Łukasz Szewczyk29.11.2018 (13:03)2 komentarze

Gwiazdy pod choinkę. Filmowe święta w AXN

Jamie Lee Curtis w gorączce przygotowań świątecznych, Will Smith, polujący na kosmitów w nienagannie skrojonym czarnym garniturze, Angelina Jolie, próbująca udowodnić swoją niewinność w międzynarodowej aferze szpiegowskiej oraz George Clooney, przygotowujący kolejne skoki stulecia...
Święta Last Minute
"Święta Last Minute" to historia Luthera (Tim Allen) i Nory (Jamie Lee Curtis) Kranków. Na wieść o tym, że ich córka Blair wstąpiła do Korpusu Pokoju i nie spędzi z nimi Bożego Narodzenia, postanawiają wyjechać na Karaiby. Dzień przed podróżą dziewczyna informuje rodziców, że jednak chce spędzić święta z rodziną, zaprosiła też narzeczonego. Krankowie rozpoczynają szaleństwo bożonarodzeniowych przygotowań. Emisja na antenie AXN w poniedziałek 24 grudnia o 20:00.
Szpiegowski thriller "Salt" opowiada o szanowanej agentce CIA, Evelyn Salt (w tej roli Angelina Jolie), która zostaje oskarżona o szpiegostwo na rzecz Rosji i planowanie zamachu na prezydenta USA. Szef amerykańskiego organu wywiadowczego i jej bezpośredni przełożony, Ted Winter (Liev Schreiber), nie chce uwierzyć, że Salt jest podwójną agentką. Ta, w trosce o bezpieczeństwo męża i w obawie przed aresztowaniem, ucieka. Kiedy postanawia za wszelką cenę udowodnić swoją niewinność i dociec prawdy, jej zachowanie zaczyna budzić w Winterze wątpliwości. W hollywoodzkiej produkcji wystąpiło dwóch polskich aktorów - Daniel Olbrychski (w roli rosyjskiego szpiega, Vassilya Orlova) oraz Aleksander Krupa (w roli prezydenta Rosji, Matveyeva). Emisja na antenie AXN w poniedziałek 24 grudnia o 00:00.

Trylogia "Faceci w czerni" to jedna z najbardziej popularnych komedii w dziejach kina. Agent J (Will Smith) i agent K (Tommy Lee Jones) kontrolują imigrantów z kosmosu, wśród których nie brakuje jednostek o skłonnościach przestępczych. Ponieważ śledzenie ich nie może wzbudzać żadnych podejrzeń wśród niczego nieświadomych obywateli, agenci korzystają z całej gamy gadżetów, z których najbardziej przydatny jest "neutralizator" - kieszonkowy sprzęt do wymazywania pamięci. Film "Faceci" w czerni w poniedziałek 24 grudnia o 22:00. Film "Faceci w czerni 2" we wtorek 25 grudnia o 22:00. Film "Faceci w czerni 3" w środę 26 grudnia o 22:00.

W filmie "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra", Danny Ocean (George Clooney) wychodzi po czterech latach z więzienia w New Jersey z planem skoku na sieć kasyn w Las Vegas. W tym celu dobiera sobie dziesięciu zaufanych współpracowników, którzy są specjalistami w różnych dziedzinach, m.in. krupiera, pirotechnika i kieszonkowca. Ma podzielić się z nimi łupem w wysokości 160 mln dolarów, pod warunkiem, że skok się powiedzie, a właściciel kasyn, Terry Benedict (Andy García), ich nie zdemaskuje. Akcja kolejnej części filmu, "Ocean's Twelve: Dogrywka", toczy się trzy lata po skoku na kompleks kasyn w Las Vegas. Każdy z członków grupy poszedł w swoją stronę i beztrosko wydawał pieniądze wykradzione ze skarbca Benedicta. Pewnego dnia właściciel kasyn daje każdemu z nich ultimatum: albo oddadzą zawartość skarbca w ciągu dwóch tygodni, albo czeka ich śmierć. Film "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" w poniedziałek 31 grudnia o 22:00. Film "Ocean's Twelve: Dogrywka" we wtorek 1 stycznia o 22:00.

Komentarze (1 - 2 z 2)

szału nie ma
 1  
"Święta Last Minute" również jak co roku w POLSACIE
XXX234345325246458775980-089-o0i9-098765467890-=-09876890-=-0987657890-9876 3.12.2018 (9:09:08)
 0