Łukasz Szewczyk07.12.2018 (10:31)brak komentarzy

Gwiazdy TVN Style w specjalnym programie zdradzą swój patent na święta

Wszędzie choinki, bombki i błyszczące światełka. Jak się w tym wszystkim odnaleźć i nie zwariować? Prowadzące TVN Style - Agata Młynarska, Ula Chincz, Katarzyna Bosacka, Anna Nowak - Ibisz i Izabela Janachowska zdradzą widzom swoje skuteczne patenty na udane święta.
"Patent na święta" w TVN Style
Katarzyna Bosacka ("Co nas truje?") wraz z synkiem Frankiem uwielbiają gotować. Co powiecie na własnoręcznie przygotowane prezenty, które są nie tylko pyszne, ale też ładne wyglądają? Może migdały z przyprawami dla męża albo miód z owocami dla babci?

Anna Nowak - Ibisz podpowie widzom jak stworzyć wyjątkowy kalendarz adwentowy. "Pani Gadżet" wraz z synem Vincentem udowodni, że do przygotowania wyjątkowych ozdób na stół świąteczny wcale nie trzeba zbyt wiele. Czasem wystarczy na przykład stara doniczka. Zdziwicie się co może służyć w domu jako okolicznościowy element dekoracyjny.
Do przygotowań do Bożego Narodzenia włączy się także Agata Młynarska ("Eks-tra zmiana"), która wraz z córką Sylwią przygotuje piękne i proste w wykonaniu ozdoby na choinkę. Pamiętacie klasyczny łańcuch z papierowych kółek, który każdy nas robił kiedyś w szkole?

Swoje patenty na udane święta zdradzi też widzom mistrzyni Ula Chincz ("Misja ratunkowa", "Gwiazdy prywatnie"). Nikt tak jak ona nie zna się na pakowaniu prezentów. Styl eko, na bogato, dla pań i panów, bardziej elegancko i mnie zobowiązująco. Ula wie, jak to zrobić na tysiąc sposobów! Nawet zwykła patera, dzięki niej będzie wyglądała jak najpiękniejszy i najbardziej wyjątkowy upominek na świecie! Izabela Janachowska ("W czym do ślubu?") pokaże jak stworzyć oryginalne kartki świąteczne.

Premiera programu "Patent na święta" w sobotę 15 grudnia 2018 roku o godzinie 16.45 na antenie TVN Style.