Łukasz Szewczyk28.11.2018 (11:47)4 komentarze

Tomasz Sekielski nowym prowadzącym Onet Rano (wideo)

Tomasz Sekielski został gospodarzem programu "Onet Rano". Pierwsze wydanie prowadzone przez dziennikarza można było oglądać 28 listopada.
Tomasz Sekielski / Fot. Onet
Tomasz Sekielski / Fot. Onet
Tomasz Sekielski przejmie stery Onet Rano raz w tygodniu. W pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu poprowadzi Jarosław Kuźniar, Bartosz Węglarczyk, Iwona Kutyna i Piotr Kędzierski.

- Nasz poranny program stał się dla wielu widzów obowiązkową audycją, z którą zaczynają dzień. Onet Rano zapewnia dawkę najnowszych informacji, komentarz do bieżących wydarzeń i rozmowy z ciekawymi ludźmi. Chcemy robić najlepszy program i dlatego ogromnie się cieszę, że Tomasz Sekielski dołączył do ekipy prowadzących Onet Rano. To wyjątkowy dziennikarz, i jestem pewna, że jego obecność w programie przyciągnie kolejnych widzów i wzmocni silną markę Onetu - mówi Sabina Lipska, dyrektor video w Ringier Axel Springer Polska.


- Bez wątpienia ze względu na formułę audycji, prowadzenie Onet Rano będzie dla mnie nowym wyzwaniem i doświadczeniem zawodowym. Nie obawiam się tego, wręcz przeciwnie motywuje mnie to do działania. Bardzo się cieszę, że mogę stać się częścią znakomitego zespołu ludzi, którzy przygotowują i realizują ten program. Ich pasja i profesjonalizm sprawiły, że Onet Rano zajął znaczące miejsce pośród audycji publicystyczno-informacyjnych, jakie oferują widzom polskie media - mówi Tomasz Sekielski.

Tomasz Sekielski - dziennikarz, reporter, twórca filmów dokumentalnych, pisarz. W latach 1997-2006 był reporterem "Faktów TVN". Relacjonował m.in. przebieg wojny w Kosowie, zatonięcie okrętu Kursk w okolicach Murmańska i prace komisji śledczej w sprawie afery Rywina. Prowadził także piątkowe wydania programu Kropka nad i. Od 2003 wraz z Andrzejem Morozowskim prowadził audycję Kuluary, codzienny program Prześwietlenie, a następnie "Teraz my!" W TVN24 prowadził również program Czarno na białym. Od października 2012 do stycznia 2015 był gospodarzem poranków w Radiu Tok FM. Od stycznia 2013 do czerwca 2016 prowadził program Po prostu w TVP1, a następnie Woronicza 17 w TVP Info. Współpracował również z tygodnikami Newsweek oraz Wprost. W 2006 roku wraz z Andrzejem Morozowskim otrzymał nagrodę Grand Press oraz tytuł Dziennikarza Roku, a w 2016 roku został nagrodzony Grand Press za najlepszy reportaż telewizyjny.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Widać musieli zainwestować w kamerę szerokokątną...
 3  
I syn POwrócił na ło.No ;D

witojcie!
;D
 3  
jebać sekielSSkiego luja
MójKutasSmakujeNajlepiej 28.11.2018 (20:49:16)
 2  
@johny'B
Ale jakie łono, to błogosławione?
 1