K.

To tak dla tych którzy nie wiedzą.

W module CI+ oczywiście,lub w w/w dekoderze zespawanym z kontentem,prawda Grzesiu W.
 5  
Czy ten dekoder działa ze staymi kartami Cyfry+ (cameleon)?
Do końca nie wiadomo bo początkowo działał ten dekoder z ta kartą ale nigdy nie dekodował kanałów 4K.C+4K czy TVP 4K nie miał nadanego Caid 0100 które jest przy Camelu ma tylko i 1884 czyli Cayman czyli Conax też nie odbierze 4K.
 0  
@nminusik - a sprawdziłeś czy taka oferta jest dostępna dla stałych Abonentów? Ja tak i udało mi się dzisiaj załatwić wymianę na dekoder 4K bez jakichkolwiek negocjacji za 0zł!
Fajnie jest pisać jak to dobrze ma nowy i źle stały Klient, zamiast sprawdzić czy coś dla Ciebie może mają.
Po co debilom tłumaczysz oni i tak wiedza swoje każdy normalny kto ma koniec umowy i wypowiedzianą dostanie taką ofertę.
 18  
no i to jest rabat 1 zeta za dekoder co mies to jest dopiero promocja super ale jak znam zycie to obecnych abonentów to pewnie nie obejmuje??moze jeszcze w Grudniu cos bedzie?
 9