Łukasz Szewczyk03.12.2018 (11:44)24

Telewizja Kino Polska rozpoczęła nadawanie w jakości HD

Coraz więcej kanałów telewizyjnych w jakości HD na polskim rynku,. W poniedziałek (3 grudnia 2018 roku) nadawanie rozpoczął kanał Kino Polska HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 24)

Coraz więcej starych filmów jest poddawanych rekonstrukcji cyfrowej i są na nowo skanowane z taśmy filmowej do rozdzielczości HD, nawet filmy sprzed 50 i więcej lat! Na pewno jakaś część filmów na Kino Polska HD będzie tylko sztucznie skalowana do HD (jeśli nie ma wersji zrekonstruowanej), ale o kontent w natywnym HD możesz być spokojny, bo też go nie zabraknie.


Inna sprawa, że Kino Polska, czy to w HD czy nie w HD, kompletnie mnie nie interesuje, bo dla zasady nie oglądam kanałów, które przerywają kontent reklamami. Jestem bogaczem z wyższych sfer, stać mnie na wysoki abonament i pakiety premium z porządnymi kanałami nieprzerywającymi kontentu reklamami. Z kanałów niebędących kanałami premium zdarza mi się oglądać tylko Ale kino+ i Planete+, i może kilka razy w roku na TVP1/TVP2 coś się obejrzy (głównie filmy). Czyli tylko kanały nieprzerywające kontentu reklamami dla mnie wchodzą w grę, a resztę ignoruję. Kino Polska kiedyś, wiele lat temu, też było bez przerw reklamowych, ale taki model działania nie opłacił się nadawcy, więc są na tym kanale przerwy reklamowe, więc mam na ten kanał wygwizdane...
Grzegorz Wandałowicz 3.12.2018 (13:45:22)
 4  
Wersja SD zostanie wyłączona 7 stycznia 2019 r., więc najpóźniej wtedy. UPC już ma wersję HD, więc może będzie wcześniej.
 4  
Kiedy w naszej ukochanej Netii w HD ?
 1  
Małgorzata3737 no wybacz. Na kineskopowym telewizorze nie odbierzesz kanału HD.
Krzysztof Jędrzejewski 3.12.2018 (15:38:55)
 1  
Kiedyś to Netia przodowała w szybkim dodawaniu nowych kanałów i podmianie z SD na HD . A teraz po przejęciu przez CP to słabiutko wręcz zupełnie nic !
 2  
Krzysztof Jędrzejewski na pewno nie odbierze mając dekoder?
 0  
Włącz se TVPiS to Dulskich na pęczki :)


Logo stacji w HD, reszta w SD! Taka prawda, jakie bitrate video?
Jesteś głupi jak but,albo w ogóle nie masz dostępu by zauważyć różnicę,po za tym dźwięk nadają w 5,1 jeśli film taki posiada- sam dziś oglądałem Miasto z Morza i pięknie to działało.


/.../
Inna sprawa, że Kino Polska, czy to w HD czy nie w HD, kompletnie mnie nie interesuje, bo dla zasady nie oglądam kanałów, które przerywają kontent reklamami. Jestem bogaczem z wyższych sfer, stać mnie na wysoki abonament i pakiety premium z porządnymi kanałami nieprzerywającymi kontentu reklamami./.../
Po pierwsze jak cię to nie interesuje to hooj wchodzisz w takie tematy i bredzisz od rzeczy tak jak na satkurierze czy innych?
Pieniędzy to ty i trochę może masz,ale zapewniam cię że rozumu na wagę nigdzie nie sprzedają i to niezależnie ile chciałbyś za ten organ zapłacić, tak że nadal będziesz musiał się posługiwać tym jedynym zwojem,który na nieszczęście tylko za pisanie kretyńskich postów odpowiada :(
 2  
Gdzie te HD na cyprowym polsacie ?Nie widzę żadnej różnicy...
 0  
 Ksg
Gdzie te HD na cyprowym polsacie ?Nie widzę żadnej różnicy...
Widać tobie nie Cyprowy Polsat potrzebny tylko okulista i ucholog też by ci się przydał.
 1  
Ps. a po za tym to nadawcą z satelity jest nc+ a nie CP.
 0