Łukasz Szewczyk05.12.2018 (13:00)brak komentarzy

Drugi sezon serialu "Odpowiednik" od grudnia w HBO GO, w lutym w HBO (wideo)

Wyróżniony nagrodą Emmy oraz dwoma nominacjami do nagrody Saturna serial "Odpowiednik" powraca z drugim sezonem. Produkcja przedstawia historię szeregowego pracownika międzynarodowej instytucji, która skrywa tajemnicę dotyczącą furtki do równoległej rzeczywistości.
Drugi sezon serialu "Odpowiednik" / Fot. HBO
Jeśli drugi wymiar jest podobny do naszego, to kim tam jesteśmy? Czy jesteśmy tam inni? Lepsi? Howard Silk (J.K. Simmons) i jego odpowiednik muszą na co dzień mierzyć się z tymi pytaniami. Kiedy jednak zimna wojna narasta, a przejście między światami zostaje zamknięte, każdy z nich zostaje uwięziony w nie swoim wymiarze. Obydwaj muszą znaleźć sposób, aby przetrwać. Howard Prime zaczyna chodzić do pracy, uczy się życia w domu z żoną, a Howard Alpha odkrywa ciemną stronę znaną jako Echo, gdzie jest odcięty od wszystkich, których zna i kocha.
Fascynujący serial science fiction porusza problem tożsamości, przeznaczenia oraz utraconej miłości. W głównych rolach występują laureat Oscara i Złotego Globu J.K. Simmons, Olivia Williams oraz Harry Lloyd (serial HBO Gra o tron). Twórcą serialu jest Justin Marks. Producentem serialu jest Starz.


Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu serialu "Odpowiednik" odbędzie się w HBO GO już w poniedziałek, 10 grudnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na luty 2019 roku.

Drugi sezon będzie liczył 10 odcinków.