Łukasz Szewczyk07.12.2018 (12:58)brak komentarzy

Nowe odcinki serialu "Wikingowie" w Ipli

W internetowym serwisie Ipla dostępna jest już druga część piątego sezonu popularnego serialu telewizji History, którego fabuła przenosi widza w tajemniczy świat wikińskiej rodziny Lodbroków.
Wikingowie - History
W serwisie Ipla można już zobaczyć pierwszy z nowych odcinków serialu "Wikingowie". Każdy kolejny będzie pojawiał się w IPLI co tydzień.
Fani serialu mogą go oglądać w pakiecie IPLA NEWS I ROZRYWKA dostępnym w cenie 20 zł miesięcznie. Pakiet zawiera ponadto aż 47 kanałów rozrywkowych, informacyjnych, dokumentalnych, w tym kanały HISTORY i H2, Lifetime czy Crime+Investigation Polsat, a także programy muzyczne, naukowe, historyczne i filmy dokumentalne.

Pierwsza połowa piątego sezonu zostawiła widzów w niepewności o los wielu bohaterów, a rodzinę Lodbroków skłóconą i podzieloną jak nigdy. Pojedynek z Lagerthą (Katheryn Winnick) strategicznie wygrał Ivar bez kości (Alex Høgh Andersen), który zasiada na tronie w Kattegat i obiecuje zgładzić wszystkich swoich wrogów. Lagertha, mimo załamania i bolesnej straty, ma ciągle nadzieję, że odzyska swoją pozycję prawowitej królowej. Do Kattegat niespodziewanie powraca książę Rollo (Clive Standen), by wesprzeć Ivara. Jakie zamiary ma brat Ragnara? Bjorn (Alexander Ludwig) i Lagertha uciekają wraz biskupem Heahmundem (Jonathan Rhys Meyers) przed tyranicznymi i bezwzględnymi rządami Ivara do Anglii, by szukać tam niepewnych sojuszników w nierównej walce. W międzyczasie na Islandii Floki (Gustaf Skarsgard) walczy z żywiołami i dążeniem osadników do zemsty. I ciągle wierzy, że uda mu się stworzyć idylliczną wikińską kolonię na tej pięknej i opuszczonej wyspie.

Nowe odcinki "Wikingów" pojawiają się na antenie stacji HISTORY w czwartki o godz. 21:00.