Łukasz Szewczyk05.12.2018 (11:42)16

Kalendarz astronomiczny na 2019 rok z Gazetą Wyborczą

W czwartek (6 grudnia 2018 roku) do Gazety Wyborczej dołączony zostanie kalendarz astronomiczny z niezwykłymi zdjęciami astrofotografów oraz zapowiedziami najważniejszych zjawisk na niebie w 2019 roku. Dzięki niemu czytelnicy dowiedzą się m.in. kiedy można oglądać nad Polską "spadające gwiazdy" i w jakie dni będzie widoczna Międzynarodowa Stacja Kosmiczna.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

Tati to trol, robot czy faworyt Macierewicza ? Nawiazujac do tematu to zapewne rozpadający się karzeł.
 1  
A POco komu ten kalendarz żeby mu w mieszkaniu śmierdziało koszernym szambem z fekaliami przez cały rok
POgromca totalnie zatopionej oPOzycji 6.12.2018 (9:27:39)
 2  
Już nawet Onet tak się za Bolka wstydzi, że musi prostackie manipulacje robić! :D

Oj, niełatwo tam mają, niełatwo... jak nie Petru trzeba bronić, to Bolka, jak nie Bolka to Scheuring-Wielgus, jak nie Scheuring to Gajewskiej, jak nie Gajewskiej to Myrchy, jak nie Myrchy to Misiły, jak nie Misiły to Kuźniara, jak nie Kuźniara to Lubnauer, jak nie Lubnauer to Nitrasa, jak nie Nitrasa to Hugo-Badera, jak nie Hugo-Badera to Gasiuk-Pihowicz, jak nie Agresorki to Jandy, jak nie Jandy to Kijowskiego, i tak dalej, i tak dalej, i tak dalej...

NeverEnding story!

Fabryka politycznych mapetów!

Kopalnia bez dna! :D

To na pewno przypadek, że z wczorajszego pogrzebu Onetowi zabrakło akurat zdjęcia Lecha Wałęsy i musieli się ratować starą fotografią z PAP-u, prawda? Dzięki temu w artykule czytelnicy nie widzą kompromitujących zdjęć byłego prezydenta w politycznym t-shircie na pogrzebie. Został on magicznie "ubrany".

Czyli tym razem nie grzejemy tematu, tak drogie media? Nie ma histerii o ośmieszaniu Polski, o tym, że wstyd na cały świat i o tym jaki to brak kultury?

:D

źródło:
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/waszyngton-goscie-na-nabozenstwie-zalobnym-georgea-hw-busha/lcthegw#slajd-5
 5  
Wałęsa na pogrzebie czy na wycieczce?! Ciężko powiedzieć, patrząc na TE ZDJĘCIA
http://m.niezalezna.pl/248833-walesa-na-pogrzebie-czy-na-wycieczce-ciezko-powiedziec-patrzac-na-te-zdjecia

:D
 5  
"Kogo kompromituje Wałęsa: Polskę, opozycję, czy samego siebie?"

"Pytanie tytułowe: kogo kompromituje Wałęsa? Z pewnością samego siebie. Czekam jeszcze na tych, którzy dołączą do tego zbioru próbując usprawiedliwić Wałęsę lub samych siebie, że nie widzą w tym nic kompromitującego.
 No kochane trolle — który się odważy stanąć z Wałęsą w szeregu? 

Z pewnością -- opozycję, bo ta trzyma tę nieszczęsną postać na swoich sztandarach, i jak znam totalną opozycję, to nawet po takiej kompromitacji, nie spuści.
A wszelkie osoby, które gdziekolwiek pokażą się z takim tiszertem, proponuję od dzisiaj pytać: A Pan co? na pogrzeb się wybiera? Opisowo taki tiszert nazywać będziemy od teraz: strojem pogrzebowym."

https://www.salon24.pl/u/janmak/916497,kogo-kompromituje-walesa-polske-opozycje-czy-samego-siebie

:D
 5  
Cieszy mnie niezmiernie po powrocie do PL, że ktoś zarejestrował MÓJ nick. To dowodzi, że skutecznie "zalazłem za skórę" pisiorom pokroju matołB czy radomska transwestytka Maciejka-Małgorzata3737-kurnik-Vizir - i setki innych.
Zajęcie MOJEGO pierwotnego nicka doprowadziło do tego, że - wraz z kilkoma innymi myślącymi użytkownikami -powstrzymaliśmy tutaj bydło pisowskie od hejtu i siania nienawiści. Samo zaś literalne przejęcie nicka "tati" jest jeszcze jednym dowodem na bolszewizm pisiorów: nie potrafią nic sami wymyślić i muszą ukraść :D :D :D
Taka natura tych kreatur.
Ponieważ jestem już w PL - wracam tutaj i będę komentarze umieszczał za każdym razem pod innym nickiem. W szczególności zareaguję na chamstwo i mowę nienawiści piśdzielców.
Na pohybel neobolszewikom z Nowogrodzkiej !!!!
Mnie też niezmiernie cieszy, że zarejestrował twój nick ;D Zginąłeś od własnej broni, dlatego tak cię d. boli ;D Ten gomułkowski styl i żal... #lubię to!! ;D

buuuuuuuuuuuuuuuuahahahahahha!!!
 3