Łukasz Szewczyk07.12.2018 (10:19)3 komentarze

Magazyn "Czarna księga PiS" z dostępem do cyfrowej prenumeraty Gazety Wyborczej

Artykuły z dwóch części "Czarnej księgi rządów PiS" - raportu Gazety Wyborczej podsumowującego ostatnie trzy lata - zostały zaktualizowane i zebrane w formie magazynu. Wydanie jest dostępne w samodzielnej sprzedaży od 6 grudnia 2018 roku.
"Czarna księga rządów PiS" - numer 1
"Czarna księga rządów PiS" - numer 1
Raport podsumowujący sytuację w Polsce po wyborach parlamentarnych z 2015 roku, który wraz z ekspertami przygotowali dziennikarze "Gazety Wyborczej", ukazał się na rynku 17 oraz 30 października br. w dwóch dodatkach: "Czarnej księdze trzech lat rządów PiS" oraz "Czarnej księdze PiS. Miasta". Wydania spotkały się z ogromnym zainteresowaniem czytelników, dlatego redakcja dziennika zaktualizowała je o bieżące wydarzenia i stworzyła "Czarną księgę PiS" w formie magazynu.
Będzie można w nim przeczytać m.in. o aferze KNF, sytuacji w armii, zmianach w polskich szkołach, tajemniczych lokalnych karierach, 40-dniowym proteście osób z niepełnosprawnościami w Sejmie oraz kwestii finansowania z budżetu państwa interesów księdza Tadeusza Rydzyka. Redakcja wzięła również pod lupę zmiany, które zaszły w ciągu ostatnich trzech lat w polskich miastach i województwach. Pisze m.in. o planach stworzenia lotniska w Baranowie, sytuacji stadnin koni arabskich w Michałowie i Janowie Podlaskim, o festiwalu w Opolu czy zmianach w Teatrze Polskim we Wrocławiu.

Magazyn "Czarna księga PiS" w objętości 148 stron dostępny będzie w punktach sprzedaży prasy od czwartku, 6 grudnia br. w cenie 14,99 zł. Wraz z nim czytelnicy otrzymają w prezencie 3-miesięczny dostęp do bezpłatnej prenumeraty cyfrowej Gazety Wyborczej.

Specjalne wydanie wspiera autopromocja prowadzona na łamach "Gazety Wyborczej" i na Wyborcza.pl oraz w mediach społecznościowych. Działania przygotował i zaplanował dział promocji "Gazety Wyborczej".

Komentarze (1 - 3 z 3)

Adam pozdrow Brata.
 10  
tak skomlecie na wyborczą a ona nadal jest i zapewne będzie
 1  
"Czarna księga i czarnoksiężnik z Czerskiej".

#lubię to!
;D
 1