Łukasz Szewczyk05.12.2018 (12:22)22

TVN kręci czwarty sezon serialu "Diagnoza". Premiera wiosną 2019. Jakie zmiany?

Trwają zdjęcia do nowego sezonu serialu TVN "Diagnoza". Jak zapowiada twórcy, tym razem telewidzowie mogą spodziewać się mocnego wątku kryminalnego oraz obyczajowego, kryjącego niewygodne tajemnice bohaterów z przeszłości.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 22)

PS.
Zabawne, że ktoś grozi reagowaniem na chamstwo i mowę nienawiści, a sam bez przerwy stosuje chamstwo wobec PiSowców! :-)))))))))
Bo niby czym innym, jeżeli nie chamstwem, są określenia w rodzaju "MatołB", "radomska transwestytka", "bydło pisowskie", "tych głupawych kreatur", "piśdzielców" i tym podobne? :-))))))))))))) Buuuuuuuuuhahahahahahahahaha, cóż za hipokryzja!!!

Tyle W TEMACIE!!!!!!!!!!
Największy poyeb na M2
Tyle W TEMACIE kultury stosowanej na tym portalu przez jednych i drugich !!!!!!!!!!
 1  
Moja rada do was drogie dzieci, zajmijcie się pisaniem w temacie w końcu, a nie zabawą w piaskownicę, kto komu pierwszy zarejestrował nick.

Nick nie zarejestrowany nie jest niczyją własnością, tak samo jak marka, czy logo, lub pomysł na produkt. Dopiero opatentowane posiada właściciela, do tego czasu wolno kopiować.

Takie proste te zasady, a tyle dyskusji !!!
Oczywiście masz rację - niezarejestrowany nick nie jest niczyją własnością i ma prawo być zarejestrowany przez kogoś. Trudno się z tym nawet sprzeczać.

Jednak NORMALNI ludzie, jeżeli rejestrują sobie jakiś nick, robią to dlatego, że faktycznie chcą mieć taki, a nie inny nick. Dobrze jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że antyPiSowiec, który zarejestrował nicka johnyB, nie zrobił tego dlatego, że faktycznie chciał mieć taki nick. Zrobił to ze zwykłej, lewackiej złośliwości, żeby "dokopać" johny'emu. Udowodnił tym samym, że jest bardzo podły - i trzeba o tym głośno powiedzieć!

Tyle W TEMACIE kultury stosowanej na tym portalu przez jednych i drugich !!!!!!!!!!
Pragnę zauważyć, że NAJPIERW tati nazywał johny;egoB matołem (i innymi obraźliwymi tekstami), dopiero POTEM johnyB nazwał to tym, kim nazwał. Ale TY oczywiście krytykujesz TYLKO kulturę johny'egoB, a nie widzisz tego, kto pierwszy wyskoczył z taką kulturą... Kultura johny'egoB jest tylko ripostą, odpowiedzią na kulturę tatiego. Jak to się mówi, kto mieczem wojuje, od miecza ginie. ;-)))))))))))

Tyle W TEMACIE TEGO ARTYKUŁU!!!!!!
Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów 6.12.2018 (14:44:01)
 1  
Dlaczego twierdzisz, że @kolo krytykuje tylko kulturę johny'egoB, a nie widzi tego, kto pierwszy wyskoczył z taką kulturą? Przecież @kolo wyraźnie napisał:

"Tyle W TEMACIE kultury stosowanej na tym portalu PRZEZ JEDNYCH I DRUGICH !!!!!!!!!!"

Czytanie ze zrozumieniem boli? Czy masz problemy ze wzrokiem i nie widzisz całego tekstu pisanego? Na moje oko @kolo potępił zarowno kulturę johny'ego, jak i kulturę @myślącego użytkownika.

P.S. Prywatnie też uważam, że obaj są siebie warci. Zarówno fanatyczni zwolennicy PiS-u (johnyB, Maciej z Radomia), jak i fanatyczni przeciwnicy tej partii (tati) reprezentują podobny poziom kulturalny... niestety. :-(
 1  
Małe sprostowanie do tej dyskusji:

Jeśli chodzi o moje chamstwo jest ono wywołane chamstwem koMEDIAntów... W myśl zasady " z chamem należy rozmawiać w tego chama języku - coby zrozumiał" Nigdy nikogo nie zaatakowałem jako pierwszy. Zawsze dostosowuję się do mojego adwersarza.

Kolega @kolo nie jest zorientowany, dlatego zajął takie, a nie inne stanowisko. Ma do tego prawo, bo to wolny, demokratyczny kraj.
 1  
Zabawne że inni wiedzą lepiej ode mnie w czym jestem zorientowany i co chciałem napisać.

Żeby było jasne jak słońce. Jeśli @johny'B twierdzisz że skoro ktoś Ci podpala dom, Ty w ramach odpowiedzi robisz to samo i uznajesz że to jest normalne, to masz zdrowo nienormalne podejście.
Wpisujesz się w chamskie wypowiedzi i nic tego nie tłumaczy.

I znów żeby było jasne, polemizuję z Tobą i o Tobie, ponieważ zarzuciłeś mi brak zrozumienia istoty sprawy, gdyż rzekomo jej nie znam.
Otóż znać nie muszę, podpalacz jest podpalaczem i nie ma znaczenia czy robi to jako pierwszy, czy w odwecie, co wyraziłem jednoznacznie, iż potępiam obydwie strony, czego nie zauważył zwolennik PISu (sam tego nie ukrywa) @Narodowo-konserwatywne Przewietrzanie Mediów.

Czy to jest jasne?

Na koniec podsumowanie, napisałem i skrytykowałem obydwie strony, odezwali się w swojej obronie wyłącznie zwolennixy PIS, wmawiając mi coś czego nie napisałem.
O czym to świadczy?
Odpowiedż pozostawiam czytelnikom.
 1  
Oto cała kultura piśków, nic dodać, nic ująć.

Pamiętaj, piśku, że na hejt i mowę nienawiści są paragrafy, a w internecie wcale nie jesteś taki anonimowy jak ci się wydaje. Jeśli nabroisz, ustalenie twojego numeru IP i adresu zamieszkania to kilka minut roboty dla odpowiednich służb. Nie licz, że będziesz tutaj jątrzył i hejtował bez konsekwencji. Chyba pora najwyższa postawić ci tamę.

Smolisz te bzdury - chętnie się z ciebie pośmieję.
Obrażasz innych - reaguję!

Tyle w temacie, sekciarzu pisowski! :D :D :D
ty za to jesteś anonimowy, jak napiszesz z konta nr 3476 ;D Największy cham na M2, bluzgający na prawo i lewo do 3 pokolenia straszy paragrafami!

Bitch, please!
;D
 3  
Rzygać się na Was wszystkich chce i te ciągłe wzajemne przytyki.
Od kilkunastu już postów nie piszecie w temacie, tylko ciągłe utarczki słowne i wytykanie sobie nawzajem, kto, co, kiedy, gdzie.

Piszemy na poprzedniej stronie i to samo, i kolejna strona z wpisem który rozpoczyna z tym samym.

Ręce opadają.
 2  
I znowu ten Johny'B, i znowu ten johny'B - ja to znam kolego niezorientowany w temacie! Wyobraź sobie,że w tym temacie, na pierwszej stronie, jest tylko 1 wpis mojego autorstwa, (21:51:54) reszta to podszywki ciamajdanu! Może ten fakt coś ci rozjaśni...
 4  
Ależ cudownie że partie takie jak Solidarna Polska i Porozumienie są wchłonięcie przez PIS, bo nikt by o tych partyjkach już nie słyszał.
prawacka hiPISkryzja 8.12.2018 (15:14:22)
 4  
Cudownie że PIS i ich zwolenników przedstawia się jako nieskazitelnych aniołków.
Zatem przypomnijmy sobie co pisały te nieskazitelne istoty gdy zmarł np. profesor Bartoszewski. Jak zachowywali się na cmentarzu podczas pogrzebu.

Wszystko jasne?
prawacka hiPISkryzja 8.12.2018 (22:23:21)
 3