Łukasz Szewczyk07.12.2018 (17:50)brak komentarzy

UPC: Nowa funkcja Horizon GO - pobieranie treści VOD na urządzenia mobilne

Aplikacja telewizyjna Horizon GO od UPC Polska, która pozwala oglądać ulubione treści na wielu urządzeniach i poza domem, została właśnie wzbogacona o funkcję umożliwiającą pobieranie treści VOD na urządzenia mobilne. Opcja ta jest przeznaczona dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS i Android.
Horizon GO
Od teraz wybrane treści są tymczasowo pobierane na urządzenia użytkowników i mogą być odtwarzane w dowolnym miejscu i czasie - w samolocie, w metrze lub podczas wakacji w miejscu z ograniczonym dostępem do internetu, bez konieczności korzystania z transmisji danych komórkowych.
Z opcji pobierania można korzystać na maksymalnie pięciu urządzeniach, na których dany użytkownik korzystał już z Horizon Go (raz w miesiącu istnieje możliwość podmiany jednego urządzenia dla każdego konta). Film lub program będzie dostępny na urządzeniu, na które został pobrany przez 14 dni.

Platforma Horizon to jeden z kluczowych elementów w ofercie telewizyjnej rozrywki od UPC. Uruchomienie funkcjonalności umożliwiającej pobieranie treści wideo potwierdza zaangażowanie UPC w ciągłe rozszerzanie wachlarza możliwości dla swoich klientów i wychodzenie naprzeciw ich rosnącym oczekiwaniom. W aplikacji Horizon GO można znaleźć ofertę kanałów telewizyjnych (obecnie 131 do oglądania w domu i 111 poza domem) oraz tysiące filmów i seriali w opcji na żądanie. Dodatkowo, oglądanie ulubionych treści jest możliwe w całej Unii Europejskiej na dowolnym urządzeniu. Dzięki wszystkim tym funkcjonalnościom aplikacja pozwala cieszyć się niekończącą się rozrywką w dowolnym miejscu i czasie.