Łukasz Szewczyk01.12.2018 (22:58)1 komentarz

Marcin Sójka wygrał 9 edycję "The Voice of Poland" (wideo)

Widzowie telewizyjnej Dwójki po raz kolejny wybrali najlepszy głos Polski. Zwycięzcą dziewiątej edycji programu "The Voice of Poland" został Marcin Sójka z drużyny Patrycji Markowskiej.
Marcin Sójka
Po 3 miesiącach muzycznych zmagań 9. edycja "The Voice of Poland" dobiegła końca. Decyzją widzów tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce" i nagrodę główną otrzymał Marcin Sójka, podopieczny Patrycji Markowskiej.

Marcin Sójka reprezentuje starą szkołę śpiewania. To właśnie o nim Patrycja powiedziała "Jak wchodzi wokalista z takim repertuarem można wziąć głęboki oddech ulgi, bo wiemy po co tu jesteśmy". Podczas "Przesłuchań w Ciemno" Marcin nauczył nas, że czas nas uczy pogody i obrócił cztery fotele trenerskie. Nie inaczej było podczas "Bitew", w mistrzowskim stylu pokonał swoich rywali i dostał się do "Nokautu" pokazując, że ma jeden z najlepszych głosów w programie. Internauci wypowiadający się na profilach "The Voice of Poland" w serwisach społecznościowych zgodnie twierdzą, że jest jednym z najlepszych uczestników tej edycji. Wszyscy Trenerzy komplementowali jego niebiański głos, świadomość sceniczną, a Michał Szpak prosił, by Patrycja nie zmarnowała takiego talentu. Jak widać Trenerka wysłuchała jego próśb, bo Marcin doszedł do odcinków na żywo.


W odcinkach LIVE emocje, które wzbudzał nie malały, ale to Wielki Finał był prawdziwym popisem jego wokalnych umiejętności. Podczas sobotniego wieczoru, miał okazję zaśpiewać cover utworu "Who Wants To Live Forever" grupy Queen oraz kultowy polski utwór "Małe tęsknoty" Krystyny Prońko. Wspólnie ze swoją Trenerką, Patrycją Markowską, zaprezentował "No Ordinary Love" z repertuaru Sade. W ostatecznej rozgrywce zaśpiewał swój autorski singiel "Zaskakuj mnie". Finalnie to właśnie Marcin Sójka poznał smak sukcesu i otrzymał tytuł "Najlepszego Głosu w Polsce", kontrakt płytowy z Universal Music Polska oraz czek o wartości 50. tysięcy złotych.


Przypomnijmy, że zwycięzcami poprzednich edycji programu byli: Damian Ukeje (I edycja, drużyna Adama Darskiego), Natalia Sikora (II edycja, drużyna Marka Piekarczyka), Mateusz Ziółko (III edycja, drużyna Marii Sadowskiej), Juan Carlos Cano (IV edycja, drużyna Marii Sadowskiej), Aleksandra Nizio (V edycja, drużyna Justyny Steczkowskiej), Krzysztof Iwaneczko (VI edycja, drużyna Marii Sadowskiej), Mateusz Grędziński (VII edycja, drużyna Andrzeja Piasecznego) oraz Marta Gałuszewska (VIII edycja, drużyna Michała Szpaka).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Piekny męzczyzna,piękny głos,gratulacje marcinek ,i dla żony ,ze ma w domu taki skarb.
 3