Łukasz Szewczyk10.12.2018 (9:30)brak komentarzy

Dziennik Gazeta Prawna z serią książek o zmianach w podatkach 2019

Od poniedziałku 10 grudnia przez trzy kolejne dni, "Dziennik Gazeta Prawna" dołączy do części nakładu książki dotyczące zmian w 2019 roku w podatkach CIT, PIT, VAT, ryczałcie, akcyzie, ordynacji podatkowej i pozostałych podatkach.
książki podatki 2019
W poniedziałek (10 grudnia) i wtorek (11 grudnia) będą to książki "Podatki 2019" cz. 1 i cz. 2, w których omówione są między innymi nowe zasady rozliczania samochodów osobowych wykorzystywanych w działalności, niższy CIT dla małych spółek, exit tax czyli podatek od przeniesienia biznesu za granicę, opodatkowanie kryptowalut, zmiany w JPK - nowa struktura i koniec deklaracji VAT, nowy podatek - danina solidarnościowa.
W środę (12 grudnia) DGP ukaże się z książką "Rozliczenia podatkowe 2019". W książce znajdziemy omówienia podatków w sprzedaży, ewidencji VAT i JPK_VAT, rozliczenia zakupów od wyrejestrowanego podatnika, split payment, źródła przychodów w CIT, koszty finansowania dłużnego podatnika CIT, usługi niematerialne - odliczanie VAT i koszty uzyskania.

Cena wydania z książkami 12,90 zł.

Książki dostępne będą w punktach sprzedaży - w salonikach prasowych, wybranych kioskach, sklepach oraz części punktów należących do sieci handlowych: Auchan, BP, Discover, Hubiz, Inmedio, Kaufland, Lewiatan, Lukoil, Media Press Saloniki, Piotr i Paweł, PKN Orlen, Poczta Polska, Relay, Samoniki Prasowe Kolporter, Świat Prasy, Tabak, Tesco, Top Press, Virgin, 1 minute.

Sprzedaż egzemplarzy z dodatkami wspierać będzie kampania promocyjna w mediach.