Łukasz Szewczyk03.12.2018 (17:24)18

Małgorzata Świtała przechodzi z TVP Info do Polsat News

Zespół Polsat News wzmacnia kolejna dziennikarka. Od 17 grudnia w roli prowadzącej pasmo "W rytmie dnia" zobaczymy Małgorzatę Świtałę. Wcześniej była związana m.in. z radiem RMF FM i TVP Info.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

To chyba jedyna szansa dla tej pani, aby nie znikając z wizji rozmyć trochę "łatke" twarzy TVPIS, mimo, że Polsat zmierza niestety w podobnym kierunku. Nawet jeśli nie Polsat News to nadawca ma jeszcze pod dostatkiem kanałów o niczym, gdzie można znaleźć zajęcie.
 2  
zasilają swoimi TVPis 2
 4  
i bardzo dobrze. tvn24 ciagle w doł.
 3  
Eee, krytykanci coś wam się narracja burzy. Gdy kraśki, tadle, orłosie i inne takie, odchodzili do tvn lub stacyjek o których mało kto słyszał, a jeszcze mniej je oglądał, to mówiliście, że idą walczyć o prawdę i wolność słowa. Jak skończyli tą "walkę" to widać po tym, co robią dzisiaj.
A gdy ktoś odchodzi do polsatu to wzmacnia przekaz rządowy?
Barana sobie strzelcie.
 3  
Obecny Polsat News pod szefostwem Gawryluk to TVP INFO BIS CZYLI POLSAT NEWS PIS.
Arkadiusz Pieńkowski 4.12.2018 (18:01:41)
 1  
Polsat zawsze był po prawej stronie lewacki TVN 24 i Superstacja. Potem się zepsuło ale kiedyś to była jedyna stacja gdzie był Korwin - Mikke, Zawisza, Jurek czy Winnicki. I jeszcze raz powtórzę nie jest Pisowski tylko Konserwatywny. A PIS że swoim państwem opiekuńczym, nacjonalizacja, opodatkowaniem gospodarki, płaca minimalną, związkami zawodowymi, centralizacją, nepotyzmem NIE jest Konserwatywny to zwykłe lewactwo większe od PO i SLD
 1  
No nie przestałem oglądać TVP info i te zakłamane gęby a ci się rozłażą szit !
 0  
Szkoda.
 1