Łukasz Szewczyk05.12.2018 (12:22)31

TVN kręci czwarty sezon serialu "Diagnoza". Premiera wiosną 2019. Jakie zmiany?

Trwają zdjęcia do nowego sezonu serialu TVN "Diagnoza". Jak zapowiada twórcy, tym razem telewidzowie mogą spodziewać się mocnego wątku kryminalnego oraz obyczajowego, kryjącego niewygodne tajemnice bohaterów z przeszłości.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 31)

Tymon Tymański, buddysta. Jako facet po 30-tce kręcił z małą dziewczynką (w rozmowie w TVN dziennikarz zasugerował, że miała mniej niż 15 lat gdy byli oficjalnie parą, Tymański nie zaprzeczył - w wywiadzie u Wojewódzkiego sam przyznał, że miała mniej niż 15, on miał 33). Zarzuty pod swoim adresem kwitował tekstem, że faceci mu po prostu zazdroszczą. Swój romans z dziewczynką w wieku gimnazjalnym określił jako ,,romantyczną historię, która nadaje się jako scenariusz do filmu". Historię o romansie z dziewczynką w takim wieku, że mógłby ją po szkole odwozić do domu na obiad, jako tata.

Od wczoraj jest najgłośniej szczekającym autorytetem w kwestii pedofilii wśród księży i zapowiada: ,,Nie chcę pomnika tego paskudnika (księdza Jankowskiego), na tej samej zasadzie, na jakiej razem nie zgadzamy się na murale mordercy "Burego". Urzędnicy Kościoła Katolickiego - prosimy przygotowywać się do powolnej dekonstrukcji!"

Tyle od Tymańskiego, autora utworu ,,Dymać Orła Białego".
 1  
A co z Hipnozą i Szpitalem? Już wszystkich wyleczyli? ;-) Nie sądzę...
 5  
A co z Hipnozą i Szpitalem? Już wszystkich wyleczyli? ;-) Nie sądzę...
Uwielbiam twój uraz do mojej osoby ciamajdanie! ;)
Należysz do tyPOwych frajerów, którzy z braku argumentów posuwają sie do skundlonych metod (POdszywanie, kradzież nicków etc).
Beka z ciebie frajerze i nieudaczny skompromitowany podszywaczu ;D
 0  
Nikogo już kolanka nie bolą od wstawania z nich od 3 lat?
 3  
 
Nikogo już kolanka nie bolą od wstawania z nich od 3 lat?
Co najwyżej boli brzuch - ze śmiechu, gdy patrzę na twoją .Nieudolność! ;D

#ciamajda
#koMEDIAnt2
#bekazfrajera
 4  
Miszczak w ten sposób odwdzięcza się Ostaszewskiej za "obronę" Konstytucji. Będą to kręcić przez minimum 5 lat, bo dopiero wtedy - być może - PIS straci władzę, a Ostaszewska będzie mogła być upchnięta w jakiejś produkcji dla stacji innej niż tvn.
 2  
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahahahaha, cztery wpisy z moim nickiem, wszystkie z różnych IP, ale żaden wpis nie jest mojego autorstwa! Wszystko napisane przez podszywacza! Niesamowicie podszywacz wczoraj poszalał ;D

#beka z frajera
#zmień pieluchy
 4  
Cieszy mnie niezmiernie po powrocie z UK do Polski, że ktoś zarejestrował MÓJ nick. To dowodzi, że skutecznie "zalazłem za skórę" pisiorom pokroju matołB czy radomska transwestytka Maciejka-Małgorzata3737-kurnik-Vizir-setki innych nicków.
Zajęcie MOJEGO pierwotnego nicka doprowadziło do tego, że - wraz z kilkoma innymi myślącymi użytkownikami -powstrzymaliśmy tutaj bydło pisowskie od hejtu i siania nienawiści. Samo zaś literalne przejęcie nicka "tati" jest jeszcze jednym dowodem na bolszewizm pisiorów: nie potrafią nic sami wymyślić i muszą ukraść :D :D :D
Taka natura tych głupawych kreatur.
Ponieważ jestem już w Polsce - wracam tutaj i będę komentarze umieszczał za każdym razem pod innym nickiem. W szczególności zareaguję na chamstwo i mowę nienawiści piśdzielców i zgłoszę to gdzie trzeba!!! Na pohybel neobolszewikom z Nowogrodzkiej !!!!
myślący użytkownik 6.12.2018 (10:59:04)
 0  
Miło, że zauważyłeś rejestrację swojego nicka. Szkoda tylko, że nie zauważyłeś, jak jakiś podły antyPiSowiec zarejestrował nicka johnyB, pozbawiając go możliwości pisania pod tym nickiem (johhyB musiał zmienić nicka na johny'B).

Jeszcze raz: NAJPIERW jakiś antyPiSowiec zarejestrował nicka johnyB, a POTEM jakiś "pisior" zarejestrował nicka tati. Rejestracja twojego nicka nastąpiła zatem w ramach riposty, a nie tak po prostu bez powodu.

PS.
Zabawne, że ktoś grozi reagowaniem na chamstwo i mowę nienawiści, a sam bez przerwy stosuje chamstwo wobec PiSowców! :-)))))))))
Bo niby czym innym, jeżeli nie chamstwem, są określenia w rodzaju "MatołB", "radomska transwestytka", "bydło pisowskie", "tych głupawych kreatur", "piśdzielców" i tym podobne? :-))))))))))))) Buuuuuuuuuhahahahahahahahaha, cóż za hipokryzja!!!

Tyle W TEMACIE!!!!!!!!!!
Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów 6.12.2018 (12:02:52)
 2  
Moja rada do was drogie dzieci, zajmijcie się pisaniem w temacie w końcu, a nie zabawą w piaskownicę, kto komu pierwszy zarejestrował nick.

Nick nie zarejestrowany nie jest niczyją własnością, tak samo jak marka, czy logo, lub pomysł na produkt. Dopiero opatentowane posiada właściciela, do tego czasu wolno kopiować.

Takie proste te zasady, a tyle dyskusji !!!
 2