Łukasz Szewczyk29.11.2018 (9:09)brak komentarzy

Kalendarz na 2019 rok ze zdjęciami Adama Wajraka z Gazetą Wyborczą

Do czwartkowego wydania Gazety Wyborczej (29 listopada 2018 roku) dołączony zostanie kalendarz przyrodniczy na 2019 rok ze zdjęciami zwierząt z Puszczy Białowieskiej. Ich autorem jest dziennikarz i autor książek Adam Wajrak.
Kalendarz na 2019 rok ze zdjęciami Adama Wajraka
Oryginalny kalendarz z autorskimi fotografiami Adama Wajraka to nie lada gratka dla przyrodników i miłośników zdjęć fauny. Opis każdego ze zdjęć przygotował sam autor.
Zdjęcie okładkowe, na którym znajduje się młoda sarna, wybrali czytelnicy "Gazety Wyborczej" w głosowaniu na Facebooku.

O okładkowym zdjęciu pisze tak: "Sarny są zwykle bardzo płochliwe, ale ta była niezwykle ciekawska. Nie wiem, dlaczego tak bardzo była zainteresowana moją osobą. Podchodziła i odchodziła, żeby za chwilę znów wrócić i mi się przyglądać, by stwierdzić, że chyba jednak jestem człowiekiem"


Na kolejnych stronach pojawią się między innymi fotografie jemiołuszek, strzyżyków, rzekotki, mysikrólika, dzięcioła, zająca, dzikiego chomika, a także dobrze znane czytelnikom "Gazety Wyborczej" i publikacji Adama Wajraka żubry oraz sarny.

Kalendarz przyrodniczy na 2019 rok dostępny będzie wraz z Gazetą Wyborczą w czwartek, 29 listopada br. w cenie 7,99 zł. Partnerem dodatku jest FJALL RAVEN. Kalendarz będzie można również kupić na Kulturalnysklep.pl.

Czwartkowe wydanie "Gazety Wyborczej" wspiera kampania promocyjna w telewizji (TVN i staje tematyczne), radiu (TOK FM i Złote Przeboje) oraz autopromocja w papierowym wydaniu dziennika, serwisie Wyborcza.pl oraz mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział marketingu "Gazety Wyborczej".