Łukasz Szewczyk28.11.2018 (14:08)7 komentarzy

"Mała doboszka", "The First. Misja na Marsa", "Purpurowe rzeki", "Giganci", "Informatorzy" - nowe seriale w Canal+

W grudniu 2018 roku na antenach Canal+ sporo serialowych nowości. Co czeka widzów?
"Mała doboszka"
Canal+ nie zapomina o miłośnikach gatunku science fiction, dlatego w grudniu proponuje serial "The First. Misja na Marsa" (od czwartku 6 grudnia o godz. 21:00 w Canal+). Dwa pierwsze odcinki serialu wyreżyserowała Agnieszka Holland, a scenariusz napisał twórca uwielbianego przez widzów na całym świecie "House of Cards" Beau Willimon. Akcja serialu toczy się w niedalekiej przyszłości i przedstawia losy pierwszej załogowej misji wysłanej na Marsa. Grupa astronautów-pasjonatów pod wodzą wizjonerki i magnatki kosmonautyki Laz Ingram (Natascha McElhone) przygotowuje się do lotu. Astronauci staną przed zadaniem przekonania opinii publicznej do planu podboju Marsa. Będą także musieli oswoić swoje rodziny z ryzykiem związanym z misją. Członkowie załogi czują, że ich życiowym celem jest spełnienie wielkiego marzenia ludzkości. A jednak cena okazuje się bardzo wysoka. Do jakich poświęceń astronauci są gotowi, aby zostać pierwszymi ludźmi na Marsie?

W środy wyemitowana zostanie nowa sensacyjna produkcja. "Mała doboszka" (od środy 12 grudnia o godz. 21:00 w Canal+) to adaptacja szpiegowskiej powieści mistrza gatunku Johna le Carré'a. RFN, 1979 r. W domu izraelskiego ambasadora w Niemczech wybucha bomba przemycona w eleganckiej walizce. W tym samym czasie młoda i świetnie zapowiadająca się aktorka Charlie (Florence Pugh) przebywa na wakacjach w Grecji. Swoją zadziornością i intelektem olśniewa świeżo poznanego mężczyznę, który przedstawia się jako Becker (Alexander Skarsgard). Okazuje się, że należy on do grupy izraelskich agentów, którzy mają położyć kres serii zamachów bombowych. Beckerowi udaje się zrekrutować do swej misji ekscentryczną brytyjską aktorkę. Tajna agentka błyskawicznie przenika do sieci Palestyńczyków i zdobywa ich zaufanie. Wkrótce uznają ją za swojego sprzymierzeńca, a Charlie będzie musiała zdecydować, w czyjej drużynie gra.
Kolejnym premierowym hitem na podstawie bestsellerowej prozy będzie serial "Purpurowe rzeki" (od piątku 7 grudnia o godz. 21:00 w Canal+) według powieści Jeana-Christophe'a Grangé. Wciągający thriller przedstawia makabryczny świat pełen straszliwych zbrodni i wstrząsających rytuałów. Serial okaże się gratką dla wszystkich entuzjastów historycznych tajemnic, pradawnych symboli i przekazów oraz sekretów skrywanych przez niepokojąco zamknięte grupy ludzi.

W nowej odsłonie "Medyceuszy - Władców Florencji" (od niedzieli 2 grudnia o godz. 13.00 w Canal+) widzowie będą śledzić losy bohaterów 20 lat po wydarzeniach zaprezentowanych w pierwszym sezonie. Fani pierwszego sezonu serialu będą zachwyceni, ponieważ w premierowych odcinkach zobaczą kulisy Spisku Pazzich.


"Giganci" (od niedzieli 2 grudnia, o godz. 20:00 w Canal+ Seriale) śledzą losy braci Guerrero urodzonych w rodzinie magnata narkotykowego, który przez dekady kontrolował czarny rynek na Półwyspie Iberyjskim. Pomimo więzów krwi bracia gotowi są na zaciekłą rywalizację, aby przejąć schedę po ojcu.

Trzeci sezon "Upadku królestwa 3" (od poniedziałku 3 grudnia, o godz. 20:00 w Canal+ Seriale) obiecuje widzom jeszcze bardziej spektakularne widowisko. Akcja serii na podstawie prozy Bernarda Cornwella rozgrywa się na Wyspach Brytyjskich w IX wieku i koncentruje na konflikcie pomiędzy Anglikami a Duńczykami.

Z kolei "Informator" (od wtorku 4 grudnia, o godz. 20:00 w Canal+ Seriale) to serial sensacyjny osadzony w realiach współczesnej Anglii. Po drobnej utarczce z prawem, młody londyńczyk Raza, syn pakistańskich imigrantów, jest zmuszony do współpracy z oddziałem antyterrorystycznym. To, co wydaje się nieznaczną częścią jego życia, w końcu podważy wartości wyznawane przez Razę i zagrozi bezpieczeństwu jego najbliższych.

Natomiast w nowym sezonie serialu "Grzesznik 2" (od wtorku 4 grudnia, o godz. 22:00 w Canal+ Seriale) detektyw Harry Ambrose (Bill Pullman) powraca do rodzinnego miasteczka na przedmieściach Nowego Jorku, aby poprowadzić śledztwo w sprawie podwójnego morderstwa. Detektyw odkrywa, że sprawcą tej zbrodni jest 13 letni chłopiec. Ambrose nie potrafi zrozumieć, co popchnęło zwyczajne dziecko do popełniania tak brutalnego przestępstwa.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Szkoda że nie w 4k, bo zapowiadają się ciekawie.
 3  
I bez 4k będzie ciekawy :)
 6  
Może i tak, ale w 4k przyjemniej by się oglądało.
 4  
Co tam 4K, serial goni serial, niedługo to w tych wszystkich pożal się telewizjach nie zobaczymy nic poza serialami, a gdzie jakaś dobra premiera, wieczorne kino sensacyjne, przygodowe, romantyczne....żenada.

Przecież jak policzymy to na wszystkich stacjach "leci" około 30 seriali...i jak chcesz coś człowieku obejrzeć co wygląda jak film to musi być to serial
 5  
Co tam 4K, serial goni serial, niedługo to w tych wszystkich pożal się telewizjach nie zobaczymy nic poza serialami, a gdzie jakaś dobra premiera, wieczorne kino sensacyjne, przygodowe, romantyczne....żenada.

Przecież jak policzymy to na wszystkich stacjach "leci" około 30 seriali...i jak chcesz coś człowieku obejrzeć co wygląda jak film to musi być to serial
To fakt, czasy dla miłośników wszelakich seriali są koszmarne ze względu na ilość pozycji do obejrzenia.
Posiadając TV + Netflixa czy HBO GO nie da rady ogarnąć wszystkiego co by się chciało nawet wybierając tylko to co jest warte obejrzenia.
No nie da rady i tyle, chyba że jest się bezrobotnym.
 1  
JA OGLADAM W CANAL+ ALE FILMY A TEGO CANA+SERIALE TO NIE OGLADAM WCALE.
 2  
CANAL+ FILM nadaje tylko filmy i ma je całkiem dobrze ułożone :)
 0