Łukasz Szewczyk07.12.2018 (10:02)1 komentarz

MiniMIni+ świętuje 15 urodziny. Atrakcje dla widzów, specjalny spot urodzinowy (wideo)

Ulubienica najmłodszych dzieci, Rybka MiniMini, kończy w grudniu 15 lat. Z tej okazji przygotowała moc atrakcji oraz konkursów, aby widzowie wspólnie z nią mogli świętować urodziny.
MiniMIni+ świętuje 15 urodziny. Atrakcje dla widzów, specjalny spot urodzinowy (wideo)
Grudzień to wyjątkowy miesiąc dla Rybki MiniMini. Od 20 grudnia 2003 roku bohaterka stacji bawi i uczy maluchy w całej Polsce. Z okazji jej 15 urodzin twórcy Rybki przygotowali dla niej i jej fanów fantastyczne prezenty: konkursy z niesamowitymi nagrodami oraz możliwość porozmawiania z Rybką na żywo w kinach.
Rybka MiniMini przygotowała dwa konkursy dla najmłodszych widzów. Pierwszy z nich, "Urodziny z Rybką MiniMini", zachęca najmłodszych widzów oraz ich rodziny do wysłania filmów z życzeniami dla Rybki. Konkurs startuje w czwartek, 6 grudnia i trwać będzie aż do 6 stycznia 2019 roku. Laureaci zostaną nagrodzeni przyjęciem urodzinowym oraz upominkami zorganizowanym przez stację. Więcej informacji o akcji na urodzinowej stronie.


Dla spóźnialskich Rybka ma jeszcze jedną propozycję i zaprasza fanów do pokazania się obok niej na ekranie. Całoroczny konkurs: "Moje urodziny" wystartuje w poniedziałek, 17 grudnia. By wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową mojeurodziny.miniminiplus.pl i zamieścić zdjęcie oraz informację o dacie urodzin swojej pociechy. W ramach programu "Moje urodziny" na antenie MiniMini+ pokazywane będą zdjęcia jubilatów.

Solenizantka świętuje swoje urodziny również w Multikinach! Rybce podarowano niezwykły prezent, możliwość porozmawiania z widzami na żywo. Twórcy Interaktywnego Show, stacja MiniMini+, polska sieć kin Multikino oraz firma Verne Vision, przygotowali specjalne pokazy, w ramach których mali widzowie wspólnie z bohaterką show przeżywają niezwykłe przygody i decydują o przebiegu fabuły. Dzieci nie tylko widzą Rybkę na dużym ekranie, ale także mogą wejść z nią w różnego rodzaju interakcje, takie jak rozmowa czy wspólne śpiewanie i taniec.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Pamiętam to jak dziś. 6 grudnia 15 lat temu na kanale około 93-95 w Cyfrze+ pojawiła się plansza z logotypem MiniMini i sloganem: "Z malucha zrobi zucha!". Wyczekiwałem mocno na powrót moich ulubionych bajek jak "Misie i ich dom", "Tygryska Egberta" czy samego psa Clifforda, które do czasu pojawienia się MiniMini w ofercie platformy, zdjęte zostały z anteny Minimaxu z pasma "Minikaruzela".

Jednak uważam, że najlepszy okres miał sam MiniMini+ w latach 2010-2012. Potem to już było tylko gorzej. Ale mimo tych spadków i wzrostów, oby tak umiała ta rybka czarować jak 15-16 lat remu.
 0