Łukasz Szewczyk03.12.2018 (13:00)35 komentarzy

Kino Polska HD, Gametoon HD, FightBox HD i DocuBox HD w UPC Polska. W jakich pakietach?

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększył listę kanałów nadawanych w wysokiej rozdzielczości nowe stacje Grupy Kino Polska. Łącznie cyfrowa oferta liczy już 134 kanały HD.
Siedziba UPC
Od poniedziałku (3 grudnia 2018 roku) w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska dostępny jest kanał Kino Polska HD, zastępując w ofercie wersję SD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 201 w dekoderach Horizon oraz 474 w dekoderach Mediabox. Stacja wchodzi w skład pakietów Select i Max.
Telewizja Kino Polska to jedyny kanał telewizyjny na świecie, poświęcony promocji polskiego kina. Arcydzieła wielkich mistrzów sąsiadują w programie z popularnymi serialami, a kultowe komedie uzupełniają dokumentalne archiwalia, animacje i filmy niezależne. Stacja powstała z pasji do kina i prezentuje wyjątkowe podejście do dziedzictwa polskiego filmu i telewizji

Nowością jest sportowa telewizja FightBox HD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 519 w dekoderach Horizon oraz 570 w dekoderach Mediabox. Stacja wchodzi w skład pakietu Max.

FightBox HD to z unikalny kanał sportowy adresowany do wszystkich fanów sztuk walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA, boks, karate, kickboxing, zapasy a nawet sumo w wydaniu najlepszych na świecie zawodników. Kanał relacjonuje mistrzostwa czołowych lig i federacji z USA, Europy i Japonii. Stacja nadaje relacje z rozgrywek różnych lig i federacji z Europy, Azji i USA oraz amerykańskie programy poświęcone tematyce sportów walki.

Drugą nowością w telewizyjnej ofercie UPC Polska jest Gametoon HD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 520 w dekoderach Horizon oraz 574 w dekoderach Mediabox. Stacja wchodzi w skład pakietu Max.

Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym, który jest kierowany do graczy w różnym wieku, szczególnie tzw. millennialsów. W ofercie programowej Gametoon HD znajdują się m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu "let's play" z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych turniejów esportowych znanych na całym świecie.

Trzecią nowością jest DocuBox HD. Kanał dostępny jest na pozycji numer 321 w dekoderach Horizon oraz 397 w dekoderach Mediabox. Stacja wchodzi w skład pakietu Max (do 3 marca 2019 roku promocyjnie w pakiecie Select).

DocuBox HD prezentuje bogaty repertuar filmów dokumentalnych, dzięki którym widzowie mogą odkryć piękno naszej planety, odwiedzić najbardziej egzotyczne miejsca na świecie i dowiedzieć się więcej o życiu ich mieszkańców. Oprócz tematyki związanej z przyrodą i naturą, kanał DocuBox poświęca wiele uwagi historii ludzkiej cywilizacji oraz nauce.

Odkodowany pakiet FilmBox
Od 3 do 10 grudnia br. abonenci pakietów Select i Max będą mieli dostęp w otwartym oknie do wszystkich kanałów FilmBox, także w Horizon GO. W grudniu będzie można również w ramach promocji zapoznać się z kolekcją FilmBox On Demand.

Zmiany w dekoderach
W związku z poszerzeniem oferty, na liście programów na dekoderach Horizon i Mediabox została utworzona specjalna sekcja poświęcona kanałom z Grupy Kino Polska:
70. Kino Polska HD
71. Kino TV
72. Kino Polska Muzyka
73. Gametoon HD
74. FightBox HD
75. FilmBox Premium HD
76. FilmBox Extra HD
77. FilmBox Family
78. FilmBox Action
79. FilmBox Arthouse HD

Komentarze (1 - 10 z 35)

Jakosc MASAKRRRA!!!
 2  
UPC szaleje z nowościami a co z kablówkami i iptv , czekamy
 2  
Teraz vectra i multimedia znają swoje miejsce w szeregu :D
 4  
A kiedy VH-1 Classic?

Ile lat mam jeszcze czekać na podstawowy kanał muzyczny ....
 9  
Podstawowy kanał to VH1 , a classic to dodatek
 5  
Szkoda ze nie dodali 360tune boxa. To jest perełka muzyczna
 1  
I Fashion Box do kompletu by się przydało.
 4  
Czy pojawią się jeszcze w tym miesiącu jeszcze jakieś nowości programowe? Ma ktoś jakieś info w tej sprawie
 7  
Wkrótce mam nadzieję, że podmianki doczekają się CNN HD, RT HD, TV5 Monde HD, BBC WORLD NEWS HD a listę kanałów powinni jeszcze uzupełnić o H2, AMC
 6  
SZKODA ZE TEN DOKU BOX HD TYLKO WERSJA ANGIELSKA ,,,,,NIE MA NAWET NAPISOW PO POLSKU,,,,,,
 7