Łukasz Szewczyk27.11.2018 (16:34)16 komentarzy

Polsat zapowiada nowy sezon serialu "Świat według Kiepskich". Premiera wiosną 2019

Sitcom "Świat według Kiepskich" powróci na antenę Telewizji Polsat. Serial ukazujący losy mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 w 2019 roku roku będzie obchodził jubileusz 20-lecia emisji.
Świat według Kiepskich / Fot. Grzegorz Gołębiowski
Świat według Kiepskich / Fot. Grzegorz Gołębiowski
Zdjęcia do kolejnego sezonu zaplanowane są na styczeń 2019 roku. W wiosennej ramówce, Telewizja Polsat pokaże 12. nowych odcinków (541-552), w których poznamy dalsze losy Kiepskich, Paździochów, Boczka oraz pozostałych mieszkańców osiedla Kosmonautów. Perypetie bohaterów "Świata według Kiepskich", jak zawsze okraszone zostaną potężną dawką humoru i abstrakcyjnych sytuacji.
W realizowanych odcinkach zobaczymy stałą obsadę serialu: Andrzej Grabowski (Ferdek), Marzena Kipiel-Sztuka (Halina), Ryszard Kotys (Paździoch), Renata Pałys (Paździochowa), Barbara Mularczyk (Mariola), Bartosz Żukowski (Waldek), Dariusz Gnatowski (Boczek), Jolasia (Anna Ilczuk), Kopernik (Andrzej Klak).

"Świat według Kiepskich" jest najdłużej emitowanym serialem na antenie Polsatu. Pierwszy odcinek kultowego sitcomu został wyemitowany 16 marca 1999 roku.

Producentem "Świata według Kiepskich" jest ATM GRUPA S.A.

Komentarze (1 - 10 z 16)

12 odcinków co za dno,na bieżąco powinno być,Kiepscy zajebiści;)
 2  
Ktos to w ogole oglada?? Kiedys za czasow Waldusia i Mariolki przynajmniej byly smieszne a teraz juz na sile nagrywaja.
 10  
Johny’b się ucieszy, serial na jego poziomie :) Choć pewnie już dawno od szefa Zygmunta się dowiedział, że znów będzie tak zabawnie w Polsacie :)
 9  
Smoleń zmarł, Paździoch ciężko chory i zwyczanie juz bardzo stary, Bochek schorowany po operacjach, Kiepska z chorobą zawodową, Ferdek chyba tez ma dosc. Po co ciagnac to w nieskonczonosc? Nie lepiej ich zapamietac w najlepszej formie? Najlepiej ich tak eksplatowac by poumierali na planie... co za naród
 5  
@faantv: skąd wiesz?Na pewno sam oglądasz manipulatorze
 3  
@faanboy4K
miło,że boli ;D
 3  
Ja oglądam i cieszę się bardzo z kontynuacji tego sitcomu.
 7  
Uwielbiam Paździocha ale serialu nie oglądam, bo brzydzę się Ferdkiem.
 1  
Johny’b się ucieszy, serial na jego poziomie :) Choć pewnie już dawno od szefa Zygmunta się dowiedział, że znów będzie tak zabawnie w Polsacie :)
20 lat emisji i może już wystarczy. Mam nadzieję, że ten sezon będzie już ostatni, pożegnalny. Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... niepokonanym!

Smolenia nie ma, Paździoch ledwo zipie, Ferdek też jest już stary i ponury, nawet od dawna już nie ma "pomysła". Po co to dłużej ciągnąć? Czas tego serialu minął i trzeba się z tym pogodzić. Będziemy ten serial miło wspominali i oglądali stare, kultowe odcinki, ale proszę, już nie podtrzymujmy tego trupa przy życiu...


buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahahahahaha!
#ciamajdanrulez
#zmieńpieluchę
 5  
zapomniałeś cymbale,że wystarczy najechać na ikonkę monitora by sprawdzić IP. Mam z ciebie niesamowitą beke! ;D
 1