Łukasz Szewczyk07.12.2018 (16:28)brak komentarzy

Powracają "Hotele marzeń" z Anną Dereszowską. Nowy sezon w Travel Channel

Anna Dereszowska zabierze widzów Travel Channel do wyjątkowych hoteli rozsianych po całym globie. W nowym sezonie programu "Hotele marzeń" odwiedzi Bangkok, resort Soneva Kiri w Tajlandii oraz przepiękne okolice Jeziora Como we Włoszech.
"Hotele marzeń"
Gdzie można zjeść romantyczną kolację w koronach drzew? Ile kosztuje doba w willi, w której wypoczywa Angelina Jolie? Jak wygląda rajska wycieczka hydroplanem? W premierowych odcinkach "Hoteli marzeń" Anna Dereszowska wraz z kamerą Travel Channel wybierze się w ekskluzywną podróż po najpiękniejszych miejscach na ziemi i będzie testerem ich oryginalnych atrakcji!

W pierwszym odcinku aktorka wybierze się do Tajlandii - na wyspę Koh Kood. Znajduje się tam niezwykły resort Soneva Kiri. To 35 luksusowych willi położonych na malowniczych klifach tuż nad morzem. Goście mają do dyspozycji kilka restauracji, SPA, fitness klub i wiele innych atrakcji. Ania Dereszowska spróbuje menu w tzw. Grzybowej Jaskini, nauczy się gotować z szefem kuchni tajskiej i będzie miała okazję zjeść wyjątkową kolację! Treepod dining to posiłek w specjalnym koszu, zawieszonym na drzewach kilkanaście merów nad ziemią. To nie wszystko! Aktorka zabierze widzów do willi, w której często nocują Jennifer Lawrence czy Angelina Jolie. Doba kosztuje prawie 50 tysięcy złotych!

Soneva Kiri wyróżnia się na tle innych hoteli również ogromną dbałością o naturę. Tutaj przyroda jest traktowana z niezwykłą czułością. Unika się plastykowych butelek, a resztki jedzenia są utylizowane i przetwarzane na paliwo do maszyn rolniczych. Dzięki temu wyspa Koh Kood jest jedną z najczystszych i najbardziej zielonych w całej Tajlandii.
Nowy sezon programu "Hotele marzeń" w niedziele o godz. 15.20 (od 9 grudnia 2018 roku) na antenie Travel Channel.