Łukasz Szewczyk11.12.2018 (10:24)6 komentarzy

Święta w NC+: Odkodowane kanały TV i kolekcje VOD dla abonentów

Z okazji zbliżających się świąt platforma nc+ przygotowała prezenty dla swoich abonentów - świąteczną kolekcję VOD "Gwiazdy na gwiazdkę", odkodowany dostęp do kolekcji FOX Play i National Geographic Play, odkodowany dostęp do nawet 89 kanałów z pakietu Extra+ i opcji dodatkowych History i H2.
dla abonentów
Specjalna świąteczna kolekcja "Gwiazdy na gwiazdkę" składa się z 18 filmów, wśród których można znaleźć bawiące do łez komedie z różnych stron świata, wzruszające dramaty i trzymające w napięciu thrillery z udziałem największych gwiazd światowego kina. Filmy można obejrzeć w nc+ GO TV na ekranie telewizora po podłączeniu dekodera do Internetu, w nc+ GO na komputerze, tablecie i smartfonie oraz w player+.
W odkodowanych kolekcjach FOX Play i National Geographic Play abonenci nc+ mogą zobaczyć pełne sezony kultowych seriali obyczajowych, komediowych i animacji z bogatej biblioteki programów telewizyjnych wytwórni należących do 21st Century Fox oraz znanych z wysokiej jakości wizualnej produkcji od najsłynniejszej marki programów popularnonaukowych National Geographic. Wśród produkcji dostępnych w ramach kolekcji można znaleźć wiele sezonów tak popularnych tytułów jak "The Walking Dead", "Legion", "Kości", "American Horror Story", "Geniusz, "Katastrofa w przestworzach" czy "Kosmos". Kolekcje są dostępne w usłudze nc+ GO TV po podłączeniu dekodera do internetu oraz w nc+ GO.

Platforma nc+ w okresie świąteczno-noworocznym odkodowała również dostęp do nawet 89 kanałów z pakietu Extra+ dla niższych pakietów Entry, Start+ i Comfort+ oraz dostęp do opcji dodatkowych z kanałami History i H2 co w sumie daje ponad 90 dodatkowych kanałów dla abonentów, którzy nie posiadając tych kanałów w ofercie.


Świąteczne prezenty są dostępne dla abonentów nc+ do 3 stycznia 2019 roku.

Komentarze (1 - 6 z 6)

No proszę a w Polsat postanowił odkodować 7 kanałów, chyba dość pochopnie zmieniłem NC+ na Polsat :-/ Chciałem oglądać Ligię Mistrzów a tu się okazuję, że NC+ nie dość że LM nie straciło to jeszcze ma ją za darmo a ja jako abonament Polsatu musze za nią płacić :-/
Polsat mógłby się nie wygłupiać i nie odkodowywać tych 7 kanał, nie robił by z siebie głupka :-)
 14  
Fakt. Dla posiadaczy paczki Canal+ do końca roku Polsat Sport Premium jest dostępny bezpłatnie. W Polsacie tylko 23 października odkodowano Polsat Sport Premium. Z piłki w Polsacie Sport warte uwagi są tylko Puchar Polski i Eredivisie, w związku z czym do poszerzenia oferty piłkarskiej trzeba dokupić Eleven i Polsat Sport Premium.
 14  
Co wy z tą piłką skopaną macie? Na wszystkie osoby które znam bliżej, a jest ich ze 20 tylko 2 oglądają piłkę skopaną!
 3  
W nc+ jakieś promocje są na święta a w Netii brak jakichkolwiek . Przyszedł czas na zmianę operatora tv od nowego roku .
 11  
Mnie tam wystarczy Russija Tudej
 5  
A w Vectrze ???
Nie ma VOD - ich najnowszy dekoder to porażka !!
Unikajcie tego badziewia.
 6