Łukasz Szewczyk03.12.2018 (11:44)23

Telewizja Kino Polska rozpoczęła nadawanie w jakości HD

Coraz więcej kanałów telewizyjnych w jakości HD na polskim rynku,. W poniedziałek (3 grudnia 2018 roku) nadawanie rozpoczął kanał Kino Polska HD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 23)

Wersja SD zostanie wyłączona 7 stycznia 2019 r., więc najpóźniej wtedy. UPC już ma wersję HD, więc może będzie wcześniej.
 4  
Kiedy w naszej ukochanej Netii w HD ?
 1  
Małgorzata3737 no wybacz. Na kineskopowym telewizorze nie odbierzesz kanału HD.
Krzysztof Jędrzejewski 3.12.2018 (15:38:55)
 1  
Kiedyś to Netia przodowała w szybkim dodawaniu nowych kanałów i podmianie z SD na HD . A teraz po przejęciu przez CP to słabiutko wręcz zupełnie nic !
 2  
Krzysztof Jędrzejewski na pewno nie odbierze mając dekoder?
 0  
Włącz se TVPiS to Dulskich na pęczki :)


Logo stacji w HD, reszta w SD! Taka prawda, jakie bitrate video?
Jesteś głupi jak but,albo w ogóle nie masz dostępu by zauważyć różnicę,po za tym dźwięk nadają w 5,1 jeśli film taki posiada- sam dziś oglądałem Miasto z Morza i pięknie to działało.


/.../
Inna sprawa, że Kino Polska, czy to w HD czy nie w HD, kompletnie mnie nie interesuje, bo dla zasady nie oglądam kanałów, które przerywają kontent reklamami. Jestem bogaczem z wyższych sfer, stać mnie na wysoki abonament i pakiety premium z porządnymi kanałami nieprzerywającymi kontentu reklamami./.../
Po pierwsze jak cię to nie interesuje to hooj wchodzisz w takie tematy i bredzisz od rzeczy tak jak na satkurierze czy innych?
Pieniędzy to ty i trochę może masz,ale zapewniam cię że rozumu na wagę nigdzie nie sprzedają i to niezależnie ile chciałbyś za ten organ zapłacić, tak że nadal będziesz musiał się posługiwać tym jedynym zwojem,który na nieszczęście tylko za pisanie kretyńskich postów odpowiada :(
 2  
Gdzie te HD na cyprowym polsacie ?Nie widzę żadnej różnicy...
 0  
 Ksg
Gdzie te HD na cyprowym polsacie ?Nie widzę żadnej różnicy...
Widać tobie nie Cyprowy Polsat potrzebny tylko okulista i ucholog też by ci się przydał.
 1  
Ps. a po za tym to nadawcą z satelity jest nc+ a nie CP.
 0  
Wreszcie Klossa w HD sobie obejrzę.
 0