Łukasz Szewczyk03.12.2018 (15:06)brak komentarzy

"Blok Ekipa" i "Miasteczko South Park" z nowymi sezonami na antenach Comedy Central

Zima na antenach Comedy Central Polska i Comedy Central Family obfitować będzie w powroty. Już w grudniu widzowie stacji będą mogli oglądać kolejne sezony kultowych animacji dla dorosłych: "Miasteczka South Park" i "Blok Ekipy".
"Blok Ekipa" w Comedy Central / Fot. materiały prasowe
Już od 3 grudnia widzowie Comedy Central będą mogli śledzić dalsze przygody najsłynniejszych mieszkańców Grochowa. Spejson, Wojtas i Walo wracają w trzecim sezonie "Blok Ekipy". W nowych odcinkach na kumpli czeka jeszcze więcej przypałowych akcji. Jeden z bohaterów ulokuje uczucia tam gdzie nie powinien i stanie twarzą w twarz z najgroźniejszym na osiedlu Lodołamaczem. Ziomeczki wybiorą się do ośrodka wypoczynkowego, w którym spotkają kibiców Arki Gdynia. Na ich drodze staną również kibice Legii z Tarchomina... Jednak przede wszystkim, kumple wciąż będą szukać sposobu na zdobycie szybkiego hajsu.
Premierowe odcinki trzeciego sezonu "Blok Ekipy" emitowane będą od poniedziałku do czwartku o godz. 23:00 (od od 3 grudnia 2018 roku) w Comedy Central.


"Miasteczko South Park" w Comedy Central
Z kolei 21 grudnia na antenie Comedy Central Family premiera nowego sezonu jednej z najpopularniejszych i najniegrzeczniejszych animacji w historii telewizji, "Miasteczka South Park". Przygody Cartmana, Kyle'a, Stana i Kenny'ego nieprzerwanie od 21 lat śledzą fani na całym świecie. W 22. sezonie serialu, jak zawsze, nie zabraknie drażliwych tematów i ostrych żartów wyśmiewających bieżące wydarzenia ze świata. W przypadku "Miasteczka South Park" pewne jest jedno - twórcy nie oszczędzą nikogo.

Premierowe odcinki 22 sezonu "Miasteczka South Park" emitowane będą od piątku do niedzieli o godz. 0:00 (od 21 grudnia 2018 roku) w Comedy Central Family.