Łukasz Szewczyk03.12.2018 (12:25)brak komentarzy

Jakdojade.pl wprowadza sprzedaż biletów komunikacji miejskiej w Lublinie

Użytkownicy aplikacji Jakdojade w Lublinie mogą kupić bilety komunikacji miejskiej. Aby skorzystać z zakupu biletów przez Jakdojade wystarczy uruchomić aplikację, zalogować się i wybrać sposób płatności: BLIKiem, kartą lub przez Google Pay.
Użytkownicy , którzy jeżdżą w stałe miejsca i nie planują podróży, mogą skorzystać bezpośrednio ze sklepiku. Bilety są dostępne za jednym kliknięciem. Za pomocą aplikacji dostępne są bilety jednoprzejazdowe i czasowe.
- Dzięki Jakdojade pasażer nie musi się martwić o to, czy znajdzie kiosk lub automat z biletami w pobliżu przystanku. Cieszymy się, że udało nam się uruchomić funkcję w kolejnym mieście jeszcze przed końcem roku. Wciąż pracujemy nad kolejnymi wdrożeniami, by udostępnić funkcję zakupu biletów użytkownikom wszystkich (29) aglomeracji - mówi Bartosz Burek, prezes City-nav, właściciela planera Jakdojade, Bartosz Burek.

Usługa zakupu biletów komunikacji publicznej, oprócz Lublina, działa także w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym, Warszawie, Trójmieście, Lesznie, Łodzi i Poznaniu.

Przypomnijmy, że Jakdojade.pl to wyszukiwarka połączeń komunikacji miejskiej, ułatwiająca podróżowanie po mieście. Usługa umożliwia dostęp do kompleksowej i pełnej informacji pasażerskiej prezentowanej w użyteczny i przyjazny sposób. Z rozwiązania miesięcznie korzysta kilka milionów osób, niewiele mniej kupuje także mobilne bilety.