Łukasz Szewczyk04.12.2018 (13:20)17 komentarzy

Gwiazdy na Gwiazdkę. Filmowa kolekcja VOD dla abonentów NC+ na święta

Z okazji nadchodzących świąt, satelitarna platforma NC+ przygotowała dla swoich abonentów specjalną kolekcję VOD z 18 filmami na relaksujące seanse o dowolnej porze dnia.
nc+
Pośród filmów z kolekcji "Gwiazdy na gwiazdkę" dominują bawiące do łez komedie z różnych stron świata. Dla widzów ciekawych poczucia humoru twórców spoza Fabryki Snów nc+ przygotowało cenione na świecie produkcje południowoamerykańskie, m.in. uhonorowaną nagrodą BAFTA argentyńską czarną komedię "Dzikie historie" oraz meksykański film w wesoły sposób podejmujący temat ojcostwa "Instrukcji nie załączono". Dodatkowo w kolekcji znalazła się kanadyjska komedia "Party i narty" ciesząca oko klimatycznymi kadrami wypełnionymi zaspami śniegu. Kinomanów przywiązanych do amerykańskiego spojrzenia z pewnością zainteresują produkcje hollywoodzkie - kontynuacja kinowego hitu "Moje wielkie greckie wesele 2", komedia kryminalna "Plan prawie doskonały" z laureatami Oscara Morganem Freemanem ("Skazani na Shawshank", "Siedem") i Christopherem Walkenem ("Łowca jeleni", "Pulp Fiction") w rolach głównych i wynik chińsko-amerykańskiej współpracy "Dorwać Wattsa" z Jackie Chanem ("Godziny szczytu", "Kowboj z Szanghaju") i chińską supergwiazdą Bingbing Fan ("X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", "Nie jestem panią Bovary").
Z myślą o miłośnikach komedii romantycznych nc+ wybrało dwie polskie produkcje - "Dzień dobry, kocham cię!" z gwiazdorską obsadą (na ekranie Aleksy Komorowski, Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Domagała, Olga Bołądź, Weronika Książkiewicz i Maciej Musiał) oraz "Ławeczka" z pełnym chemii aktorskim duetem - w rolach głównych Jolanta Fraszyńska ("Skazany na bluesa", "PitBull") i Artur Żmijewski ("Katyń", "W pustyni i w puszczy").

Wśród dramatów znalazły się obrazy docenione przez widzów i branżę filmową - "Projektantka" nagrodzona czterema nagrodami Australijskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych ze zjawiskową Kate Winslet ("Titanic", "Lektor") w roli tytułowej, "Piknik z niedźwiedziami" z dwukrotnymi zdobywcami Oscarów® Robertem Redfordem ("Żądło", "Pożegnanie z Afryką") i Emmą Thompson ("Rozważna i romantyczna", "Ratując pana Banksa") oraz inspirowana prawdziwą historią produkcja pakistańska, porównywana do "Slumdoga. Milionera z ulicy" - "Idol z ulicy" ("Ya Tayr El Tayer").

Fascynujące historie opowiadają zawarte w kolekcji komediodramaty. "Rozbój w Belfaście" śledzi losy bandyty, który sam staje się ofiarą napadu. W "Ashby" licealista zaprzyjaźnia się z sąsiadem - emerytowanym zabójcą CIA, któremu pozostało kilka miesięcy życia (w tej roli nagrodzony Złotym Globem Mickey Rourke). "Historia Wendella Bakera" to wspólne dzieło całego klanu Wilsonów (w pracach nad projektem udział wzięli Luke Wilson, Andrew Wilson i Owen Wilson), w którym były przestępca z pomocą swych podopiecznych z domu spokojnej starości stara się udowodnić światu, a przede wszystkim swej ukochanej, swoją wartość. Francuski komediodramat "Lato w Prowansji" opowiada o rodzeństwie, które nawiązuje relację z izolowanym dotąd przez rodzinę dziadkiem w trakcie idyllicznych wakacji. W roli głównej Jean Reno.

Ze specjalną dedykacją dla entuzjastów mocnego kina dwa thrillery - "Zanim zasnę" z Nicole Kidman ("Godziny", "Oczy szeroko zamknięte") grającą kobietę cierpiącą na amnezję i Colinem Firthem ("Jak zostać królem", "Duma i uprzedzenie") w roli jej męża oraz "Pojmani" z Ryanem Reynoldsem ("Deadpool", "Narzeczony mimo woli"), którego bohater poszukuje zaginionej przed laty córki.

Ponadto idealną propozycją na rodzinny seans jest znakomita francuska animacjaBalerina" śledząca zmagania i przygody 11-letniej sieroty Felicji, która ucieka do Paryża, aby zostać sierotą.

Jak oglądać?
Specjalna świąteczna kolekcja składająca się z 18 filmów odostępna jest platformie VOD od 3 grudnia. Filmy można obejrzeć w Player+, w nc+ GO TV na ekranie telewizora, po podłączeniu dekodera do Internetu lub w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie.

Komentarze (1 - 10 z 17)

Odgrzewane kotlety 3 liga filmowa
 37  
Faktycznie parodia.
 38  
Słabo!
 34  
Ale to już było...
 32  
Panowie, po prostu nie zrozumieliście oferty ;D
~by Julian
 23  
Ty za to rozumiesz ofertę Polsatu, czyli powtórki powtórek i Kevin na święta, do tego fantastycznie długie reklamy, żeby johny'B wiedział jak pokierować swoim życiem i wreszcie trochę zmądrzał... chociaż niektóre rzeczy są nieodwracalne.
Szef Cię rozpieszcza :)
 2  
Oczywiście abonenci z pakietem Extra+ są poszkodowani, ponieważ odkodowane kanały są dla niższych pakietów ehhhh całe nc+!
 6  
Twój przypadek dobitnie pokazuje,że niektóre rzeczy są nieodwracalne. Prld. o tym Polsacie jak potłuczony, choć wielokrotnie podkreślałem,że mam nc+. Ty liżesz, ja krytykuję.. jest co krytykować i mam do tego prawo. Inni też krytykują, ale Ty zaczepiasz tylko mnie. Przypadek? Ból d. ? Wielka miłość? ;D Sorry start , ale nic z nas nie będzie! ;D
 2  
johny’B nie chciałbym Ci rozbijać związku z twoim chłopakiem, choć jestem tolerancyjny i twoje wyznanie mnie nie uraziło :D Inni mogą krytykować, ale Ty jesteś znafffcą telewizji i zawsze jesteś taki zabawny :D
 4  
zabawny to ty jesteś ;D Najpierw mnie zaczepiasz, a później nieudolnie próbujesz zripostować. Jedyne na co cię stać, to przysłowiowe odwracanie kota ogonem. Typowy Julian ;D
 2