Łukasz Szewczyk05.12.2018 (12:22)31

TVN kręci czwarty sezon serialu "Diagnoza". Premiera wiosną 2019. Jakie zmiany?

Trwają zdjęcia do nowego sezonu serialu TVN "Diagnoza". Jak zapowiada twórcy, tym razem telewidzowie mogą spodziewać się mocnego wątku kryminalnego oraz obyczajowego, kryjącego niewygodne tajemnice bohaterów z przeszłości.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 31)

Cieszy mnie niezmiernie po powrocie z UK do Polski, że ktoś zarejestrował MÓJ nick. To dowodzi, że skutecznie "zalazłem za skórę" pisiorom pokroju matołB czy radomska transwestytka Maciejka-Małgorzata3737-kurnik-Vizir-setki innych nicków.
Zajęcie MOJEGO pierwotnego nicka doprowadziło do tego, że - wraz z kilkoma innymi myślącymi użytkownikami -powstrzymaliśmy tutaj bydło pisowskie od hejtu i siania nienawiści. Samo zaś literalne przejęcie nicka "tati" jest jeszcze jednym dowodem na bolszewizm pisiorów: nie potrafią nic sami wymyślić i muszą ukraść :D :D :D
Taka natura tych głupawych kreatur.
Ponieważ jestem już w Polsce - wracam tutaj i będę komentarze umieszczał za każdym razem pod innym nickiem. W szczególności zareaguję na chamstwo i mowę nienawiści piśdzielców i zgłoszę to gdzie trzeba!!! Na pohybel neobolszewikom z Nowogrodzkiej !!!!
Największy poyeb na M2 płacze, że ktoś zarejestrował jego nick. Otóż oświadczam angielski zmywaku,że bycie tobą, wywołuje u mnie odruch wymiotny ;]
 1  
PS.
Zabawne, że ktoś grozi reagowaniem na chamstwo i mowę nienawiści, a sam bez przerwy stosuje chamstwo wobec PiSowców! :-)))))))))
Bo niby czym innym, jeżeli nie chamstwem, są określenia w rodzaju "MatołB", "radomska transwestytka", "bydło pisowskie", "tych głupawych kreatur", "piśdzielców" i tym podobne? :-))))))))))))) Buuuuuuuuuhahahahahahahahaha, cóż za hipokryzja!!!

Tyle W TEMACIE!!!!!!!!!!
Największy poyeb na M2
Tyle W TEMACIE kultury stosowanej na tym portalu przez jednych i drugich !!!!!!!!!!
 1  
Moja rada do was drogie dzieci, zajmijcie się pisaniem w temacie w końcu, a nie zabawą w piaskownicę, kto komu pierwszy zarejestrował nick.

Nick nie zarejestrowany nie jest niczyją własnością, tak samo jak marka, czy logo, lub pomysł na produkt. Dopiero opatentowane posiada właściciela, do tego czasu wolno kopiować.

Takie proste te zasady, a tyle dyskusji !!!
Oczywiście masz rację - niezarejestrowany nick nie jest niczyją własnością i ma prawo być zarejestrowany przez kogoś. Trudno się z tym nawet sprzeczać.

Jednak NORMALNI ludzie, jeżeli rejestrują sobie jakiś nick, robią to dlatego, że faktycznie chcą mieć taki, a nie inny nick. Dobrze jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że antyPiSowiec, który zarejestrował nicka johnyB, nie zrobił tego dlatego, że faktycznie chciał mieć taki nick. Zrobił to ze zwykłej, lewackiej złośliwości, żeby "dokopać" johny'emu. Udowodnił tym samym, że jest bardzo podły - i trzeba o tym głośno powiedzieć!

Tyle W TEMACIE kultury stosowanej na tym portalu przez jednych i drugich !!!!!!!!!!
Pragnę zauważyć, że NAJPIERW tati nazywał johny;egoB matołem (i innymi obraźliwymi tekstami), dopiero POTEM johnyB nazwał to tym, kim nazwał. Ale TY oczywiście krytykujesz TYLKO kulturę johny'egoB, a nie widzisz tego, kto pierwszy wyskoczył z taką kulturą... Kultura johny'egoB jest tylko ripostą, odpowiedzią na kulturę tatiego. Jak to się mówi, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. ;-)))))))))))

Tyle W TEMACIE TEGO ARTYKUŁU!!!!!!
Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów 6.12.2018 (14:44:01)
 1  
Dlaczego twierdzisz, że @kolo krytykuje tylko kulturę johny'egoB, a nie widzi tego, kto pierwszy wyskoczył z taką kulturą? Przecież @kolo wyraźnie napisał:

"Tyle W TEMACIE kultury stosowanej na tym portalu PRZEZ JEDNYCH I DRUGICH !!!!!!!!!!"

Czytanie ze zrozumieniem boli? Czy masz problemy ze wzrokiem i nie widzisz całego tekstu pisanego? Na moje oko @kolo potępił zarowno kulturę johny'ego, jak i kulturę @myślącego użytkownika.

P.S. Prywatnie też uważam, że obaj są siebie warci. Zarówno fanatyczni zwolennicy PiS-u (johnyB, Maciej z Radomia), jak i fanatyczni przeciwnicy tej partii (tati) reprezentują podobny poziom kulturalny... niestety. :-(
 1  
Małe sprostowanie do tej dyskusji:

Jeśli chodzi o moje chamstwo jest ono wywołane chamstwem koMEDIAntów... W myśl zasady " z chamem należy rozmawiać w tego chama języku - coby zrozumiał" Nigdy nikogo nie zaatakowałem jako pierwszy. Zawsze dostosowuję się do mojego adwersarza.

Kolega @kolo nie jest zorientowany, dlatego zajął takie, a nie inne stanowisko. Ma do tego prawo, bo to wolny, demokratyczny kraj.
 1  
Zabawne że inni wiedzą lepiej ode mnie w czym jestem zorientowany i co chciałem napisać.

Żeby było jasne jak słońce. Jeśli @johny'B twierdzisz że skoro ktoś Ci podpala dom, Ty w ramach odpowiedzi robisz to samo i uznajesz że to jest normalne, to masz zdrowo nienormalne podejście.
Wpisujesz się w chamskie wypowiedzi i nic tego nie tłumaczy.

I znów żeby było jasne, polemizuję z Tobą i o Tobie, ponieważ zarzuciłeś mi brak zrozumienia istoty sprawy, gdyż rzekomo jej nie znam.
Otóż znać nie muszę, podpalacz jest podpalaczem i nie ma znaczenia czy robi to jako pierwszy, czy w odwecie, co wyraziłem jednoznacznie, iż potępiam obydwie strony, czego nie zauważył zwolennik PISu (sam tego nie ukrywa) @Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów.

Czy to jest jasne?

Na koniec podsumowanie, napisałem i skrytykowałem obydwie strony, odezwali się w swojej obronie wyłącznie zwolennixy PIS, wmawiając mi coś czego nie napisałem.
O czym to świadczy?
Odpowiedż pozostawiam czytelnikom.
 1  
Wczoraj Ameryka na moment zawiesiła wojenki. Wprawdzie media podniecają się faktem, że Trump i Clintonowie nie przywitali się, ale za to Trump przyjaźnie się przywitał z ,,oboma Obamami", a jego żona przywitała się z Clintonami, wszystko w towarzystwie uprzejmych uśmiechów. To, że siedzący najdalej od siebie Trump i Clintonowie nie podali sobie dłoni można albo zwalić na karb wrogości między nimi, albo na fakt, że z racji miejsca (waszyngtońska katedra) i okoliczności (pogrzeb prezydenta) uznali, że to nie moment na wylewne powitania. A prawda jest w tym przypadku pewnie gdzieś pośrodku.

Tak czy siak, zasiedli wszyscy w jednej ławie, jedno obok drugiego, solidarnie. Zakopali topory wojenne i wspólnie oddali hołd zmarłemu Bushowi. Wcale nie wysłali światu sygnału: ,,patrzcie, śmierć Busha nas zjednoczyła, teraz będziemy żyć w zgodzie i harmonii". Wysłali za to inny sygnał: ,,Uważamy się za ludzi na poziomie, szanujemy postać zmarłego prezydenta i rangę wydarzenia, i uznajemy, że dzisiaj ważniejsze jest coś innego niż głębokie podziały między nami. Dziś one tracą na znaczeniu. Dziś nie przyszliśmy tu by robić politykę i zdobywać punkty, tylko pokazać naszą jedność w obliczu śmierci zasłużonej dla kraju postaci."

I nagle z buta w tę amerykańską solidarność ponad podziałami wchodzi jakiś zagraniczny wieśniak w koszulce ,,OTUA" (co po wygooglowaniu okazuje się skrótem od Ośrodka Terapii Uzależnień Alkoholowych), szuka atencji i wykorzystuje śmierć prezydenta USA do prowadzenia swoich własnych brudnych, śmierdzących gierek politycznych. Za głupi by zrozumieć, że polską konstytucję i nasze wojenki Amerykanie mają tego dnia w d*pie JESZCZE GŁĘBIEJ niż zwykle.

Na miejscu Busha juniora kazałbym takiego politycznego menela wyprosić z uroczystości. Przysięgam, że moja reakcja byłaby równie ostra, gdyby taką wiochę odstawił nie esbecki agent Bolek tylko prezydent Duda. I gdyby pojawił się tam w koszulce z napisem ,,DEKOMUNIZACJA", albo ,,TVN KŁAMIE". Tyle że to akurat science fiction, bo Dudzie - cokolwiek o nim nie mówić - do takiego prostactwa akurat bardzo daleko i nigdy by tak Polski na arenie międzynarodowej nie skompromitował.

Wyobraźcie sobie pogrzeb swoje bliskiej osoby. Wszyscy pogrążeni w żałobie, odświętnie ubrani. Nagle do kościoła wparowuje dawna sąsiadka zmarłego, w koszulce z napisem: ,,Kozłowska Zofia zamieszkała w Bytomiu, Mickiewicza 12 mieszkania 5, pożyczyła ode mnie młynek do kawy i NIE ODDAŁA. Oddawaj suko mój młynek". I przeparadowała w tej koszulce przez cały kościół, dumna, że wszyscy widzą, i że publicznie udało jej się opluć Kozłowską. Choć wszystkich gówno obchodziła ta baba, jej młynek do kawy i Kozłowska.

Tak mniej więcej musiała czuć się rodzina Busha, widząc w katedrze tego polskiego klauna.
 5  
Ps.:
A Clintonowie podając mu rękę na powitanie i widząc go w tej wieśniackiej koszulce, uśmiechali się i patrzyli na niego jak na jakąś egzotyczną ciekawostkę. Jak na wodza plemienia w Zimbabwe, walczącego na pogrzebie Busha o obniżkę cła na eksport bananów.
 4  
Największy poyeb na M2 płacze, że ktoś zarejestrował jego nick. Otóż oświadczam angielski zmywaku,że bycie tobą, wywołuje u mnie odruch wymiotny ;]
Oto cała kultura piśków, nic dodać, nic ująć.

Pamiętaj, piśku, że na hejt i mowę nienawiści są paragrafy, a w internecie wcale nie jesteś taki anonimowy jak ci się wydaje. Jeśli nabroisz, ustalenie twojego numeru IP i adresu zamieszkania to kilka minut roboty dla odpowiednich służb. Nie licz, że będziesz tutaj jątrzył i hejtował bez konsekwencji. Chyba pora najwyższa postawić ci tamę.

Smolisz te bzdury - chętnie się z ciebie pośmieję.
Obrażasz innych - reaguję!

Tyle w temacie, sekciarzu pisowski! :D :D :D
 2  
Oto cała kultura piśków, nic dodać, nic ująć.

Pamiętaj, piśku, że na hejt i mowę nienawiści są paragrafy, a w internecie wcale nie jesteś taki anonimowy jak ci się wydaje. Jeśli nabroisz, ustalenie twojego numeru IP i adresu zamieszkania to kilka minut roboty dla odpowiednich służb. Nie licz, że będziesz tutaj jątrzył i hejtował bez konsekwencji. Chyba pora najwyższa postawić ci tamę.

Smolisz te bzdury - chętnie się z ciebie pośmieję.
Obrażasz innych - reaguję!

Tyle w temacie, sekciarzu pisowski! :D :D :D
ty za to jesteś anonimowy, jak napiszesz z konta nr 3476 ;D Największy cham na M2, bluzgający na prawo i lewo do 3 pokolenia straszy paragrafami!

Bitch, please!
;D
 3