Łukasz Szewczyk01.12.2018 (22:46)3 komentarze

Duet Duo Destiny wygrał XI edycję "Mam talent" TVN (wideo)

W sobotę (1 grudnia 2018 roku) zakończyła się jedenasta edycja programu "Mam talent", jednego z popularniejszych talent-show w Polsce. Głosami widzów telewizji TVN zwycięzcą programu został akrobatyczny duet Duo Destiny
Duet Duo Destiny w "Mam talent" / Fot. TVN
Duet Duo Destiny w "Mam talent" / Fot. TVN
W tym roku serca widzów telewizji TVN podbiły zapierające dech w piersiach występu akrobatyczne. Jedenastą edycję programu "Mam talent" wygrał duet Duo Destiny zdobywając nie tylko popularność ale także czek na 300 tys. złotych.
Duet Duo Destiny tworzą cyrkowi artyści - 22-letnia Kinga Grześków z Zielonej Góry oraz 29-letni Gonzalo Roque z Samora Correira Występują razem od około 2,5 lat. Kiedy Kinga 3 lata temu dostała propozycję pracy w show na Majorce potrzebowała partnera do pary. Napisała wiadomość na facebooku do akrobatów których kojarzyła z zawodów. Gonzalo zdecydował się w ciągu 24 godzin. Zostawił poukładane życie w Portugalii i wyjechał na 8 miesięcy. Są parą.


Przypomnijmy, że dotychczasowymi zwycięzcami polskiej edycji programu "Mam talent" zostali: silny duet Melkart Ball (I edycja), akordeonista Marcin Wyrostek (II edycja), rozśpiewana Magda Welc (III edycja), wokalista Kacper Sikora (IV edycja) akrobatyczny duet Delfina i Bartek (V edycja) oraz malująca piaskiem Tetiana Galitsyna (VI edycja), Adrian Makar (VII edycja), Aleksandra Kiedrowicz (VIII edycja), Jakub Herfort (IX edycja) oraz Lukas Gogol (X edycja).

Komentarze (1 - 3 z 3)

A co dalej? Nic.
Parę razy pokażą ich w dzień zły tvn i koniec. Ot i cała kariera.
 5  
A co dalej? Nic.
Parę razy pokażą ich w dzień zły tvn i koniec. Ot i cała kariera.
dzisiaj ich występ w poranek w TVN mają kontrakty w Austrii na kilka miesięcy ,W Anglii podobnie itp .. a tak to byli genialni podwójny szpagat majstersztyk
 2  
Powiem krótko- BYLI ZAYEBIŚCI!
z całego finału tylko oni pokazali prawdziwy kunszt, resztę chyba jednak emocje zjadły- ale widząc tych choćby na próbach wcale im się nie dziwię.
 1