Łukasz Szewczyk07.12.2018 (12:59)1 komentarz

Celebryci "W dziczy z Bearem Gryllsem". Premiera w Discovery Channel

Tenisista Roger Federer, tancerz Darek Hough, aktorzy Joseph Gordon-Levitt, Don Cheadle, Scott Eastwood oraz aktorki Keri Russell, Lena Headey i Uzo Aduba - to oni zmierzą się z niezwykle trudnymi zadaniami, które przygotował dla nich słynny survivalowiec Bear Grylls w nowej serii "W dziczy z Bearem Gryllsem".
"W dziczy z Bearem Gryllsem"
Celebryci są przyzwyczajeni do wygody i luksusowych warunków. Jednak w podróży z mistrzem survivalu nie mogą liczyć na taryfę ulgową! W programie zobaczymy kolejne znane osoby, które decydują się porzucić strefę komfortu i podjąć wyzwanie razem z Gryllsem. Bear zabierze ich w dzikie, trudno dostępne miejsca i podda ciężkiej próbie. Od skoków spadochronowych po zjazdy na linie. W czasie trwającej 48 godzin przygody życia będą musieli zmierzyć się z najgłębiej skrywanymi lękami.
W pierwszym odcinku zobaczymy znakomitego tenisistę, Rogera Federera, w czasie trudnej wyprawy w szwajcarskie Alpy. Czy sportowiec poradzi sobie na urwistych skałach i lodzie? Z kolei znany aktor Don Cheadle pod okiem Beara przemierzy Góry Białe w Nowej Anglii. Teren jest nierówny, bezludny i pełen niebezpiecznych rzek. Czy uda się dotrzeć do celu? Wśród zaproszonych gwiazd pojawi się także aktor, pisarz i reżyser Joseph Gordon-Lewitt, który podejmie wyzwanie i spróbuje przemierzyć niegościnne pustynie na północy Kenii. Natomiast strome skały, wąwozy i wysokie góry to przeszkody, czekające na aktorkę Keri Russell na wulkanicznych terenach Wysp Kanaryjskich. Z kolei aktor [b]Scott Eastwood spędzi z Bearem Gryllsem dwie doby na Półwyspie Bałkańskim. Stawi czoła zdradliwym jaskiniom, śmiertelnie niebezpiecznym stworzeniom i stromym klifom. Niezdobyte ściany skalne i groźne zwierzęta to przeszkody, z którymi zmierzy się Uzo Aduba, gwiazda "Orange is the New Black". Zapierająca dech w piersiach przygoda w hiszpańskich Pirenejach to dla niej obok zachwytu nad otaczającą przyrodą, bardzo niebezpieczne przedsięwzięcie. Z kolei w ostatnich odcinkach Lena Headey wyruszy na ekspedycję przez wysokie klify i zimne wody Półwyspu Iberyjskiego, a Darek Hugh stawi czoła równie wymagającemu zadaniu w bułgarskich górach Riła.

Jak gwiazdy zniosą trudne warunki? Czy będą w stanie przetrwać pokonując własne lęki i słabości oraz zrealizować cel, który wyznaczy im Bear Grylls? Premiera "W dziczy z Bearem Gryllsem" w sobotę 8 grudnia 2018 roku o godzinie 12:00 na antenie Discovery Channel.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Ooo... zapomniałem, że taki kanał istnieje bo co go włączyłem 2 lata temu to na reklamy trafiałem. Myślałem, że to kanał reklamowy się zrobił.
 0