Łukasz Szewczyk03.12.2018 (16:15)13

Listopad przed telewizorem: Liderem TVN, hitami skoki narciarskie i seriale TVP

W jedenastym miesiącu 2018 roku najpopularniejszym kanałem telewizyjnym we wszystkich grupach wiekowych był TVN. Z kolei najpopularniejszymi pozycjami skoki narciarskie oraz seriale TVP.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 13)

To ludzie już nie chcą oglądać propagandy w tvpis?
 6  
a najlepsze, że ta propaganda w tvpis nic nie daje, bo drugą turę samorządowych pisiory przegrały aż się miłona to patrzy :P
 7  
Lider, który w top 20 najpopularniejszych leży i kwiczy.
#lubię to!
 6  
Dziwne że TVP wszędzie prowadzi a oglądalność mniejsza od TVN, nieźle rzetelne testy.
 4  
Ewidentnie widać, że główne stacje oglądają emeryci!
A najbardziej widoczne jest to przy TVP. 660k oglądalności przy wskaźniku 4+ i tylko 150k przy grupie komercyjnej...
Niestety a może i stety młodzi odchodzą od telewizji linearnej.
 1  
Do panów wyżej. TVP ogólna oglądalność ma kiepską ale ratują ta stacje seriale i sport. I to dzięki meczom kadry, skokom i M jak Miłość są w topce najczęściej oddanych programów. TVN może nie lideruje w największych programach ale produkuje ich dużo więcej że średnią wyższa oglądalnością. I TVN i Puls mają dużo wyższą średnia oglądalność w grupie komercyjnej 16-49 od Polsatu i TVNu.
 0  
Magda Gessler.

Była jednym z powodów, dla których gardziłem TVN-em nawet w czasach, kiedy praktycznie nie interesowałem się polityką.

Drze się na ludzi jak przekupa na targu warzywnym, arogancją i wyniosłością tuszuje fatalne maniery, bije od niej niczym nie uzasadniona narcystyczna miłość. Mentalność sprzedawczyni skarpet na rynku w Sieradzu, która przeszła korespondencyjny kurs jedzenia bezy i poczuła się królową salonów.

Kilka miesięcy temu w programie telewizyjnym paradowała w kurtce z symbolem... sierpa i młota.

Sądziła się z hotelem i nie chciała płacić za nocleg (swój i ekipy TVN), zatrudniła więc sobie mecenasa Giertycha.

Stać ją na wynajmowanie sobie Romana, ale jak się okazuje - nie stać jej na spłacanie długów. Właśnie przegrała proces wytoczony jej przez znajomego, który pożyczył jej duże pieniądze i nie mógł ich od niej wyegzekwować. Z odsetkami ma zabulić 700 tysięcy. Trzeba będzie chyba odstawić na jakiś czas tort poziomkowy w sosie truflowym a'la szanselize i poopierdalać trochę bigosu. :v

,,Przez kilka lat obiecywała spłatę pożyczki: najpierw w kilku ratach, potem – po 10 tysięcy miesięcznie. Godziłem się na wszystkie propozycje, ponieważ wydawało mi się, że łączy nas przyjacielska relacja, więc chciałem iść jej na rękę. Ale pieniędzy nie było. Magda jak to Magda, zaczęła mnie unikać. Było jasne, że z własnej woli nie odda mi długu. Byłem pełnomocnikiem Magd, pomagałem rozwiązywać spory, pożyczyłem pieniądze, gdy miała nóż na gardle. Doprowadziłem do porozumienia z komornikiem, który chciał zająć jej dom i działkę. Magda zapomina o takich sprawach. Zawiodła mnie. Mam nadzieję, że przegrana w sądzie nauczy ją wywiązywać się ze swoich zobowiązań i szacunku dla ludzi, którzy chcą jej pomóc, a których ona wykorzystuje. Nie jestem jedyną osobą, której Magda nie zapłaciła lub nie oddała pieniędzy. Chyba każdy, kto kiedykolwiek dla niej pracował, wie, o czym mówię. Ludzie odpuszczają, gdy chodzi o mniejsze kwoty. Moja sprawa zakończyła się wygraną tylko dzięki mojej determinacji. Wyrok jest jednoznaczny i prawomocny. A odsetki rosną." - stwierdził po wygranym procesie Wojciech Ziemski w rozmowie z mediami.

Z cyklu: gwiazdy TVN.
 7  
Widzę, że "Fakty" tradycyjnie są liderem oglądalności śposród serwisów informacyjnych. Ale te wyniki to są tylko suche cyferki, które niewiele mi mówią. Teraz dla kompletu przydałoby się jeszcze zbadać, W JAKIM CELU ludzie oglądają ten czy inny serwis. Może się bowiem okazać, że nie wszyscy widzowie "Faktów" oglądają je po to, żeby wierzyć w przekazywane tam informacje.

Podam tu za przykład swojego znajomego, który - nota bene - jest księdzem. Poglądy ma bardzo konserwatywne, lubi słuchać Radia Maryja, bezkrytycznie popiera PiS, tępi lewactwo i tak dalej. Kiedyś przyszedłem do niego do domu wieczorem (mieliśmy pewne sprawy do obgadania) i byłem niesamowicie zdziwiony, kiedy okazało się, że akurat oglądał w tym momencie "Fakty" w TVN! Nie potrafiłem ukryć zdziwienia i z moich ust samoczynnie wyrwało się pytanie: "A czemuż to ksiądz ogląda taki lewacki program?" Jego odpowiedź brzmiała następująco: "A bo muszę lepiej znać naszych wrogów i wiedzieć, czego się po nich spodziewać, dlatego to oglądam".

A przecież takich ludzi, jak ten mój znajomy ksiądz, może być znacznie więcej! Może też być tak, jak przypuszcza johnyB: niektórzy oglądają "Fakty" dla beki, żeby w okularach 3D i z paczką popcornu ponabijać się z prezenterów pastwiących się nad partią rządzącą.

Ale lewacy tutaj w komentarzach są przekonani, że skoro "Fakty" mają ileś tam procent oglądalności, to znaczy, że wszyscy oglądają ten program po to, żeby wierzyć w przekazywane tam informacje. :lol: Ja nie byłbym tego taki pewien i przypuszczam, że tylko niewielka część widzów "Faktów" traktuje ten program jako wiarygodne źródło informacji. Przypuszczam, że większość ogląda "Fakty" w celach zupełnie innych, niż ufanie przekazywanym w tym programie informacjom... Zresztą od dawna już leżące i kwiczące POparcie dla zatoPiOnej oPOzycji jest tego najlepszym dowodem, że antyPiSowska propaganda "Faktów" po prostu nie działa! ;-)

Tyle W TEMACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów 4.12.2018 (14:27:45)
 0  
PISACTWO, co byście nie wymyślili, jest was 30 procent w społeczeństwie i więcej nie będzie. Lecz jeśli wkurzycie Naród, te pozostałe 70 procent obywateli rozdepcze was na miazgę konsystencji błota. Ten czas zbliża się wielkimi krokami, wasza arogancja rośnie, a pokory wobec obywateli nie widać.
 0  
PISACTWO, co byście nie wymyślili, jest was 30 procent w społeczeństwie i więcej nie będzie. Lecz jeśli wkurzycie Naród, te pozostałe 70 procent obywateli rozdepcze was na miazgę konsystencji błota. Ten czas zbliża się wielkimi krokami, wasza arogancja rośnie, a pokory wobec obywateli nie widać.
Nie, to wy antyPiSiacy niebawem za jakiś czas będziecie na forach internetowych wylewać żale, że PiS znowu wygrało wybory "przypadkowo" i "głosem mniejszości". ;-)

Nas może i jest 30% (choć moim zdaniem zaniżasz liczbę, ja obstawiam raczej coś w okolicach 40%), ale my jesteśmy zgodni i nasz wybór w wyborach może być TYLKO JEDEN: wszyscy zgodnie zagłosujemy na PiS!!!

A wasze 60-70% głosów rozdzielą się na różne partie lewackie i w rezultacie żadna z partii nie zdobędzie wystarczającej ilości głosów. ;-) Tak to już z wami antyPiSowcami jest, że nawet pomiędzy sobą nie macie pełnej zgody. "Rozproszone lewactwo", jak słusznie was kiedyś nazwał johnyB.

Marz sobie dalej o rozdeptaniu nas na miazgę. Słodkich marzeń życzę! ;-)

Tyle W TEMACIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111
Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów 5.12.2018 (11:02:30)
 0