Łukasz Szewczyk03.12.2018 (21:54)2 komentarze

"Patent na podróż". Kolejna polska nowość w Travel Channel

Nowy program "Patent na podróż" udowadnia, że podróżowanie nie musi iść w parze z wielkimi pieniędzmi. W każdym odcinku Artur Kot wraz z widzami Travel Channel odwiedzi inny kraj oraz pozna sprytne i niebanalne sposoby na jego zwiedzanie.
Patent na podróż
W programie "Patent na podróż" Artur Kot, będzie spał u lokalnych mieszkańców, wkręci się na tanią wyprawę off-roadową, zamieszka w sierocińcu dla słoni i pomoże w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Wszystko połączy ze zwiedzaniem - dzięki czemu odkryje miejsca, do których nie docierają biura podróży! Ten program to gotowa ściągawka dla tych, którzy chcą podróżować oszczędnie i z pomysłem.
W pierwszym odcinku wyruszymy do Korei Południowej. Podczas tej podróży prowadzący zdradzi patenty na to jak w stosunkowo drogim państwie nie wydać fortuny. Co warto zobaczyć i zjeść? Artur Kot zwiedzając portowe miasto Busan trafi na słynny bazar rybny Jagalchi, gdzie ryby i owoce morza serwowane są na surowo prosto z akwariów. Pojedzie też do dzielnicy Gamcheon, w której budynki mienią się we wszystkich kolorach tęczy. To nie wszystko. Odwiedzi również położoną na klifie buddyjską świątynię Haedong Yonggungsa i spróbuje typowej koreańskiej kuchni. Prowadzący przekona się na własnej skórze jak Koreańczycy dbają o urodę, spędzi czas na miejskiej plaży i sprawdzi, jak miasto Busan żyje nocą.

"Patent na podróż" w poniedziałki o godz. 22.20 (od 3 grudnia 2018 roku) na antenie Travel Channel.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Odkąd w Travel Channel zaczęli pojawiać się; Prokop, Rusin, Kossakowski, Szulim i inni celebryci z TVN przestałem oglądać ten kanał ....
 1  
a kogo to obchodzi co oglądasz, a co nie..
 4